PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح پروژه و درخواست راهنمایی

alamdar
30-04-2012, 23:30
سلام به همه مهندسا و عزیزای دل

آقا من این برد دیسکاوری رو دارم الان ، یه lcd n96 toch هم گرفتم که به صورت ماژول هستش

اینه : ماژول LCD رنگی "2.8 به همراه تاچ اسکرین (LCD N96) (You can see links before reply)

حالا سوالم چیه؟

میخوام که اولا این lcd رو وصل کنم به دیسکاوری

و از اون مهمتر :::

میخوام از بردم به عنوان نشان دهنده نتایج خروجی کامپیوتر استفاده کنم
یعنی من میخوام کار کردن با پورت های کامپیوتر رو یاد بگیرم (سریال - موازی - usb - حتی Wi-Fi و بلوتوث !!)

اما اینهمه تجهیزات و امکانات ندارم و اصلا نمیدونم چیا لازمه واسه یادگیرفتن برنامه ریزی این پورت ها و استفاده از کامپیوتر به عنوان مغز اصلی سیستم هوشمند!

واسه همین میخوام از دیسکاوری کمک بگیرم که نحوه این ارتباط رو یه جورایی شبیه سازی کنه واسم!

یعنی من انواع مختلف پورت هامو وصل کنم به دیسکاوری و با فرمانایی که میفرستم تو نمایشگرش ببینم چی فرستادم ........

خیلی پیچیده شد

بگذریم اصلا :(

sapiens110
30-04-2012, 23:49
سلام به همه مهندسا و عزیزای دل

آقا من این برد دیسکاوری رو دارم الان ، یه lcd n96 toch هم گرفتم که به صورت ماژول هستش

اینه : ماژول LCD رنگی "2.8 به همراه تاچ اسکرین (LCD N96) (You can see links before reply)

حالا سوالم چیه؟

میخوام که اولا این lcd رو وصل کنم به دیسکاوری

و از اون مهمتر :::

میخوام از بردم به عنوان نشان دهنده نتایج خروجی کامپیوتر استفاده کنم
یعنی من میخوام کار کردن با پورت های کامپیوتر رو یاد بگیرم (سریال - موازی - usb - حتی Wi-Fi و بلوتوث !!)

اما اینهمه تجهیزات و امکانات ندارم و اصلا نمیدونم چیا لازمه واسه یادگیرفتن برنامه ریزی این پورت ها و استفاده از کامپیوتر به عنوان مغز اصلی سیستم هوشمند!

واسه همین میخوام از دیسکاوری کمک بگیرم که نحوه این ارتباط رو یه جورایی شبیه سازی کنه واسم!

یعنی من انواع مختلف پورت هامو وصل کنم به دیسکاوری و با فرمانایی که میفرستم تو نمایشگرش ببینم چی فرستادم ........

خیلی پیچیده شد

بگذریم اصلا :(

دوست من برای این کار باید واسش لابرری بنویسی که مستلزم اینه درایور 9320 ili رو بشناسی.بعد راحت به پورت های میکرو وصل می کنی.بشین از اول ref manual رو بخون که تنها راه چاره همینه:018:

alamdar
01-05-2012, 09:48
ممنون دوست عزیز

من دیشب خودمم هنگ کرده بودم نتونستم خوب توضیح بدم چی کار میخوام بکنم

الانم دارم میرم امتحان بدم ، برگشتم سعی میکنم بهتر توضیح بدم ...ضمنا از راهنمایی شما هم ممنون حتما سر فرصت اون رفرنس رو میخونم