PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروگرمر

hosein.g
29-04-2012, 04:13
با سلام و خسته نباشید
من امروز یک پروگرمر MKII کویر الکترونیک رو گرفتم، اما چند ساعت هست که هر چی تلاش میکنم نرم افزار avrstudio پروگرمر رو نمیشناسه!!!
ویندوز میشناسه، چراغ قرمز خاموشه (اول که وصل میکنم روشن میشه، بعد خاموش میشه) و چراغ سبز روشن.
موقعی که تو avrstudio گزینه کانکت رو میزنم، هیچ چراغی از پروگرمر روشن و خاموش نمیشه!!! انگار نه انگار!!! آخرشم نمیتونه کانکت شه.
لطفاً کمکم کنید. تو مغازه فروشنده خودش تست کرد، اونجا کار میکرد!!!
مرسی

hosein.g
30-04-2012, 01:15
با سلام و خسته نباشید
من امروز یک پروگرمر MKII کویر الکترونیک رو گرفتم، اما چند ساعت هست که هر چی تلاش میکنم نرم افزار avrstudio پروگرمر رو نمیشناسه!!!
ویندوز میشناسه، چراغ قرمز خاموشه (اول که وصل میکنم روشن میشه، بعد خاموش میشه) و چراغ سبز روشن.
موقعی که تو avrstudio گزینه کانکت رو میزنم، هیچ چراغی از پروگرمر روشن و خاموش نمیشه!!! انگار نه انگار!!! آخرشم نمیتونه کانکت شه.
مرسی

خیلی ممنونم بابت راهنمایی و پشتیبانیتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:sa:

nima_elc
01-05-2012, 03:16
روی چه ویندوزی استفاده کردید؟و چه ورژنی از AVRstudio ؟

kavir
01-05-2012, 14:33
با سلام و خسته نباشید
من امروز یک پروگرمر mkii کویر الکترونیک رو گرفتم، اما چند ساعت هست که هر چی تلاش میکنم نرم افزار avrstudio پروگرمر رو نمیشناسه!!!
مرسی
سلام
مورد اول اگر محصول شرکت ما خریدین برای همچین مواردی میتونید مستقیم تماس تلفنی بگیرید و نمی تونید از ما گله کنید چرا سریعا توی انجمن پاسخ داده نشده
چون سرمون شلوغه ممکنه پست شما دیده نشده باشه
در مورد کانکت شدن شما ویندوزت چیه؟ 64 یا 32 بیت؟
ورژن چند نصب کردی؟
در حالت عادی اگر ورژن 5 نصب کرده باشین درایورهاش کپی میشه
اگر سون باشه و نمیشناسه توی دیواس منجر سیستم باید درایوری که شناخته رو یکبار پاک کنید و دوباره پروگرامر رو وصل کنید حل میشه
یا حق