PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Portable Proteus7.4sp3 رسید

kavir
28-12-2008, 14:37
سلام
اینم پرتبل برای پروتئوس ورژن 7.4 امید وارم مفید واقع بشه
توضیح کو چیک اینکه دیگه نیازی به نصب و کرک کردن نیست و با یک کلیک اجرا می شود.با فشرده سازی هایی که صورت گرفته حجم از خود نرم افزار خیلی کمتر هست که نرم افزار اصلی موقعی که نصب می شود حدود 250 مگ حجم دارد ولی الان فقط 80 مگ
منتظر نظر دوستان هستم
تست شده روی چند سیستم ولی مجددا تست کنید و همینجا نتیجه رو بگید
روی ویستا تست نشده که فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه
You can see links before reply
دانلود
You can see links before reply
منبع:کویرالکترونیک

alnz
28-12-2008, 14:50
سلام
ممنون از زحماتت
فقط يه سوال : من تا قبل از اين با چند تا نرم افزار پرتابل كه كار كردم اصلا جالب نبود و شامل تمام امكانات نرم افزار اصلي نمي شد . حالا اين چطوريه ؟ اينكه ميگيد تست شده يعني يه دونه مدار بستيد و كار كرده ؟! راستي ديگه از اين مشكلات پلشت كه وسط كار كردن مي پريد بيرون كه پيش نمي ياد ايشالا

kavir
28-12-2008, 14:59
سلام
این نرم افزار رو خودم به صورت پرتبل(یا همون پرتابل یا پرت ایبل) که هر کسی یه جور تلفظ می کنه در آوردم یعنی دقیقا مثل همون ورژن اصلی عمل می کنه فقط چند تا فرق داره که درموقع باز کردن راهنمای خود نرم افزار و مثال های خود پروتئوس هست که چندان مشکل خاصی نیست
از لحاظ بسته شدن و... که خیر حدود 1 ساعتی نرم افزار در حال اجرا بود خودم هم تست کردم
امیدوارم برای شما دوستان هم مشکلی پیش نیاد

kavir
29-12-2008, 02:43
کسی نظر در مورد ساخت پرتبل های اکثر نرم افزار ها نظری نداره؟

amir_abit
01-01-2009, 09:07
با سلام
من که هر چی سعی کردم نسخه پرتابل پروتئوس دانلود کنم نشد.فقط از لینکی به لینک دیگر رفتیم و حالشو بردیم.اگر کسی تونست دانلود کنه به ما هم یاد بده. ممنون

kavir
01-01-2009, 12:22
سلام
خوب گفته شده که یک باگ پیدا کردم و فعلا غیر فعال هست
مشکل اصلی اینه که کرکی که proteus7.4 هست هنوز برای میکروهای avr به خوبی جواب نداده
اگه تا چند روز دیگه کرک درست و حسابی پیدا نشد ورژن بدون مشکل رو پرتبلش می سازم
فقط این مشکل رو پای حساب پرتبل نذارید چون هیچ ربطی نداره :mrgreen:

REZA_KLNTR
02-01-2009, 16:26
سلام ریس جان یک سوال خیلی مهم دارم اگه ممکنه زودتر بگین این نسخه پرتابل چه فایده ای داره ؟
من اون نسخه 7.4 تو تاپیک دیگتونو دانلود کردم 50 مگ بود و کار میکنه با AVR هم مشکل نداشت ممکنه بگین این 7.4 با یکی قبلی چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 8O 8O 8O

ضمنا درباره فرستادن مدار شبیهسازی شده از پروتئوس به ARES که با پروتئوس نصب میشه و برا PCB هست توضیح بدین شنیدم دیگه نیازی به پروتل نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ 8O 8O

kavir
02-01-2009, 18:35
سلام
نسخه پرتابل دقيقا مشابه همون نسخه اي است كه نصب مي شه با اين تفاوت كه در نسخه پرتابل نيازي به نصب نداره و در هر سيستمي با يك كليك نرم افزار باز مي شه
با گ هم متوجه شدم عيب از كامپايلر ميكرو بوده ولي يكم مشكل داره ولي مشكل بسته شدن و ذخيره كردن رو نداره
الان دانلود رو آزاد مي ذارم تا دوستان دانلود كنند اگه به مشكل برخورديد حتما در همين تاپيك بگيد تا رفع كنم
در مورد pcb هم بله مي شه آموزشش هم در بخش مقالات هست كه آقاي تروشه زحمتش كشيدند
ولي براي براي تيراژكه بخواين بدين مغازه ها قبول نمي كنند وفقط پروتل قبول مي كنند

REZA_KLNTR
02-01-2009, 19:45
سلام
آموزش آقای تروشه رو دیدم و الان هم دوباره نگاه کردم در قسمت باز کردن قطعات در صفحه 3 فقط یک خط توضیح دادن که سرچ قوی داره ولی نگفتن قطعه ای مثل ز945 یا 7107 که تو پروتئوس مشخصه رو تو ares چجوری بیاریم برا pcb ؟

همچنین در پروتئوس بالا سمت راست گزینه انتقال به ares وجود دارد ولی من هنوز نتونستم مداری انتقال بدم و ایشان هم اشاره ای نفرموده!

اصلا قطعات تو لایبرری ares اسامی الکترونیکی ندارند پس چگونه بدونیم مال چیند؟؟

alitaroosheh
04-01-2009, 20:03
كاش بحث رو توي جاي خودش مطرح ميكرديد

اگه انتقال از شماتيك به ‌توي پروتپوس خوب بود ميگفتم

چندان چنگي به دل نميزنه

در مورد قطعات هم هيچ نرم افزاري براي ‌اسم قطعه نميگيره ii998)

شما ميجواد با c945 كار كنيد توي ديتا شيت قطعه نوشته پكيج to92
اين رو توي سرچ ares بزنيد حتما مياد

براي اي سي ها هم مثلا نوشته dip40 ميتونيد همينو رو سرچ كنيد يا dil

REZA_KLNTR
08-01-2009, 14:13
تو سایتای خارجی شنیدم با آمدن نسخه 7.4 این برنامه دیگه کم کم با پروتل باید خداحافظی کرد خوب خیلی خوبه ی نرم افزار همه کارو انجام بده ، سرعت هم بالا میره!
پس ارزش داره دنبال راهش بگردیم
:roll:

SMRS
08-01-2009, 23:21
تو سایتای خارجی شنیدم با آمدن نسخه 7.4 این برنامه دیگه کم کم با پروتل باید خداحافظی کرد خوب خیلی خوبه ی نرم افزار همه کارو انجام بده ، سرعت هم بالا میره!
پس ارزش داره دنبال راهش بگردیم
:roll:

فكر نكنم چيزي بتونه جاي پروتل 2008 رو بگيره.
يه خبر هم بدم كه در حال درست كردن يك راهنماي خوب براي پروتل 2008هستم كه انشاا... بعد امتحانات كامل ميكنم. :wink:

hadibsb
09-03-2009, 22:35
سلام
کسی می دونه مشکل watchdog رو که در صورت استفاده از codevision پیش میاد چطور میشه حل کرد . این مشکل در ورژن 7.4 هست ولی در 7.2 وجود نداره

naeemafar
10-03-2009, 18:09
آخرین ورژن proteus چند هست ؟
نسخه معمولیش نیست ؟

kavir
10-03-2009, 18:50
آخرین ورژن کرک شده همین 7.4 و در ضمن پرتابلش از همون نسخه اصلی ساخته شده و بدون مشکل هست

aliAVR
07-08-2009, 21:06
سلام
من پروتيوس پرتابل را دانلود كردم
اين error ميده
the system cannot find the file specified

kavir
07-08-2009, 21:14
سلام
به چه ویندوزی هست؟ ویستا باشه جواب نمی ده
اگر ممکنه یک عکس از خطا بذارید

aliAVR
07-08-2009, 21:43
ويندوزxp
باپوسته ويستا
چگونه بفرستم؟؟؟؟؟؟؟

aliAVR
09-08-2009, 14:33
كسي نبود?????????????????????????????????????????? ?????? :x :x :x :x

kavir
09-08-2009, 14:35
كسي نبود?????????????????????????????????????????? ?????? :x :x :x :x
خوب یک عکسازش می فرستادید
من خودم از نسخه پرتابل استفاده می کنم بدون مشکل هست

aliAVR
01-09-2009, 21:31
سلام با تشكر
مشكل از دانلود بود
براي كار بدون درد سر از پروتوس پرتابل بهتره يا معمولي :k01:

kavir
01-09-2009, 23:19
سلام با تشكر
مشكل از دانلود بود
براي كار بدون درد سر از پروتوس پرتابل بهتره يا معمولي :k01:
سلام
پرتابل خوبی که داره اینه که نیازی به نصی نداره مخصوصا برای نوت بوک ها و... که یک هارد اکسترنال بذارید کنارش و هر چی نرم افزار هست کپی کنید و اجرا مثل خود من :k04: