PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبیه سازی pt2262 , pt2272 در proteus

raminrayat
23-04-2012, 02:58
سلام به دوستان عزیزم.مشکلی برام پیش اومده که نیاز به کمک شما عزیزان دارم

من میخوام ای سی های pt2262 , pt2272 رو داخل پرتئوس شبیه سازی کنم اما این قطعات داخل نرم افزار نیست
اگه بخوایم این قطعه رو به نرم افزار اضافه کنیم فایل لایب رَریش رو از کجا باید گیر بیارم(اگه فایل یا ادرس دقیقشو بهم بدین ممنون میشم)

سوال دوم اینکه ایا نرم افزار دیگه هست که این قطعات رو توش داشته باشه و بشه شبیه سازی کرد مدار فرستنده گیرنده رادیویی رو؟

ممنون از همفکری هاتون:gop:

vahidasm
23-04-2012, 12:25
سلام به دوستان عزیزم.مشکلی برام پیش اومده که نیاز به کمک شما عزیزان دارم

من میخوام ای سی های pt2262 , pt2272 رو داخل پرتئوس شبیه سازی کنم اما این قطعات داخل نرم افزار نیست
اگه بخوایم این قطعه رو به نرم افزار اضافه کنیم فایل لایب رَریش رو از کجا باید گیر بیارم(اگه فایل یا ادرس دقیقشو بهم بدین ممنون میشم)

:gop:

سلام مهندس تا اون جایی که من میدونم واسه ساخت قطعه تو پروتیوس باید برنامه بنویسی که تو یکی از مجله ها راجع بهش نوشته شده.من ندیدم جایی بذارن(خودمم دنبالش میگشتم).اگه پیدا کردین به ما هم برسونین

سوال دوم اینکه ایا نرم افزار دیگه هست که این قطعات رو توش داشته باشه و بشه شبیه سازی کرد مدار فرستنده گیرنده رادیویی رو؟

بعید میدونم باشه

:hi: