PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش حرکت موس متن دلخواه به صورت آنلاین در ال سی دی از طریق rs232

abb_saleh
22-04-2012, 14:51
سلام
شما در این پروژه میتونین حرکت موس رو توی ال سی دی گرافیکی مشاهده کنین و در هرجایی که مکان نمای شما در ال سی دی گرافیکی مورد نظرتون بود متن دلخواهتنون رو به ال سی دی گرافیکیتون بفرستین این برنامه یه پروژه اینترفیس هستش که شما با اتصال کابل rs232 به کامپیوتر و میکرو این کار رو انجام میدین توضیحات کامل برنامه و روش ساخت برد رو توی توضیحات گذاشتم و اپلیکیشنش هم با نت فریم ورک 4 و نت فریم ورک 2 توش هست درضمن این پروژه عملی هستش یعنی سعی نکنین اون رو توی شبیه سازها تست کنین
موفق باشین

morteza_rk
22-04-2012, 20:28
سلام صالح جان

به انجمن ما خوش اومدی. پروژه ی جالبیه ، البته من وقت تست کردنش رو ندارم ولی خوشم اومد ازش. لطفا این پروژه رو توی لینک زیر هم قرار بدید. ضمن اینکه اگه امکانش هست سورس کدهارو هم قرار بدید.

|پروژه های AVR (You can see links before reply)

Aghaeifar
01-05-2012, 16:26
خيلي خوب.
اگه ممکنه اين تيپ پروژه ها رو براي اين که کاربرد عمومي تر داشته باشند و محدود به ال سي دي گرافيکي مورد استفاده شما نباشن در يک توضيحات بنويسيد که مختصات موس رو چطور از طريق سريال ارسال مي کنه ( يعني فرمت ارسال داده ها رو) که بشه از اين نرم افزار براي کاربردهاي ديگه هم استفاده کرد و خود کاربرد از دادگان ارسالي از مکان موس شايد بتونه استفاده هاي ديگري هم بکنه.

abb_saleh
01-05-2012, 17:01
سلام مرتضی جان
من داخل وبلاگت نتونستم چیزی آپ لود کنم چون گزینه ای نداشت و دوم اینکه این پروژه فقط آموزشی هست و اگه خدا قبول کنه این پروژه برای استفاده تو یسری از ماشین الات صنعتی ثبت اختراع میشه و فعلا" از دادن سورس کودش معذورم .
من پروژه های این تیپی زیاد طراحی میکنم یعنی پروژه های انلاین و اینترفیس و اصل هدفم اینه که " اقتدار " ایران و جونای ایرانی رو به اونایی که توی توهمشون فکر میکنن از ما برترن رو ثابت کنم.
من چندتا از پروژه هامو بعد از تست نهایی تو این سایت میزارم امیدوارم که خوشتون بیاد

alamdar
01-05-2012, 20:38
سلام دوست عزیز

شرمنده من پست نامرتبط میذارم ، اما شما که توی کاری ، اگر کتاب و منابع خوبی در زمینه با کار با پورت های کامپیوتر مثل usb , wi-fi-bluetooth و همین سریال داری واسم پیام خصوصی بده لطفا

واسه کار تو رباتیک میخوام ، و از مینی برد های مبتنی بر معماری x86 میخوام استفاده کنم به عنوان مغز ربات و کنترلگر اصلی

ممنون

sadeghi
16-06-2012, 19:50
refigh code barnamat ro key mizari?

morteza_rk
16-06-2012, 22:11
abb_saleh جان ، من تازه این پست رو دیدم.

دلیل معذورتت رو فهمیدم. مشکلی نیست. موفق باشی دادا.

sadeghi
21-06-2012, 22:14
abb_saleh man in proje ro daram dorost mikonam vali vaghean b moshkel khordam.lcd kar mikone.code hex shoma ejra mishe e_mailet ro neshoon mide vali hich chize digeyi namayesh nemide.????????

sadeghi
09-07-2012, 12:33
baradar man fek nmikardam vali to 2 rooz dorostesh kardam.b har hal ziad sakht nabood.

behnam6500
09-07-2012, 14:32
ببخشید اونوقت کاربرد این پروژه چی هست؟

با ماوس یه مختصاتی رو میفرسته به میکرو و توی همون مختصات متن نشون میده! خوب کاربرد این چی هست؟

abb_saleh
26-07-2012, 15:04
سلام به همه
از دوستانی که تو اجرای پروژه به مشگل بر خوردن این ای دی منه هر مشگلی داشتین بهم بگین کمکتون کنم البته من توضیح کامل رو تو فایل پی دی اف گذاشته بودم . ازون دوستانی هم که نظراشون رو گذاشتن ممنونم . من یکم سرم شلوغ شده کمتر تو سایت میام ولی اگه مشگلی یا درخواستی بود به ای دیم پی ام بدین حتما" جواب میدم . راستی هر درخواستی راجع به ساخت پروژه های این مدلی داشتین بگین براتون طراحی میکنم از اون دوستانیم که این پروژه بدردشون نخورده هم من معذرت میخوام :wink: abb_saleh@yahoo.com