PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتابخانه ی LCD گرافيکی t6963 برایcodevis

codev
25-12-2008, 17:18
با سلام خدمت همه ی دوستداران ال سی دی های گرافيکی

اين يک کتابخونه ی ال سی دی های گرافیکی برای درایور t6963 است،که امکان استفاده از اونها رو به برنامه نویس می ده وبرای هرابعادی که بخواین می تونید استفاده کنید(از 0 در 0 تا 65565 در 65565)
این کتابخونه برای حداکثر سرعت طراحی شده وکار با اون خیلی ساده است (مثل کار با ال سی دی های کاراکتری در codevision )
در ضمن راهنمای فارسی هم داره ونوشته ی خودم هست.

اگه سوالی ،چیزی داشتین در خدمتم !!!!!!!!!!!!! :wink:

متاسفانه ،متاسفانه این کتابخونه تابعی برا رسم دایره نداره ،چون دیگه هر چی فکر کردم نتونستم تابعی برا اون بنویسم:cry: ،بازم شرمنده

ولی اگه کسی از رسم دایره روی ال سی دی چیزی می دونه ،ما روهم بی نصیب نکنه. من سعی می کنم اگه یاد گرفتم اون رو به کتابخونه اضافه کنم ودر اختیار عزیزان قرار بدم.

اخ داشت یادم می رفت پسورد فایل:

You can see links before reply

و اما لینک دانلود:

You can see links before reply wkavirelectronicir.html

SMRS
25-12-2008, 20:42
سلام
دوست من فونت هاي انگليسي تو PDF نشون داده نميشه
لطفا اون فونت رو هم ضميمه فايلت كن.
با تشكر از مطلب خوبت. :wink:

codev
26-12-2008, 00:51
اما من برای فونت انگلیسی از Arial استفاده کردم و فکر می کنم تو هر کامپیوتری پیدا بشه.
حالا من اونو قرار می دم اگه بخوای استفاده کنی

kavir
26-12-2008, 18:37
سلام
در قمست آموز ش winavr کتابخانه lcd گرافیکی برای winavr هست که می تونید به CV تبدیل کنید
در قسمت مقالات سایت می ذارم
دانلود کردم به هم ریختگی فونت داره اگه ممکنه فونت مثل tahoma بذارید و .... که همه بتوننند باز کنند ویا فایل word بفرستید خودم تبدیل می کنم
aa)

codev
26-12-2008, 22:24
ای بابا
یه راه حل خوبی به من بگید(خوبه این رو هم بدونید که من فایل متنیش رو هم پاک کردم وگرنه براتون میفرستادمش)

kavir
26-12-2008, 23:01
خوب چه فونتی هست؟ مشکل اینه برای من متن فارسی اون می یاره ولی اونجاهایی که سورس کد رو توضیح دادید نشون نمی ده
خوب کاری نداره به عکس تبدیل کنید بعدا در این رابطه می خوام مفصل می گم حتی به صورن آنلاین

در ضمن بهترین نرم افزار برای باز کردن فایل های Pdf
You can see links before replyو رایگان هم هست
خوب درست شد در مقالات سایت می ذارم
تشکر می کنم از زحمت شما و منتظر مقالات بعدی شما هستیم :wink:

codev
27-12-2008, 14:59
تشکر از راهنمایی خوبتون
یه سوالی داشتم ، من آموزش winavr شما رو دیدم ،خیلی عالی بود ومی خواستم ببینم می تونم از کدهای شما برای رسم دایره ، توی این لایبراری استفاده کنم؟

kavir
27-12-2008, 23:48
سلام
دوست عزیز این کدها برای من نیستند و آزاد هستند من فقط توضیح فارسی اون رو دادم.
اگه جایی هم از خودم گفتنم نه تنها اشکالی نداره بلکه توصیه می کنم به دیگران هم معرفی کنید
:wink:

codev
29-12-2008, 11:16
سلام
خب کسی این لایبراری روتست کرد ،میخوام ببینم مشکلی نداره چون احتمالا مشکل داره اما تا اونجایی که من تمام توابع رو تست کردم ،مطمئنم ولی هنوز شک دارم.

سوالی هم داشتید بگید من حتما سر فرصت بهتون جواب می دم.

با تقدیر و تشکر

kavir
29-12-2008, 11:38
سلام
من با کدوِیژن کار نمی کنم اگه مثال با پروتئوس که خودتون بستید بذارید که عالیه
یکی کتابخانه عالی آقای جهاندار برای winavr نوشتند که به صورت فارسی مستقیم تایپ می کنی در کامپایلر و روی ال سی گرافیکی نشون می ده
خیلی جالب هست بتونید تبدیل کنید کاملترین می شه :wink:
برای winavr قراره تا در راهنمای بعدی بذارم

codev
30-12-2008, 17:11
سلام
به فرمایش اقای kavir اینجا یه مثال برای یادگیری طرز استفاده از این کتابخانه به همراه فایل پروتئوس هست اگه خواستید میتونید دانلود کنید

در این مثال تقریبا همه ی توابع وجود دارند.
در ضمن اگه میبینید توابع مشکل دارند حتما بهم خبر بدید.

masood-ma
09-04-2010, 13:41
سلام
به فرمایش اقای kavir اینجا یه مثال برای یادگیری طرز استفاده از این کتابخانه به همراه فایل پروتئوس هست اگه خواستید میتونید دانلود کنید

در این مثال تقریبا همه ی توابع وجود دارند.
در ضمن اگه میبینید توابع مشکل دارند حتما بهم خبر بدید.

دوست عزيز اين كه نمونه برنامه براي t 6963 نسيت

masood-ma
09-04-2010, 14:07
سلام
با تشکر از لطف شما
کاش یک نمونه هر چند ساده از برنامه وکتابخانه می گذاشتید

Caspian1361
27-02-2011, 15:33
برنامه ها از4share پاک شده. می شده دوباره Upload کنید؟
من با LGM24064A می خوام کار کنم، این کتابخونه جواب می ده؟

Caspian1361
14-05-2011, 10:44
آقا ما همچنان منتظریم

mbd368
09-07-2011, 12:47
آقا لینکت خرابه