PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سازگار کردن انجمن و سایت با Wide Screen

sajjad_AD
17-04-2012, 19:42
سلام به مهندس زارعی و دیگر کاربران و مدیران :hi:
آقا هر چند چیز مهمی به نظر نمیاد ولی کمتر انجمنی دیدم که با نمایشگرهای واید سازگار نباشه!
به عکسای زیر یه نگا بندازید:

You can see links before reply

ولی اگه روی شماره ی یه پست کلیک کنیم که به تنهایی نمایش داده بشه می بینیم که چنین مشکلی نداره:

اینطور که به نظر میرسه مشکل از اون بخش بالایی سایته و عرض تالار رو محدود کرده
خالی از لطف نیست اگه این مشکل حل شه.با سپاس
با آرزوی موفقیت همه ی کاربران در همه ی عرصه ها :hi:

kavir
17-04-2012, 19:48
سلام
این مورد دقیقا واید اسکرین سایت بهش مقدار داده شده و براساس درصد نیست که مثلا شما با یک مانیتور pcb می بینید و یا یک مانیتور لپ تاپ سایز این تغییری بکنه
اشکالش اینه به قول شما مثلا در لپ تاپ که منم درم سایت وسط هست و محدود شده به نطر من بهتر هست
مشکل اونی که شما میگی مطالب پراکنده میشه و چون باز میشه نصف به نصف نشون میده و تم جالبی نداره

sajjad_AD
17-04-2012, 20:12
از توجهتون ممنون,حرف حرف شماست ما چاکریم :mrgreen:
ولی من خیلی از جمله ی آخرتون سر در نیوردم میشه این مشکلی رو که پیش میاد رو عکس زیر توضیح بدید.

kavir
17-04-2012, 20:23
خوب شما توی لاون سایت یه تست بزن و یک متن صفحه رو توش کپی کن ببین چطور میشه . پیش نمایش بزن
در کل این قالب به حالت پیش فرض همینطوری هست و به صورت اماده استفاده شده

Division
18-04-2012, 00:13
فقط یه چیزی بگم : خیلی دلم برای قالب آبی رنگ سایت تنگ شده cry:: تو اون قالب این مشلات وجود نداشت . طرح بندی هم یه طوری بود که خیلی خوش دست بود .
از این قالب اصلا خوشم نمیاد ... :sa:

kavir
18-04-2012, 11:10
فقط یه چیزی بگم : خیلی دلم برای قالب آبی رنگ سایت تنگ شده cry:: تو اون قالب این مشلات وجود نداشت . طرح بندی هم یه طوری بود که خیلی خوش دست بود .
از این قالب اصلا خوشم نمیاد ... :sa:
کدوم قالب منظورتون هست؟
خوب میشه بخش قالب ها ازاد کرد ولی برای شما . چون تم کلی سایت یکی نباشه خیلی درد سر زیاد داره منظورم پلاگین ها و.. هست

Division
18-04-2012, 12:44
کدوم قالب منظورتون هست؟
اسم قالب یادم نمیاد ...
منظورم همون قالبی بود که سال ۸۸ و اوایل ۸۹ گذاشته بودین . بعدا فکر کنم قرمزش کردین که اونم خوب بود .

kavir
18-04-2012, 22:58
سلام
انشاءالله در اولین فرصت یکی دیگه قالب هم اضافه میکنم
فعلا که میدونید واقعا سرمون شلوغه:0013: