PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ft245

Ma3ood
14-04-2012, 00:41
درود بر دوستان:hi:
اقا یه خرید داشتیم از یه جایی قرار بود ft232 برامون بفرسته ft245 فرستاده
حالا من قبلا با ft232 کار کردم مدارشو که اسمبل میکردی تنها کاری که میکردی همون rx ,tx را وصل میکردی به میکرو و مثل پورت سریال دستوراشو مینوشتی و خلاص
حالا من و موندم و این ft245 تو دیتا شیتش گفته خروجی پارالل اینو من نگرفتم یعنی چی، چه جوری باید به میکرو وصلش کرد و خوند و نوشت اصلا این برای چه کاری هستش یه جا خوندم برای شبیه سازی پورت lpt هست راسته؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید:unh:

sigma-mx
14-04-2012, 00:51
همون پورت سریاله . منتها دیتا رو موازی میفرسته یا میگیره . باید 8 بیتش رو به یه پورت میکرو وصل کنی و با هم یه بایت بخونی ..
یعنی نیازی به ارتباط سریال با میکروت نداره . فقط کار با ورودی خروجی هست .

Ma3ood
14-04-2012, 00:56
همون پورت سریاله . منتها دیتا رو موازی میفرسته یا میگیره . باید 8 بیتش رو به یه پورت میکرو وصل کنی و با هم یه بایت بخونی ..
یعنی نیازی به ارتباط سریال با میکروت نداره . فقط کار با ورودی خروجی هست .
ممنون
یعنی منظور شما این هستش که مثلا من بخوام یه کاراکتر به کامپیوتر باید این جوری بفرستم!
بیشتر توضیح بدهید لطفا:wink:

char a='m';
PORTB=a;

sigma-mx
14-04-2012, 01:04
والا هنوز دیتاشیت رو نخوندم ولی همین طوره و برای خوندن یا نوشتن دیتا ی بعدی باید از rd,wr استفاده کرد .

Ma3ood
14-04-2012, 01:18
فکر کنم ای سی ها رو بندازم دور بهتره خداییش این عکسو شما ببین :baad:
2 تا پورتو اشغال میکنه به غیر از اون 2 تا پایه ای که شما معرفی کردی پایه های دیگه هم نیاز هستش:unh: