PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لوله های آب قابل کنترل

R_Ebadi
03-04-2012, 17:11
سلام،

من میخوام یه پروژه بسازم که باش بشه یه سری لوله های آب رو کنترل کرد(باز و بسته)!
میتونید انواعش رو معرفی کنید؟ اصلا وجود داره؟
قطر لوله ها هم کم باشه، و سرعت باز و بسته شدنش میلی ثانیه ای باشه!!
همچین تجهیزاتی هست؟

armstk
04-04-2012, 02:04
سلام
از شیر برقی هایی که پنوماتیکی ها دارن میتونین استفاده کنین
البته سرعت باز و بستش رو نمیدونم دقیقا چقدره , ولی انواع خیلی زیادی در بار های مختلف , سرعت های مختلف , قیمت های مختلف داره ............

R_Ebadi
08-04-2012, 17:01
خیلی ممنون از راهنمایی

من در رابطه با این شیر های آب پنوماتیکی یه سری خوندم ولی در رابطه با سرعت عملکرد شون چیز خاصی ندیدم!!

کلا مساله اینجوریه که چندتا لوله آب هست که زمان باز و بسته شدن شیر آب ها بسیار مهم هست! به قولا زیر 100 میلی ثانیه بتونه باز یا بسته بشه!

این شیرهای پنوماتیکی میتونن همچین کاری کنن؟!!

راستی قراره با میکرو دستورات فرستاده شه، قیمت این شیرها چجوریاست؟

بازم ممنون

roohlla
08-04-2012, 19:00
من یه زمانی دنبال شیر برقی بودم و نسبتا هم گرون بود ولی بعدا فهمیدم دو جا هست که میتونی شیر برقی خیلی ارزون ازش تهیه کنی . یکی داخل آب گرم کن های بدون مخزن و داخل دستگاه های آب شیرین کن خونگیه . میتونی به اون جاهایی که قطعات یدکی دستگاه هایی رو که گفتم دارن مراجعه کنی .

R_Ebadi
08-04-2012, 19:10
خیلی ممنون

از نظر سرعت باز و بسته شدن چی؟ میشه اعتماد کرد دیگه، درسته؟

Mr_cute
08-04-2012, 19:12
دوست عزیز از شیر برقی های solenoid استفاده کنی سرعت خوبی دارن قیمتو دیگه نمیدونم

این صفح رو ببین یه نمونه شیر برقی سرعت عملش 39ms هستش
You can see links before reply .html

roohlla
08-04-2012, 22:26
در مورد سرعت عملش نمیدونم ولی میدونم که از نوع solenoid هستش . همون طور که گفتم قیمتی نداره یه دونه بگیر ببین به دردت میخوره یا نه .

R_Ebadi
09-04-2012, 12:01
ممنون از راهنمایی همه دوستان

حتما تست میکنم!

بازم ممکنه مزاحم بشم، ممنون

sigma-mx
09-04-2012, 13:35
سلام دوستان الان از تو خیابون رد میشدم یه مغازه وسایل تصویه آب دیدم ..
شیر برقی پرسیدم 12 تومن . تایوانیه ولی چیزی در مورد سرعت و... نداشت . خوب طبیعیه !
24 dc بود و آداپتور مخصوص دستگاه هم 1.2 A بود . گفت بهترین جنس همین تایوانیه !
گفتم شاید این اطلاعات بدرد کسی بخوره ..