PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چهارمین گردهمایی ایران میکروییها همزمان با 25 امین نمایشگاه بین المللی کتاب

Aghaeifar
03-04-2012, 14:25
سلام خدمت ایران میکرویی های عزیز

بعد از داشتن 3 گردهمایی موفق و حضور عزیزان، در صدد هستیم چهارمین گردهمایی ایران میکرو رو همزمان با بیست پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در تاریخ 12 تا 22 اردبیهشت 1391 در مصلی تهران برگزاری میشه، داشته باشیم. ( گردهمایی سوم - (You can see links before reply) گردهمایی دوم (You can see links before reply) - گردهمایی اول (You can see links before reply))
تقویم اردیبهشت ماه 91 رو در زیر آوردم و نظر سنجی هم اینجا برای زمان برگزاری خواهیم داشت. امکان قرار دادن هر 10 روزدر نظر سنجی نیست (ممکنه نشه تصمیم جامعی برای زمان برگزاری گرفت)، محتمل ترین روزها رو که برای دوستان شهرستانی هم خوب باشه رو آوردیم. تصمیم نهایی هم در پست اول همین تاپیک در هفته منتهی به زمان برگزاری نمایشگاه اعلام و قرار داده میشه و تا اون موقع برای اعلام نظر فرصت هست. هر گونه تغییری در گردهمایی در پست اول همین تاپیک اعلام میشه. دوستان در طول این تاپیک می تونن در مورد موضوع گردهمایی و مسایل دیگر بحث کنند. ساعت گردهمایی جزء نظر سنجی نیست و بعد از انتخاب روز گرد همایی اعلام می شود(قاعدتا بعد از ساعت 12 ظهر خواهد بود)
در صورتی در چند تاریخ می تویند شرکت کنید همشون رو تیک بزنید. (چند انتخابی در نظر سنجی فعال است)

منتظر دیدن تک تک دوستان ایران میکرویی در گردهمایی خواهم بود :hi:

-------------------------------------------------------------------------------------------
زمان نظر سنجی به پایان رسیده و نتیجه:

خوب دوستان روز پنجشنبه دوم یعنی 21 اردیبهشت 1391 قطعی شد. ان شا الله همتون رو در گردهمایی می بینم.

زمان: ساعت 13:30 (دوستانی که می خوان نمایشگاه رو بگردن قبلش برن بگردن بعدش وقت نمیشه) لطفا دیر نکنید!
مکان: مصلی تهران - جلوی خروجی مترو شهید بهشتی (به سمت مصلی یا شمالی -بعد از پله ها ، سمت راست-، خروجی دوم ایستگاه بهشتی، جنوب خیابون بهشتی هست) یه چمن زار کوچیک هست (همان محل قرار گردهمایی دوم ایران میکرویی ها)

دوستان احتمالا آنتن دهی خوبی رو برای موبایل اونجا نداشته باشیم ولی برای یافتن گروه و هماهنگی شماره مرتضی (Morteza_rk (You can see links before reply)) در ادامه قرار می دم رو یادداشت کنید و اگه بقیه رو پیدا نکردید باهاش تماس بگیرید.
09357725275 و 09118703728
التماس دعا

You can see links before reply

morteza_rk
03-04-2012, 22:53
سلام دادا

من که 100% باید برم تهران ، اما نمی تونم تاریخ دقیقی برای سفرم در نظر بگیرم. (حالا بماند چرا!؟)

اما اگه بتونم بیام نمایشگاه ، می تونم توی همه ی تاریخ های بالا شرکت داشته باشم. (آخه چند روز می مونم).

دوستان این نکته رو هم در نظر داشته باشن که روز 22 اردیبهشت که روز آخر هست به نظر من اصلا مناسب نیست. چون نمایشگاه به شدت شلوغه و زودتر هم تموم میشه و رفت و آمد و نشست و برخاست خیلی سخت تره.

Aghaeifar
03-04-2012, 23:19
دوستان خیلی هم عجله نکنند در رای دادن، چون فقط یه بار می تونید بدید و طی این 4 هفته آینده شاید برنامتون کمی تغییر کرد، ولی اگه قطعی هست همین الان رای بدید :125:
مرتضی دادا، ما به هر حال تاریخ ها رو دادیم، خودت با زبون مهربون برنامت رو تنظیم کن وگر نه شود آنچه که نباید شود.

armstk
04-04-2012, 01:59
منم باید برم تهرون
اولین روز ها بنظرم نمایشگاه هم خلوت تره و هم راحت تر میتونیم عبور مرور کنیم
از اواسط تا انتها نمایشگاه خیلی شلوغ میشه

Doloop
04-04-2012, 14:01
راستی دوستان اگه از زمان ثبت نام برای کارت تخفیف نمایشگاه ویژه دانشجویان با خبر شدید حتما اعلام کنید

Division
08-04-2012, 09:28
سلام به همه ...
سال نو مبارک :mrgreen:

فکر کنم یه قرنی میشه که بتون سر نزدم !
منم احتمال زیاد بتونم بیام (۹۰٪) فعلا روزش رو نمیدونم پس رای نمیدم تا ببینم چی میشه ...

یاد قدیما بخیر lov:

kavir
08-04-2012, 10:37
سلام به همه ...
سال نو مبارک :mrgreen:

فکر کنم یه قرنی میشه که بتون سر نزدم !
منم احتمال زیاد بتونم بیام (۹۰٪) فعلا روزش رو نمیدونم پس رای نمیدم تا ببینم چی میشه ...

یاد قدیما بخیر lov:
سلام
مهندس کجایی خیلی وقته ازت بی خبریم؟

خیلی خوشحال شدم برگشتی:o

Aghaeifar
08-04-2012, 11:31
افشین تویی؟ آی دیت رو عوض کردی؟ بابا پسر کجایی خیلی I miss you !!!
اشا الله در کنار بقیه عزیزان می بینممت در گردهمایی بازم.

Division
08-04-2012, 15:55
مهندس کجایی خیلی وقته ازت بی خبریم؟این مدتی تقریبا زیادی که نبودم کلا دوتا کار می کردم : یکی اینکه رو یه پروژه خیلی گنده وقت گذاشتم یکیم اینکه تو ادامه تحصیل یه پله رفتم بالا :018: (زگهواره تا قبر انتخاب واحد بجوی)

خیلی خوشحال شدم برگشتیمنم همین طور از این به بعد هستم ...

افشین تویی؟ آی دیت رو عوض کردی؟ بابا پسر کجایی خیلی I miss you !!! نه شبیه سازی شدش هستم :0013: (خودمم دیگه :mrgreen:) . منم دلم براتون تنگ شده بود عوضش ایشالا نمایشگاه میترکونیم ولی حیف پیر شدم و با عصا میام :(ولی عیبی نداره عوضش مغزم خیلی باد کرده ...

راستی مرتضی کجاست ؟ پیدام کنه بیچارم می کنه :lol:

armstk
08-04-2012, 17:00
سلاااااام افشین جون
بابا کجایی مهندس؟! ماعاشقتیم به خدا !

کی میای نمایشگاه میای؟! اگه شما بیای منم عمرا میام :)

morteza_rk
08-04-2012, 17:36
راستی مرتضی کجاست ؟ پیدام کنه بیچارم می کنه

شیطونه میگه بهش یه چیزی بگم که دیگه این دور و ورا آفتابی نشه ها! پررو!

آقا از این بشر نامردتر و بی انصاف تر نداریم! (حقته ، یکم دلم خنک شد ، ولی فقط یکم) وایتا ببینم ، اصلا بشر هست؟ داریم اصلا؟ اصلا هست؟

من باید گازت بگیرم تا خیالم تاحدودی راحت شه آقای تـــــ....

Division
08-04-2012, 23:36
بابا کجایی مهندس؟! ماعاشقتیم به خدا ! محمدرضا جون ما مخلصیم:hi: ایشالا میام نمایشگاه میشینم دور همدیگه یادی از قدیما می کنیم ... :chat:

شیطونه میگه بهش یه چیزی بگم که دیگه این دور و ورا آفتابی نشه ها! پررو!ما کوچیکتیم دادا. من گردنم از مو باریکتره دیگه ریش و قیچی دست خودت ...
راستی از هنرفر خبری نیست ! (چقدر پررو هستم نیومده انتظار دارم همه رو ببینم:018:)

armstk
08-04-2012, 23:50
محمدرضا جون ما مخلصیم ایشالا میام نمایشگاه میشینم دور همدیگه یادی از قدیما می کنیم ...

ما بیشتر از شما :) , ایشالله

راستی از هنرفر خبری نیست ! (چقدر پررو هستم نیومده انتظار دارم همه رو ببینم)
یکی از بچه ها (مهدی مهری) از اصفهان اومده بود مشهد و گفت هنرفر هم خوبه مثله این که !!
ولی منم خیلی وقته از هنرفر خبر ندارم , چقدر آدم با صفا و باحالی بود

morteza_rk
09-04-2012, 01:06
ما کوچیکتیم دادا. من گردنم از مو باریکتره دیگه ریش و قیچی دست خودت ...

فقط می تونم آهـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی بلند از سر افسوس بکشم! دلم سوخت ، چیکار کنم دیگه؟

راستی از هنرفر خبری نیست ! (چقدر پررو هستم نیومده انتظار دارم همه رو ببینم)

امیر حالش خوبه ، بنده خدا داره دوران خدمتش رو می گذرونه ، توی اصفهان هم هست. ولی نمی دونم میاد تهران یا نه؟ راستی کچلی خیلی بهش میاد بچه ها! خدمتم بهش ساخته تپل شده!؟

M_GH
09-04-2012, 22:08
منم میتونم بیام؟

من که هنوز حرفی با بقیه ندارم تازه عضو شدم

nima_zeus
10-04-2012, 00:16
سلام به همه

من خیلی دوست دارم بیام ولی نمیتونم چون زمانش درست وسط امتحانات منه

به همه خوش بگذره

morteza_rk
10-04-2012, 00:27
منم میتونم بیام؟

فرقی نداره ، همه می تونن بیان ، عضو جدید و قدیم و مدیر و غیر مدیر نداره دادا.

بیا حداقل ببینیم پشت اون همه نقاب و باندپیچی چی قایم کردی؟

Aghaeifar
10-04-2012, 01:30
منم میتونم بیام؟

من وقتی توی گردهمایی دوم اومدم کسی رو نمی شناختم. ولی خدار رو شکر که اومدم دوستای خیلی خوبی پیدا کردم. :018:

Division
10-04-2012, 01:37
همه بیان خدا رو چه دیدین شاید قرعه کشی هم کردیم و یه جایزه نفیس دادیم که برید حالش رو ببرید ...
تو دوره قبلی خودم به بقیه جایزه دادم (علی یادته دیگه ... :018:)

Division
10-04-2012, 01:52
ناهار میدن باور کنید اینم مدرکش :

این عکس مال دوره ای بود که من رفته بودم .
باور کن علی ایندفه همه میریزن اونجا ببین چیکار کردم یهویی دیدی همه اومدن الا من :(
اون تاریخ ۲۰۰۸ دست گل مرتضی هست ها :018:

morteza_rk
10-04-2012, 02:00
یادش بخیر ، چقدر زود می گذره؟ برای من که خیلی خوب بود. واقعا از دوستایی که پیدا کردم راضیم ، مخصوصا افشین و علی و امیر. فرزادم که شده لنگه ی افشین ، غیبش زده!

علی یادته اولین نفر رسیده بودی و من دومین نفر بودم؟ هی منو از پشت درختا نگاه می کردی ولی چیزی نمی گفتی؟ من با خودم می گفتم این پسره خل و چله لابد! چرا اینجوری می کنه؟! (آقا درست شده بود عین مامورهای c.i.a عین پلیسا نگام می کرد)

sadmonew
10-04-2012, 02:06
سلام مهندس
راستي دوستاني كه تو عكس هستن، رو معرفي نميكنيد؟
خيلي كنجكاو شدم بدونم.:018:
خواهشا معرفي كنيد

ma-bah
10-04-2012, 03:25
اگر ماها هم بیام شما هایی که از قبل همو مشناسید ما رو هم تحویل می گیرید ؟؟؟؟؟

یه وقت نیایم بعد شما یه طرف باشید و ما یه طرف :(:(

ma-bah
10-04-2012, 03:27
سلام مهندس
راستي دوستاني كه تو عكس هستن، رو معرفي نميكنيد؟
خيلي كنجكاو شدم بدونم.:018:
خواهشا معرفي كنيد

راستی منم این سوال رو داشتم

Aghaeifar
10-04-2012, 13:46
همه بیان خدا رو چه دیدین شاید قرعه کشی هم کردیم و یه جایزه نفیس دادیم که برید حالش رو ببرید ...
تو دوره قبلی خودم به بقیه جایزه دادم (علی یادته دیگه ... :018:)
بله افشین جان یادمه، اینکه هنوز جایزمو نگرفتم هم یادمه! کاش همون فلش ها رو می گرفتم ازت cry::

خوب اون عکس که اینجا (You can see links before reply) گذاشته افشین (division)

به ترتیب از راست: اون کت شلواری که نیم رخ افتاده خود افشین هست
نفر بعدی پیرهن ابی و عینک دار farzadsw
نفر بعد پیرهن سیاه سرش رو به پایین داداشتون هست (اینجانب) از بس تواضع داره سرش پایینه
نفر بعد پیرهن سفیده، از اعضای سایت نبود همراه 1nafar بود.
نفر بعد از پیرهن سفیده جناب 1nafar
بعد از 1nafar رو اسمشون رو متاسفانه یادم نمی اد.
بعد از اون اقای زارعی گل
و بعدش اونی که پشت به دوربین هست جناب مرتضی دادا :018:

araz88
10-04-2012, 15:42
بچه ها شركت برا همه آزاد اينجا؟:wink:

morteza_rk
10-04-2012, 18:35
بچه ها شركت برا همه آزاد اينجا؟

بله آقا ، برای همه آزاده ، دختر و پسر و پیر و جوون هم نداره ، هر کسی می تونه بیاد. یه دور هم نشستن ساده هست برای آشنایی چهره به چهره ، کم سوادهایی مثل من هم 4 تا نکته ی جدید یاد می گیرن خلاصه.

sajjad_AD
10-04-2012, 20:59
من از آشنایی با همه ی دوستای ایران میکرویی بینهایت خوشحال و خوشبختم :o

naatamam
11-04-2012, 00:19
سلام
زودتر یک تاریخ تعیین کنید که بتوانیم برای آمدن برنامه زیری کنیم. آخه اینجا بلیط طیاره کمه !

Aghaeifar
11-04-2012, 01:53
سلام
زودتر یک تاریخ تعیین کنید که بتوانیم برای آمدن برنامه زیری کنیم. آخه اینجا بلیط طیاره کمه !

نظر سنجیه دیگه، باید صبرکنیم

بچه ها یه کار کنید چهارشنبه نشه هاااااا من کلاس دارم از صبح تا شبش cry::
افشین تو که نظر ندادی روی بقیه روز ها کلیک کن :mrgreen:

Division
11-04-2012, 02:03
افشین تو که نظر ندادی روی بقیه روز ها کلیک کن :mrgreen:
من چند روز مونده میگم (شایدم نتونستم جمع و جور کنم بیام :() ولی احتمالا برا من روزش پنجشنبه هفته دوم خواهد بود .

Aghaeifar
25-04-2012, 00:19
خوب دوستان فردا زمان نظرسنجی به پایان می رسه و قفل میشه و تصمیم گیری نهایی رو انجام میدیم.
اگر کسی نظر نداده سریع تر اقدام کنه.

SaeidJorablo
26-04-2012, 03:23
سلام بچه ها
آقا منم حتما میام، خیلی دوست دارم دوستان ایران میکرویی را از نزدیک ببینم، الآن نظر سنجی قفل شده اما یک رای به پنج شنبه اول از طرف من اضافه کنید. اما هر آخر هفته ای که باشه من میام مورد نداره!! حتما هم میام!!!

agape
26-04-2012, 08:58
سلام به همه دوستان گل و گلاب ، منم تمام سعی خودم رو میکنم که بتونم بیام، البته اگر مشکلی پیش نیاد .
به نظر منم 5شنبه خیلی مناسب باشه، منم با 5شنبه موافقم - که با این حساب چون نظر سنجی قفل شده میگم : من و آقای جورابلو چون به 5شنبه رای دادیم با جمعه برابر میشه. نظرتون چیه

Aghaeifar
26-04-2012, 13:18
خوب دوستان روز پنجشنبه دوم یعنی 21 اردیبهشت 1391 قطعی شد. ان شا الله همتون رو در گردهمایی می بینم. الان در پست اول این تاپیک هم قرار می دهم.

زمان: ساعت 13:30 (دوستانی که می خوان نمایشگاه رو بگردن قبلش برن بگردن بعدش وقت نمیشه) لطفا دیر نکنید!
مکان: مصلی تهران - جلوی خروجی مترو شهید بهشتی (به سمت مصلی یا شمالی -بعد از پله ها ، سمت راست-، خروجی دوم ایستگاه بهشتی، جنوب خیابون بهشتی هست) یه چمن زار کوچیک هست (همان محل قرار گردهمایی دوم ایران میکرویی ها)

دوستان احتمالا آنتن دهی خوبی رو برای موبایل اونجا نداشته باشیم ولی برای یافتن گروه و هماهنگی شماره مرتضی (Morteza_rk (You can see links before reply)) در ادامه قرار می دم رو یادداشت کنید و اگه بقیه رو پیدا نکردید باهاش تماس بگیرید.
التماس دعا

Aghaeifar
26-04-2012, 13:23
پیشاپیش اعلام می داریم از اقدام دوستانی که می خوان یه جایزه ای چیزی بیارن و به قید قرعه به بچه ها بدهند حمایت می شود. :018:
همچنین کارگاه های علمی با موضوع بحث بر روی انواع میکروهای هسته ARM همراه با اهدای مدرک معتبر تشکیل می شود. :mrgreen:

Division
27-04-2012, 11:30
این چند روزه درگیر یه پروژه حجیم شدم اینه که من نمی تونم بیام دوستان بتون خوش بگذره ...
جا منم خالی کنید :(

Aghaeifar
02-05-2012, 22:54
تنها یک هفته به برگزاری چهارمین گرد همایی ایران میکرویی ها باقی مانده است... بشتابید بشتابید...
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391

(هدف زنده کردن تاپیک بود :mrgreen: که حاصل شد).

mzarkoob
03-05-2012, 19:29
همچنین کارگاه های علمی با موضوع بحث بر روی انواع میکروهای هسته ARM همراه با اهدای مدرک معتبر تشکیل می شود. :mrgreen:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

kavir
03-05-2012, 19:37
سلام
امیدوارم دوستان همگی بیان هر کی میاد خبر قطعی بده

Aghaeifar
03-05-2012, 22:22
امروز رفتم نمایشگاه کتاب اوضاع رو جهت تشکیل گردهمایی بررسی کنم و با نهاد های امنیتی و حراستی هماهنگی های لازم رو انجام بدم ( :018:)

این هم مکان تشکیل اولیه گردهمایی و محل قرار. جلوی درب متروی شهید بهشتی - به به چه جای سرسبزی

morteza_rk
04-05-2012, 01:45
یادش بخیر...

یادته پشت اون درخته وایستاده بودی و هی مارو نیگا می کردی؟ همون درخته ها ، همون...

sadmonew
04-05-2012, 17:28
سلام دوستاي گلم
اون دسته از دوستاني كه قراره برن انشاءالله بهشون خوش بگذره. لطفا جاي مارو هم خالي بذاريد.
خيلي دوست داشتم منم ميومدم اما چه كنم. نميشه.cry:::(
موفق باشيد.

agape
04-05-2012, 19:34
خوب دوستان گرد همایی کی شد !
اگر 29 باشه منم هستم !

Doloop
04-05-2012, 19:41
خوب دوستان گرد همایی کی شد !
اگر 29 باشه منم هستم !

29 چیه مهندس !!!
نمایشگاه مگه از 12 تا 22 اردیبهشت نیست !!!

morteza_rk
04-05-2012, 20:23
از مدیرا بعیدها...

نمایشگاه از 12 تا 22 اردیبهشت هست و قرار ما هم روز 21 یعنی پنجشنبه هستش.

agape
05-05-2012, 10:23
که این طور ! باید ببینم میتونم برنامم رو برای 21 جور کنم یا نه !
ایشالا که جور میشه اگه خدا بخواد

Mahdi_Vaziri
05-05-2012, 11:26
برین خوش باشین.گ
ما شهرستانیا چیکار کنیم؟

Aghaeifar
05-05-2012, 11:29
که این طور ! باید ببینم میتونم برنامم رو برای 21 جور کنم یا نه !
ایشالا که جور میشه اگه خدا بخواد

یه همتی کن خوب، خدا می خواد

برین خوش باشین.گ
ما شهرستانیا چیکار کنیم؟

بیشتر اینهایی که توی گردهمایی هستن شهرستانی ها هستن :018: اگه تهرانی ها فقط بودن که همزمان با نمایشگاه کتاب نمی انداختیم.

mosi110
06-05-2012, 00:54
salam
man hastam.mamnon ke in gerdehamai ro mikhaid bargozar konid
makanesham khili khobe:0013:

vahidasm
06-05-2012, 02:49
:(

بچه ها من روز شنبه هفته بعدی امتحان کنترل مدرن دارم(میانترم) :(

تا دیروز اومدنم قطعی بود ولی الان در هاله ای از ابهام قرار داره :( cry::

lov:

naatamam
07-05-2012, 01:25
سلام

من هم برام کار پیش آمده و 5 شنبه احتمال زیاد نمیرسم بیام ... :(

Aghaeifar
07-05-2012, 15:58
بچه ها لطفا اینقدر ضدحال نزنید به ما :sa:

vahidasm (You can see links before reply) منتظرم توی گردهمایی ببینمت!!! و بقیه همچنین :x حرفی هست؟!!!

vahidasm
07-05-2012, 16:08
بچه ها لطفا اینقدر ضدحال نزنید به ما :sa:

vahidasm (You can see links before reply) منتظرم توی گردهمایی ببینمت!!! و بقیه همچنین :x حرفی هست؟!!!

سلام
چشم
سعی میکنم بیام

Doloop
07-05-2012, 19:39
مهندسان اگه میشه یکبار دیگه محل دقیق گردهمائی و ساعت دیدار رو اعلام کنید :0013:
Aghaeifar
07-05-2012, 19:46
مهندسان اگه میشه یکبار دیگه محل دقیق گردهمائی و ساعت دیدار رو اعلام کنید :0013:
در پست اول تاپیک نوشتم

خوب دوستان روز پنجشنبه دوم یعنی 21 اردیبهشت 1391 قطعی شد. ان شا الله همتون رو در گردهمایی می بینم.

التماس دعا

Aghaeifar
10-05-2012, 19:52
به نام خدا
گزارش چهارمین گردهمایی.

خوب در این گردهمایی یک کم تعدادمون کم بود و چهار نفر از بچه ها حضور داشتند و اینجا گله ی خودم رو از این همه مدیر و ادمین های سایت وسایر اعضای فعال اعلام و به خصوص به اون 9-10 نفری که روز پنج شنبه رو انتخاب کردند و خیلی هاشون نیومدند اعلام می کنم.

حاضرین در گردهمایی ( کهروم، حسین، علی، مرتضی):
crz_boy (You can see links before reply) - do...loop (You can see links before reply) - ali.aghayifar (You can see links before reply) - morteza_rk (You can see links before reply)
حدود ساعت 12:30 بود که در نمایشگاه بودم و داش مرتضی دادا به من زنگ زد که کجایی و با هم هماهنگ شدیم و جلوی سالن 14 همدیگرو پیدا کردیم، کم کم داشت اذان می داد و عازم اقامه ی نماز شدیم دوتایی.
جا تون خالی یه عبادت خالصانه با اوس کریم کردیم و به سرعت راهیه محل برگزاری مانور یعنی جلوی ایستگاه شهید بهشتی شدیم، و در چمن زار اون نشستیم، اول با هم گفتیم فکر کنم هیچ کی قرار نیس تبیاد، همه گفتن نمی دونیم و نمیشه.
حدودای پنج دقیقه ای گذشته بود ا زساعت 1:30 که گوشی داش مرتضی زنگید و با دادن گرای محل اسکان سومین نفر به گروه پیوست، این شخص کسی نبود جز crz_boy (You can see links before reply) یا همون کهروم
بحث رو با کمی غیبت کردن از یکی از سایت های دوست که نامش نمی گم شروع کردیم :mrgreen: و سپس به پیشنهاد من کمی پشت سر اقای زارعی حرفیدیم و توپیدیم و مرتضی پرده از اسرار پشت سایت و مافیای بزرگی که اقای زارعی در اون هست برداشت. من کمی با دوستمون crz_boy (You can see links before reply) (کهروم)در مورد sim900 و کنترل با خط تلفن حرف زدم و از شانس ما ایشون توی کیفشون یه برد sim900 هم داشتن و نمایش دادن و قرار شد به زودی کد و اموزش هر دو رو تقدیم دوستان کنند (الان هندونه گذاشتم زیر بغلش).
ساعت داشت به لحظات ملکوتی ناهار نزدیک می شد یعنی حدود 14:15 بود که کلی اس ام اس به مرتضی اومد فکر کردیم الان یه گردان قرار هبیاد گردهمایی، نه اقا خبری نبود خانوم مرتضی بود فقط نمی دونم چه گفته بود که رنگ مرتضی کلا عوض شد بعد خوندش :mrgreen: در همین لحظات قبل حرکت نفر چهارم به تیم پیوست ایشان کسی نبود جز اقای حسین یعنی do...loop (You can see links before reply)

یک گپ و گفتمانی زدیم و به سمت ناهار رفتیم. طبق معمول همگی مهمان سفره ی ایران میکرو بودیم و اقای زارعی اسپانسر این گردهمایی بودن. خدا خیرشون بده و بر پولشون بی افزایه :mrgreen:. مرتضی رفت غذا رو بخره و سه سوت برگشت گفتم بابا ای ول چه زود گرفتی دیدم دست خالی هست نگو طرف کارت خان نداره!!! پول رو crz_boy (You can see links before reply) نقدا حساب کردن و همگی از فیض یه پرس جوجه کباب و دوغ بهره مند شدیم.
بعد از ناهار کمی غیبت هامون رو در مورد بازار و pcb و ماهواره و ... ادامه دادیم و مرتضی یه چیز گفت اگه بگم اقای زارعی شوتش می کنه بیرون از سایت :mrgreen:. بگم نه بگم؟
کم کم لحظات جدایی نزدیک شدیم ابتدا رفتیم هزینه ی رو مرتضی کارت به کارت کنه به crz_boy (You can see links before reply) عزیز. یه باجه پیدا کردیم از این هایی که سیار هستن اما بانک انصار بود و به قول مرتضی نمی شد دو نفر که کارت یکی شون انصار نیست به هم کارت به کارت کنن اینم شد معضل و کلی همه ایده دادن چی کنیم چی نکنیم، تا اینکه مرتضی گفت بابا بی خیال بیایید بریم اون ور بانک صادرات هست در حال رفتن بودیم که فکر کنم حسین یا crz_boy (You can see links before reply) گفت بابا خوب برو نقدا پول رو بردار بیا بده بهش حالا حتما باید کارت به کارت کنی اخه!!!! و بر این عقل دسته جمعی مون کلی خنده ها برفت و نعره ها زده شده و هم سر به بیابان نهادیم :mrgreen:

بعدش دیدیم هزینه به حساب اقای زارعی هست حیفه یه نوشیدنی هم نخوریم رفتیم یه اب پرتغالی هم زدیم خیلی حال داد فقط گرم بود :(
و کم کم با هم خدا حافظی کردیم و التماس دعا نمودیم. مرتضی در نمایشگاه موند و من و دو نفر دیگه از دوستان با مترو برگشتیم.
ضمن گلگی از بچه هایی که نیومدن واقعا خیلی خوش گذشت و دو دوست دیگمون رو من حضوری دیدم و از آشنایی باهاشون خوشحال.

گزارش تصویری :

داریم ناهار می خوریم سمت راستی crz_boy (You can see links before reply) وسطی do...loop (You can see links before reply) و سمت چپی morteza_rk (You can see links before reply)

اینجا زیری لحظه ی خداحافظی است. مرتضی هم در بهترین لحظه عکس رو گرفته!!! :x این خانم کلش، دو تا از بچه ها رو پوشونده!!

لحظه ی برگشت و جدایی از مرتضی

سمت راست do...loop (You can see links before reply) وسطی من و سمت چپ crz_boy (You can see links before reply)

قبل سوار شدن به مترو

لینک اثبات جوجه کباب!!! :o

naatamam
10-05-2012, 20:16
سلام
خوشبحال تان که چهارمین گردهمایی را با 4 نفر برگذار کردید !!!
من فکر میکردم 20 - 30 نفری بیایند !!

حیف که 5شنبه بود...
از الان یک فکری برای گردهمایی بعدی بکنید . نه سال بعد ها.:hi:

vahidasm
10-05-2012, 20:34
:(

سلام بچه ها
من اومدم :(
ولی متاسفانه چون شماره آقا مرتضی رو نداشتم نتونستم پیداتون کنم :(
خونه برادر من همون نزدیکیاست و من همون موقع با عجله از اونجا راه افتادم و چون اینترنت در دسترسم نبود شماره آقا مرتضی رو نتونستم بردارم روزای قبلشم برنداشته بودم :cry:

تازه حدود 1 ساعت هم دم در مترو بودم---نشون به اون نشون که یه تراکت پخش کن حدودا سن بالا هی این جمله رو تکرار میکرد : "جدیدترین کتاب معماری برو نقشه بالاست برو نقشه بالاست و...." :mrgreen:
بعد که دیدم فایده ای نداره رفتمو چند تا کتاب گرفتمو برگشتم خونه
من بیشتر به این امید اومدم چون آقا مرتضی رو میشناختم(از روی قیافه(عکس روی وبلاگ))که میبینم حالا که عکسو گذاشتین امکان تشخیص نبوده-
َمشخصات میدم شاید منو دیده باشین :
من یه تیشرت راه راه به رنگهای توسی و بنفش و یه شلوار جین تنم بود به قول بچه ها یکم استخون درشت هم هستم :mrgreen:
خلاصه قسمت نبود-خوشا به حالتون

morteza_rk
10-05-2012, 21:05
سلام

آقا منم از همه گله دارم ، شدید! اول از همه از دیدن علی خیلی خیلی خوشحال شدم. من این علی رو وحشتناک دوس دارم. بعدشم از دیدن یه عضو تازه وارد به نام کَهرُم ذوق کردم و بعدشم که حسین رو دیدم به فیض رسیدم. چون از قبل خیلی با هم حرفیده بودیم (توی چت).

الانم که سرگذشت وحید رو خوندم بدجوری حالم گرفته شد! خدائیش من که اونجام سوخت! چه برسه به خودش! آخـــــــه دادا چرا شمارمو یادداشت نکردی؟ حداقل میومدی روی چمن ها همه رو نگاه می کردی شاید می شناختی منو.

خلاصه برای گردهمائی های بعدی باید یه فکر درست و حسابی بکنیم که اینطور کم تعداد نباشیم.

vahidasm
10-05-2012, 21:14
الانم که سرگذشت وحید رو خوندم بدجوری حالم گرفته شد! خدائیش من که اونجام سوخت! چه برسه به خودش! آخـــــــه دادا چرا شمارمو یادداشت نکردی؟ حداقل میومدی روی چمن ها همه رو نگاه می کردی شاید می شناختی منو.

خلاصه برای گردهمائی های بعدی باید یه فکر درست و حسابی بکنیم که اینطور کم تعداد نباشیم.
راستش من این چند روزه خیلی سرم شلوغ بود وقتی سر به سایت میزدم خیلی مقطعی بود و اصلا نمیتونستم مطالب رو با دقت بخونم به این دلیل شماره شما رو برنداشتم(تقصیر خودم بود هر چی سرم بیاد حقمه :mrgreen:)
اتفاقا اومدم تو چمنا رو گشتم هم قبل خرید کتاب هم بعدش یکی از دوستامم همرام بود
نشد دیگه-چیکار کنم؟؟ ایشالا دفعه بعد اگه عمری باشه

sajjad_AD
10-05-2012, 21:17
سلام به دوستان عزیز :(
من که خیلی دوست داشتم بیام و همه رو ببینم و حتی همین پنج شنبه رو زده بودم
ولی چه کنم که یه کار عجله ای واسم پیش اومد و هفته ی پیش اومدم
ایشالله دور بعد من که حتما میام
ولی اصلا فکر نمی کردم انقدر زیاد باشین

morteza_rk
10-05-2012, 21:19
آره دیگه ، الان دیگه نمیشه کاریش کرد. انشالله دفعه های بعدی.

راستی منم تا اونجائیکه حواسم بود پسری با مشخصات شما ندیدم وحید جان. خلاصه جات خالی بود.

nima_zeus
10-05-2012, 22:10
سلام

روز گردهمایی واقعا بد بود چون خوده من با اینکه ساکنه مشهدم اگه روزه خوبی بود (مثلا یکی دو روز تعطیل بود
بعدش) حتما میومدم.cry::

حالا اگه توی تابستون بزارید حتما میام.

Aghaeifar
10-05-2012, 23:47
سلام

روز گردهمایی واقعا بد بود چون خوده من با اینکه ساکنه مشهدم اگه روزه خوبی بود (مثلا یکی دو روز تعطیل بود
بعدش) حتما میومدم.cry::

حالا اگه توی تابستون بزارید حتما میام.

دیگه از این خبرا نیست! من واقعا از خیلی ها انتظار داشتم بیام، همه هی میگن کار داریم کار داریم درس دارم این رو دارم اون رو دارم، چرا جمعه نبود، چرا چهارشنبه نبود، چرا این هفته نبود، چرا اصلا بود چرا نبود :x
تعدادمون خوب بود به نظرم چهار نفر رو هم بشه هماهنگ کرد خوبه، ولی ناراحتیم از این مدراتور و همکارها و ادمین های سایت است!!! من بیش از یک ماه پیش ، حدود 40 روز قبل تاپیک رو درست کردم و خبرش دادم که بدونند و اماده باشند فقط برای یک روز در 365 روز سال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با اینکه اقای زارعی لطف حمایت مالی رو کردند از همه بیشتر هم از ایشون گله دارم!!! باید با پست زدن هاشون اینجا بیش از پیش رسمی می کردنش! به مدراتور ها می گفتن! اعلانش رو در سایت به صورت مهم می ذاشتن! و ... و... و... . داریم تلاش می کنیم یک جو دوستانه و صمیمی ایجاد کنیم اما.
نمی شد حرفم رو نزنم!
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

mzarkoob
11-05-2012, 15:08
سلام
درسته که من اصلا نمی تونستم بیام ولی اگه میدونستم جوجه کباب میدند حتما بیخیال همه چی میشدم میومدم!!:mrgreen::mrgreen:
گزارش خوبی بود

و مرتضی یه چیز گفت اگه بگم اقای زارعی شوتش می کنه بیرون از سایت :mrgreen:. بگم نه بگم؟

خوب بگو دیگه

Aghaeifar
11-05-2012, 15:41
سلام
درسته که من اصلا نمی تونستم بیام ولی اگه میدونستم جوجه کباب میدند حتما بیخیال همه چی میشدم میومدم!!:mrgreen::mrgreen:
گزارش خوبی بود

خوب بگو دیگه

خوب اون وقت مرتضی منو شوت می کنه بیرون :mrgreen:

Doloop
11-05-2012, 22:40
مهندس برای چی عکسا همشو گذاشتی :018:
حالا باید منتظر تیکه های دوستام باشم :mrgreen:
لااقل اگه صورتمون رو شطرنجی میکردی بهتر نبود ؟!! :)

دستت درد نکنه واقعا خوش گذشت aa) حتی چهار نفره :x
مخصوصا قسمت ... ! :)

KHM
12-05-2012, 03:04
بابا دمت گرم داش علی..همچی تعریف کردی وقتی می خوندم فک کردم خودمم تو گردهمایی شرکت کردم :د
ولی ازت خبرنگار خوبی درمیادا..
مرسی بابت گزارشت..من که از دیدن بچه ها واقعاً خوشحال شدم...

vahidasm
12-05-2012, 03:50
دیگه از این خبرا نیست! من واقعا از خیلی ها انتظار داشتم بیام، همه هی میگن کار داریم کار داریم درس دارم این رو دارم اون رو دارم، چرا جمعه نبود، چرا چهارشنبه نبود، چرا این هفته نبود، چرا اصلا بود چرا نبود :x
تعدادمون خوب بود به نظرم چهار نفر رو هم بشه هماهنگ کرد خوبه، ولی ناراحتیم از این مدراتور و همکارها و ادمین های سایت است!!! من بیش از یک ماه پیش ، حدود 40 روز قبل تاپیک رو درست کردم و خبرش دادم که بدونند و اماده باشند فقط برای یک روز در 365 روز سال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با اینکه اقای زارعی لطف حمایت مالی رو کردند از همه بیشتر هم از ایشون گله دارم!!! باید با پست زدن هاشون اینجا بیش از پیش رسمی می کردنش! به مدراتور ها می گفتن! اعلانش رو در سایت به صورت مهم می ذاشتن! و ... و... و... . داریم تلاش می کنیم یک جو دوستانه و صمیمی ایجاد کنیم اما.
نمی شد حرفم رو نزنم!
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

حالا چرا میزنی مهندس؟؟؟؟؟:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: