PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتابخانه های مورد نیاز altium برای کار با arm

mostafa-plc
03-04-2012, 13:36
سلام به همه دوستان و اساتید.

دوستان من avr کار کردم و با protel99 بردامو بدون هیچ مشکلی میزدم. چند ماهی هست خودمو upgrate کردم:o دارم arm کار میکنم و بردامو میخام با altium summer 09 بزنم.

الان من میخوام یه starter کیت ساده واس arm طبق چیزی که توی pmm2 اساتید لطف کردن و آوردن بزنم. altium summer09 رو نصب کردم ولی اصلاً هیییچ کتابخونه بدرد بخوری نداره!! کلاً حدود 10تا کتابخونه واس fpga داره و یه سر ی هم متفرقه، کلا اصلاً atmel هم نداره!! نه کانکتور usb نه میکرو و....می خواستم بدونم باید کتابخونه جدا نصب کنم؟ اگه جایی واس دانلود هست لطفاً لینکشو بدید بهم:hi: تا اونجایی که من میدونم altium خیلی کتابخونه جامعی داره ولی ما که چیزی ندیدیم فعلاً:baad::baad:

موضوع رو اینجا مطرح کردم چون هدفم زدن یه starter کیت واس arm atmel هستش.
ممنون از مطالب مفیدتون.

Aghaeifar
03-04-2012, 14:06
سلام
هنگام نصب کردنش یه گزینه هست که برای نصب کتابخونه های جامعش لابد تیکش رو نزدید. ولی همه ی کتاب خونه هاش روی سایتش هم انلاینه که با یه سرچ میشه پیداش کرد
اسم قطعه رو بدید و کتابخونش رو بگیرید
Libraries (You can see links before reply)

mostafa-plc
03-04-2012, 15:01
سلام.

من تيكي نزدم هنگام نصب، يعني به صورت پيش فرض تيك نصب كتابخونه ها زده نشده؟

كسي فايل altium بردهاي atmel‌رو داره؟ من فايل gerber شونو دارم ولي نميدونم چطور ميشه تبديل كرد، چون اگه pcb يه برد كامل رو داشته اشيم ميشه از قطعاتش استفاده كرد...