PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در پروگرام کردن LPC1313 با J-link

arm-mohsen-avr
26-03-2012, 20:02
با سلام
من یه هدر برد برای کار با این ای سی زدم و از مدار شکل زیر برای پروگرم کردن استفاده کردم . و به ترتیب به پایه های 39 و 29 و28 وصل کردم ،ولی در هنگام پروگرم کردن خطا می ده.cry::
You can see links before reply
تنظیمات پروگرمر جلینک به صورت زیر است :

در هنگام اتصال به پروگرمر خطای زیر را می دهد . بعد از زدن OK خطای بعدی .

واین خطا :
دوستان اگه ممکنه بگید مشکل از کجاست :wink:ببخشید که تصویری بود :(نتونستم بنویسم .
باتشکر

arm-mohsen-avr
26-03-2012, 21:31
دوستان:hi:
بلاخره مشکل حل شد . آی سی رو برعکس زده بودم رو برد ، شانس اوردم نسوخت :0013:
با تشکر

armstk
26-03-2012, 21:48
سلام
من از داخل keil راحت تونستم پروگرمش کنم
باید حتما تویه قسمت device چیپ lpc1313 رو انتخاب کنی و حتما هم باید با swd پروگرم بشه ....

تست کن خبرش رو بده ببینم

arm-mohsen-avr
26-03-2012, 22:29
تو keil هم پروگرام شد ..:o
ولی نمی دونم از کجا شروع کنم واسه برنامه نویسیش // آیا مثل سایت اتمل app note یا هدرهای اماده داره ؟ :0013:

armstk
26-03-2012, 22:55
تو keil هم پروگرام شد ..
ولی نمی دونم از کجا شروع کنم واسه برنامه نویسیش // آیا مثل سایت اتمل app note یا هدرهای اماده داره ؟

خدا رو شکر کلی سورس براش هست , من همه سورس های lpc1313 رو تویه وبلاگم آپ کردم !
برین دانلود کنین و لذت ببرین

arm-mohsen-avr
27-03-2012, 00:05
این LPC1313 رجیستر نداره باهاش کار کرد ؟:alc:

ma-bah
27-03-2012, 00:27
خدا رو شکر کلی سورس براش هست , من همه سورس های lpc1313 رو تویه وبلاگم آپ کردم !
برین دانلود کنین و لذت ببرین

سلام مهندس . میگم من این شماتیک رو دانلودیدم اول اینکه ممنون دوم اینکه من این میکرو رو تو لایبری پروتل نداشتم و تو سایتش رفتم نبود شما خودتون طراحی کردید ؟؟؟؟؟

اگر از جایی گرفتید ممنون میشم لینکش رو هم اینجا بذارید

armstk
27-03-2012, 01:43
سلام مهندس . میگم من این شماتیک رو دانلودیدم اول اینکه ممنون دوم اینکه من این میکرو رو تو لایبری پروتل نداشتم و تو سایتش رفتم نبود شما خودتون طراحی کردید ؟؟؟؟؟

اگر از جایی گرفتید ممنون میشم لینکش رو هم اینجا بذارید
آقای مهندس جورابلو زحمت کشیدن شماتیک لیب رو برای آلتیوم کشیدن و منم چکش کردم مشکلی نداشته
از داخله همون شماتیکی که داخله وبلاگم کذاشتم کپی کنین و فوت پرینت هم که داخله آلتیوم هستش