PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دوربین به میکرو و نشان دادن آن عکس

12qwaszx
21-03-2012, 03:53
سلام
ببخشید من در زمینه میکرو 32 بیتی تازه وارد هستم اما تحقیقاتی کرده ام و آماده هستم
من می خواهم با استفاده از یک دوربین (مثلا همین که در فروشگاه سایت است) یک عکس بگیرم و سپس روی یک حافظه ذخیره کنم و سپس آن را روی یک ال سی دی چند اینچی (همین چیزی که در فروشگاه سایت موجود است) نشان دهم. همین!
برای اینکار نیاز به چه میکرویی ... است؟ میزان حافظه؟ ....
خودم دلم بر روی stm32f103 است ولی نمی فهمم برد آموزشی آن گیر می آید یا خیر؟
این را باید بسازم. الحمدالله فروشگاه سایت هم که بسیار غنی شده است :o واقعا مدیریت زحمت بسیار کشیده اند. :hi:

با تشکر

sadmonew
21-03-2012, 13:26
سلام مهندس
سال نو شما مبارك.
مهندس لينك زير رو نگاه كنيد، پست شماره 5:
هدیه... - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
براي شروع چيز خوبيه.
مخصوصا اينكه خودتون به ميكروي STM32F103 هم علاقه دارين.

12qwaszx
21-03-2012, 14:27
خوب است در این موارد چیزهای زیادی پیدا کردم ولی مشکل پیدا کردن یک برد آموزشی است.
قبلا در سایتهای خارجی بردهای زیادی برای کارم پیدا کردم که 1000 افسوس چند ماه پیش نخریدم! اما قطعاتش بصورت متفرقه پیدا شده است. ولی چون اول کار هستم بهتر است از یک برد آموزشی آماده استفاده کنم. و اینکه فکر کنم کتابخانه stm32 برای شبیه سازی در نرم افزارها هم موجود نیست.

Doloop
21-03-2012, 14:36
خوب است در این موارد چیزهای زیادی پیدا کردم ولی مشکل پیدا کردن یک برد آموزشی است.

سلام مهندس چرا این بورد STM32 که الان ما داریم استفاده میکنیم رو انتخاب نمیکنی
اتفاقا یه گروه دوباره میخان از همون بورد بزنن اگه شما هم در خواست بدی خوشحال میشیم
البته ما هم مثل شما اول راهیم...

چاپ دوباره برد سفارشی stm برای اعضای سایت - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

شروع آموزش stm32 بر پایه برد سفارشی - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

soodi
22-03-2012, 12:56
سلام

من دوربین موجود در لینک زیر رو خریداری کرده ام ولی به دلیل اینکه با میکرو های AT91 کار می کنم نتوانستم این دوربین رو راه اندازی کنم
دوربین با قابلیت اتصال به میکروکنترلرها+AL422 FIFO - فروشگاه اينترنتي شركت كويرالكترونيك (You can see links before reply)

و حالا از دوستان STM کار می خواهم که دست ما AT91 ها رو بگیرند و یه کمکی بکنند:mrgreen:

نمیشه برنامه رو برای میکروکنترلر های AT91SAM تغییر داد ؟
اگر لطف کنید یه توضیحی در مورد نحوه کار این دوربین بدهید ممنون می شوم
و دوستانی که با STM کار می کنند اگر لطف بفرمایند و کد ها رو به AT91 تغییر بدهند خیلی خیلی سپاسگزار می شوم یا یه توضیحی بزارند تا با همکاری چندتا از دوستان بتونیم کد ها رو تغییر بدهیم

ممنون

12qwaszx
22-03-2012, 14:49
این دوربین با ارتباط spi کنترل می شود. یعنی spi میکرو را مشغول می کند. یعنی نمی توان از حافظه spi سریال برای حافظه سیستم استفاده کنم؟ یا میکروهای stm32f چند تا spi مستقل دارند؟
اگر برد stm32f407deicovery که فروشگاه سایت می فروختند برای کار کردن خریده شود، برای یاد گرفتن نحوه کار با میکرو منبعی در اینترنت و ... هم دارد؟ یا فقط دیتاشیت؟

sarokh
17-11-2012, 15:39
من با stm32 راهش انداختم

تصویر هم خوبه