PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای پروگرم کردن با +2000 tnm چیپ های avr

Greatal
19-03-2012, 15:14
سلام دوستان من نزدیک به یک ساله یک tnm 2000 خریدم برای پروگرم کردن بایوس که خوب هم کار می کنه البته کفی هاش بسیار گرونه ولی به هر حال الام مدتی هستش که دارم با avr و arm کار می کنم اما تا به حال حتی یک دونه از این avr ها یا ARM ها روکه فایل ها eep و elf و o فایل داشته رو نتونستم باهاش پروگرم کنم و مجبورم یا از پروگرم های دست ساز خودم استفاده کنم یا بخیال بشم شرکتش می گه شما می تونید از فایل svf استفاده کنید اما من 2 تا مشکل دارم 1 اینکه بلد نیستم این فایل هارو تو کامپایلر های مختلف تولید کنم دوم ایمنکه بعضی وقتا هم فقت فایل های کامپایل شده رو در اختیار دارم لطفا" اگر امکان داره یکی از دوستان راهنمایی کنه که من واقعا" به روز سیاه افتادم دیگه:(

sadmonew
19-03-2012, 16:08
سلام مهندس:hi:
من خودم از اين پروگرمر استفاده نكردم.
اما در مورد تبديل فايل hex به svf ميتونيد نرم افزار زير رو دانلود كنيد.
اينم لينك دانلود:
You can see links before reply

پيشاپيش سال نو رو تبريك ميگم.

Greatal
24-03-2012, 03:35
من خودم از اين پروگرمر استفاده نكردم.
اما در مورد تبديل فايل hex به svf ميتونيد نرم افزار زير رو دانلود كنيد.
اينم لينك دانلود:
You can see links before reply

پيشاپيش سال نو رو تبريك ميگم.
مهندس جان اول سال نو شما هم مبارک ممنون که جواب دادی :o
متاسفانه روی ویندوز سون 64 بیتی که کار نکر ولی به هر حال دستتون درد نکنه چیزی میشناسین که فایل رام رو با فایل هگز ترکیب کنه و یه فایل svf بسازه؟

Greatal
24-03-2012, 03:37
دوستان کلا ممنون می شم اگر کسی اطلاعاتی راجبه این پروگرمر داره بده که من بتونم کارامو باهاش راه بندازم

sadmonew
24-03-2012, 04:02
سال نو شما هم مبارك
براي پروگرم كردن ميكروي AVR شما با 6 تا پايه ميكرو كار داري:
يعني: MOSI, MISO, SCK, RESET, VCC, GND
خوب اين 6 خط رو از پروگرمر جدا كن و به پايه هاي ميكروي AVR وصل كن.
نرم افزار پروگرمتون هم كه همه نوع فايل bin,hex,jed,jam رو قبول ميكنه.
پس براي پروگرم كردن AVR مشكلي نداري.