PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمی تونم یه پروژه ی درست و حسابی با کیل بسازم مشکل چیه ؟؟؟؟؟

ma-bah
18-03-2012, 16:20
سلام به همگی . من نمی دونم چه مشکلی با کیل دارم کم کم داره دیوونم می کنه You can see links before reply You can see links before reply

وقتی می خوایم یه پروژه ایجاد کنیم قاعدتا باید یه سری هدر و لایبرری به پروژه اضافه کنیم . بهتره یه جوره دیگه بگم عکس زیر قسمت درخت ( نمی دونم چی بهش می گند) پروژه است که از یه مثالیه که از اینترنت گرفتم
You can see links before reply

من وقتی خود مثال رو کامپایل می کنم مشکلی نداره اما وقتی خودم می خوام دقیق مثل همون پروژه رو دوباره از اول ایجاد کنم و دقیقا فایل ها و هدر ها رو به همین ترتیبی که توی مثال هست اضافه می کنم هی ازم ارور میگره که فلان هدر تو دایرکتوری نیستو و از این مشکلات .

( من دقیقا همون فولدر مثال رو یه جای دیگه کپی میکنم و فقط فایل پروژه رو پاک می کنم و یه فایل جدید ایجاد می کنم میخام بگم که اصلا به بقیه فایلها هیچ تکنونی نمی خورند اصلا نسبت به فایل پروژه که با پسوند uvproj هست هیچ تغییر مکانی نداره ) به خاطر همین مشکل من هر وقت می خوام یه پروژه درست کنم هر چی فایل با پسوند c و h هست رو تو یه فولدر می ریزم و .... که باعث میشه به قولی شلوغ و نامفهوم شه .

مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ You can see links before reply

ممنون می شم دوستان اگر بنده رو راهنمایی کنند

sadmonew
18-03-2012, 22:34
سلام داداش گلم:hi:
لطفا پروژه اي كه از اينترنت دانلود كردين و اون پروژه اي كه خودتون ساختين رو اينجا بذاريد، تا بهتر بتونيم راهنماييتون كنيم.
راستي پيشاپيش فرارسيدن سال جديد رو تبريك ميگم.:018:

ma-bah
19-03-2012, 04:00
سلام گله اول اینکه ممنون دومم عید شما هم مبارک

طبق شکل زیر هر دو پروژه تو یه فولدر هست پروژه ای که من خودم ساختم My-Project هستش و اون یکی مثالست

sadmonew
19-03-2012, 14:43
سلام مهندس :hi:
كامپايل شد، بدون ارور.
مسير يه سري فايل هدر رو هم براي برنامه بايد مشخص كنيد.
لطفا عكس رو نگاه كنيد.
راستي يه سوال بي ربط: ويندوزي كه نصب كردين هشته(8)؟

ma-bah
19-03-2012, 20:21
سلام مهندس :hi:
كامپايل شد، بدون ارور.
مسير يه سري فايل هدر رو هم براي برنامه بايد مشخص كنيد.
لطفا عكس رو نگاه كنيد.
راستي يه سوال بي ربط: ويندوزي كه نصب كردين هشته(8)؟

خیرببینی جوون خیلی حال دادی :125::125:
نمی دونی من چقدر به خاطر این موضوع اذیت شده بودم .

در مورد ویندوز باید بگم 7 هستش چه طور مگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba ch
09-04-2013, 01:35
سلام من مشكل بالا رو دارم چه كار كنم ؟ آقاي بهراميان شما مشكلتون چطور حل شد ؟آقاي محمدي كمك كنيد . يك برنامه خيلي ساده هيچي نداره عكسش رو گذاشتم

Doloop
09-04-2013, 02:11
سلام

قسمت include رو کلا حروف کوچک تایپ کنید
بعنوان نمونه :

#include <lpc17xx.h>