PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع کار با arm

faraday
15-03-2012, 02:14
سلام
برای شروع کار با arm چه میکرویی را پیشنهاد می کنید؟
منابع فارسی برای شروع وجود داره؟

m-arm
15-03-2012, 10:50
سلام
برای شروع کار با arm چه میکرویی را پیشنهاد می کنید؟
منابع فارسی برای شروع وجود داره؟

برای شروع at91sam7x256 مناسبه. برد ورژن 3 را ار فروشگاه می توانید خریداری کنید.

You can see links before reply

منابع فارسی را هم تیم ایران میکرو با پشتیبانی شرکت کویر الکترونیک زحمت کشیدند بصورت مجله و حرفه ای جمع اوری کردند که در بخش دانلود می توانید دانلود کنید. سوال هم داشتید تو انجمن مطرح کنید همکاران علمی سایت و سایر دوستان جواب سوالتون را خواهند داد.

alishekarriz
16-03-2012, 10:31
براي ادامه تحصيل چه رشته اي رو پيشنهاد ميكنيد !! :wink:

خب هر كدوم كه مطابق با نيازت هست .. مشخصات چهارتا رو بخون ببين كدوم روخوشت مياد

اگر هم هيچ نيازي نداري فقط ميخواهي شروع كني .. خب جديدترين تكنولوژي با توجه به ميزان منابع آموزشي

من باشم با Cortex M3 شروع ميكنم (كه كردم) حالا از هر برندي كه راضيت ميكنه

agape
16-03-2012, 11:16
دایی جان منابع اموزشی برای ارم آتمل زیاد هست و البته مثال هم همراه بورد هست، البته همه فارسی هستند .
در مورد گفته دوسمون که تکنولوژی جدید که دوستمون می فرمایند هم خوبه ولی به شرطی که زبان مسلط باشی و با ساختار میکرو کنترلر آشنا باشی ، که بتونی از ابتدا این آرم رو یاد بگیری . از اونجایی که ساختار آرم ها همگی تقریبا شبیح به هم هستن فرقی نمیکنه از کجا شروع می کنید . مهم اینه که مستمر دنبالش باید !
اگر خدا بخواد - من هم کم کم باید برم سری های جدید رو استارت بزنم ببینم چی هست که اینقدر دوستان در موردش تبلیغ می کنن ولی نا حالا نه یه مثال ازش منتشر کردن و نه اموزشی ازش گذاشتن و نه کتابخونه درایوری براش نوشتن ، و فقط میگن بیاید این میکرو خوبه !
ولی اگر آتمل رو نگاه کنید ، کلی کتابخونه براش نوشتم ، و توی همین سایت هم کتابخونه هاش موجوده !و البته مثال!

m-arm
16-03-2012, 13:09
سلام اقای مزارعی
همانطور که شما فرمودید فعلا سری های جدید در حد تبلیغه - قطعا کتابخانه هایی که شما نوشتید و در دسترس همه قرار دادید کاملترین در نوعه خودشه و کمتر کسی نوشته و اگر نوشته کامل نیست و در اختیار همه نگذاشتند. واقعا دستتون درد نکنه

agape
16-03-2012, 14:07
خواهش میکنم دایی جان
ایشالا آرم های جدید رو هم از حالت تبلغ خارج میکنم و مثال و کتابخونه ها رو براش مینویسیم
اون موقه انتخاب های بیشتری خواهد بود.

alishekarriz
16-03-2012, 19:19
اگر خدا بخواد - من هم کم کم باید برم سری های جدید رو استارت بزنم ببینم چی هست که اینقدر دوستان در موردش تبلیغ می کنن ولی نا حالا نه یه مثال ازش منتشر کردن و نه اموزشی ازش گذاشتن و نه کتابخونه درایوری براش نوشتن ، و فقط میگن بیاید این میکرو خوبه !

مهندس قولشو به st دادما . نري جاي ديگه :0013:

بعدش هم من هنوز بين بحث استفاده از دستورات وكتابخانه هاي كارخونه و كتابخانه هاي شخصي به نتيجه كاملي نرسيدم .. سرعت يا استاندارد بودن .. به نظرم كتابخانه cmsis كه بين تمام برندها مشترك هست گزينه اول باشه ..

شما كه كتابخانه مينوسي براي خودت خوبه چون به راحتي ميتوني تغييرش بدي .. اما من تازه كار كه استفاده كنم محدود ميشم و وابسته .. درسته؟