PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدا حافظ CodeVision

mostafahk
10-12-2008, 14:31
ما که CodeVision باز نبودیم و همچنان به WinAVR وفاداریم. ولی ... یه کامپیلر جدید اومده که تمام امکانات بسکام و حتی بیشتر از اون را داره ولی به زبان C . اسمش هست MikroC AVR
اونهایی که با PIC کار کردن قدرت کامپایلرهای این شرکت رو میدونن.

سایت شرکت (You can see links before reply)

kavir
10-12-2008, 15:44
سلام
ما هم به winavr وفاداریم
کامپایلرهای این شرکت برای دوستانی خوب هست که می خوان تازه به سمت C بیان
هیچ چیز مثل CCS برای PIC و WINAVR برای AVR نیست و جای شک نداره
mikroC AVR v1.23
Setup: You can see links before reply
Fix: You can see links before reply
لینک های بالا رو پیدا کردم ولی تست نکردم

ahmadk
11-12-2008, 09:07
ديشب تا صبح بيدار موندم و WinAvr رو تست كردم. عجيبه كه اينهمه سنگشو به سينه ميزنيد. بيچاره كدويژن كه ساختاريافته و يكپارچه در خدمته.
همه ي بروبچ مي گفتن كدويژن باگ داره و خودم هم چندجا اذيت شدم اما اين باگهايي كه WinAvr داره رو هيچ كجا نديدم. يك خط برنامه رو اضافه مي كنم و يهو فلش از 50 درصد ميره به صد درصد!!!

فكر كنم بايد در ديدگاهمون نسبت به كدويژن تجديد نظر كنيم

aminshafiei
11-12-2008, 15:46
البته فرمایشات شما درست ولی من با نظر دوستم موافقم.
********فقط کدویژن*********
همه امکاناتی داره.به همه قسمت های میکرو دسترسی داری.من تا حالا که هیچ مشکلی باهاش نداشتم.
البته من با این کامپایلر جدید کار نکردم.ولی در حال حاضر کدویژن رو به همشون ترجیح میدم.

kavir
11-12-2008, 16:33
سلام
در مورد winavr اینم بگم که یک wizard عالی داره که توضیحاتش به همراه آموزش در زیر هست:
You can see links before reply
و اینکه قبلا این موضوعات در انجمن های دیگه بحث شده مثل:
اینجا (You can see links before reply)
و
اینجا (You can see links before reply)
امیدوارم برسی کامل بکنید ونتیجه رو همینجا بگید

ahmadk
12-12-2008, 05:08
دوستان خوب
هيچ چيز مثل تجربه ي عملي نيست.
يك شب ديگه بيدار موندم و اينبار mikro‍C را تست كردم. 100 رحمت به كدويژن. چون اقلا ميگه برنامه چه خطايي داره. اما ميكروسي انگار نه انگار. ميگه كمپايل موفق بود اما يه اروري نمي دونم كجاست!

kavir
12-12-2008, 12:50
حالا که شما همه چیز رو امتحان کردید IAR رو تست کنید قدرت دست IAR هاست و قدرتمند ترین کامپایلر هست والبته گرون ترین که با gcc همخونی دارند و برای تبدیل بهم راحت هست
دقیقا حضور ذهن ندارم ولی فکر میکنم یک کتابخانه برایiar داشت هر چی گشتم ندیدم فکر می کنم توی انجمن یک جایی مطرح کردم :?or:(
فقط تست نکردم
اینم کرک