PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشخیص آتش و دمای کوره

esi_52000
05-03-2012, 00:27
بازم سلام خدمت دوستان بامرام سایت بامعرفتا.
علما کسی در مورد دستگاه تشخیص آتشاطلاعاتی نداره؟(نگین اینکه آسونه و برو از سنسور mq استفاده کن)باید دمای داخل یک کوره رو تشخیص بده .راهنمایی کنین دوستان که بد مچل شدم.ممنون از همه با مراما(چقده پاچه خواری کردما:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:.ن کرم زود جواب بدین)

sadmonew
05-03-2012, 00:36
سلام مهندس:hi:
تا اونجايي كه من اطلاع دارم از سيستم غير تماسي استفاده ميشه.
يعني از پرتو ليزر براي تشخيص دماي داخل كوره(دماهاي بالا و خيلي بالا) استفاده مي كنن.
احتمالا خودتون اينو ميدونين.
البته اي كاش سوالتون رو تو انجمن مربوطه مي پرسيدين.:mrgreen:

esi_52000
05-03-2012, 00:46
سلام مهندس:hi:
تا اونجايي كه من اطلاع دارم از سيستم غير تماسي استفاده ميشه.
يعني از پرتو ليزر براي تشخيص دماي داخل كوره(دماهاي بالا و خيلي بالا) استفاده مي كنن.
احتمالا خودتون اينو ميدونين.
البته اي كاش سوالتون رو تو انجمن مربوطه مي پرسيدين.:mrgreen:

مهندس جان حرفتون کاملا درسته و باید تو انجمن دیگه ای میپرسیدم.باور کن اصلا نمیدونم چطور اینجا این سوال رو پرسیدم .ممنون داداش

pooriya
05-03-2012, 00:47
سلام
تا چند درجه؟
اکثرا از سنسور های صنعتی استفاده می شه.با مراجعه به یکی از فروشگاه های برق صنعتی می تونین اطلاعات خوبی بدست بیارین.
لینک زیر رو می زارم شاید مفید باشه:
Object reference not set to an instance of an object. (You can see links before reply)

agape
05-03-2012, 21:59
البته اگه کتاب اندازه گیری الکتریکی رو هم مطالعه کنی انواع روش هاش رو توضیح داده !