PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاطرات m.abdollahi : نمایشگر lcd پنجاه تومانی

M.ABDOLLAHI
04-03-2012, 10:14
سلام مجدد به خاطر دارم حدوده 4 سال پیش رفتم جمعه بازار اون قسمت که زباله های الکترونیک میفروشه دیدم یک بنده خدا بساط کرده نگاه کردم دیدم یک چیزی شبیه این LCD های کاراکتری تو وسایلش هست دیدم پایه هاش هم میخوره معلوم نبود از روی چه دستگاهی باز شده تعدادشون زیاد بود به یارو گفتم چنده گفت 400 تومان گفتم چه خبره چه گرون بعد همشون رو برداشتم فکر میکنم 20 تا 30 عدد بود آخرش خریدم دونه ای 50 تا تک تومنی خودمونیم الان با 50 تومان یک نون نمیدن... رفتم خونه تست کردم دیدم جواب میده سرعت و مقاومتش در برابر نویز هم خیلی عالی بود جنس اصل SAMSONG با آیسی لحیمی خلاصه سرتون رو درد نیارم دیروز بعد از اون همه سال یادم افتاد گفتم برم تو انباری ببینم پیداش میکنم بعد پیدا کردم آووردم خونه این هم عکسش که وصلش کردم به یک PIC16F887A
You can see links before reply

Doloop
04-03-2012, 12:08
گفت 400 تومان گفتم چه خبره چه گرون بعد همشون رو برداشتم فکر میکنم 20 تا 30 عدد بود آخرش خریدم دونه ای 50 تا تک تومنی

میگم مهندس اونقدر گرون بوده که همشو خریدی ...!!:)

edisonkocholoo
22-02-2013, 13:05
اقا این جمعه بازار و قسمت فروش قطعات الکترونیکش کجاس؟؟ کدوم شهر بوده ؟؟