PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن stm32f حاضر و اماده شد !

armstk
03-03-2012, 23:24
سلام

بالاخره انجمن stm32 هم راه اندازی شد.

هر گونه مطلب و سوال یا مشکل در مورد stm32 رو در این انجمن بزاریم از این به بعد!

اگرم مطالب جدیدی دارین (مثلا معرفی میکروکنترلری جدید از این خانواده) لطفا اطلاع رسانی کنین.

بقیه مطالب در مورد Stm32 هم که قبلا زده شدند به این جا منتقل میشن ...

naatamam
03-03-2012, 23:48
سلام
من هم مدتی است سخت به این میکرو علاقه مند شدم ولی نمیدانم برای شروع باید چکار کنم
میشه یک کمپایلر خوب براش معرفی کنید.

Doloop
04-03-2012, 00:39
خوب مهندس ما با کیل کار میکنیم البته الان یه نرم افزار دیگه معرفی شده که ممکنه تغیر پیدا کنه و از این به بعد با اون باشه
نرم افزار CoIDE
Free and open ARM Cortex M3 and Cortex M0 embedded development tools (You can see links before reply)
اطلاعات دیگه هم اگه بخای توی فروم STM32 زیاده

naatamam
04-03-2012, 22:49
سلام
این نرم افزار CoIDE را من دانلود کردم , بنظرم کمپایلر جالب و خوبی میاد.
خوبه کسانی که کار کرده اند کمی در مورد این نرم افزار CoIDE راهنمایی بفرمایند.

m-arm
04-03-2012, 23:13
سلام
ایا امکان یک مقایسه تطبیقی بین stm و at91sam7x هستش؟ مطالب گفته شده خیلی پراکنده هستن به غیر از مقدار بالای حافظه فلش stm این میکرو چه مزیتی نسبت به at91sam7x داره؟ واقعا هنوز توجیهی برای استفاده ندیدم . ممنون اگه یک مقایسه تطبیقی خلاصه اینجا بزارید تا امکان مقایسه وخرید برد راحتر شه

jonbakhsh
05-03-2012, 01:18
نرم افزار microc arm هم اومده که میتونید ازش استفاده کنید

Doloop
05-03-2012, 02:59
مهندس اون که کرک نشده پولیه
من دانلود کردم فقط یه نوع میکرو رو فعلا ساپورت میکنه
اتمل وفلیپپس و...هم جزءش نیست

M.ABDOLLAHI
05-03-2012, 20:07
چرا کرکش خیلی وقته برای نسخه یکش اومده یک ایرانی هم کرکش را زده ولی الان نسخه 2 اون هم اومده که cortexm4 را هم پشتیبانی میکنه

agape
05-03-2012, 21:50
سلام
ایا امکان یک مقایسه تطبیقی بین stm و at91sam7x هستش؟ مطالب گفته شده خیلی پراکنده هستن به غیر از مقدار بالای حافظه فلش stm این میکرو چه مزیتی نسبت به at91sam7x داره؟ واقعا هنوز توجیهی برای استفاده ندیدم . ممنون اگه یک مقایسه تطبیقی خلاصه اینجا بزارید تا امکان مقایسه وخرید برد راحتر شه
دوست من مقایسه برای چی هست ! شما باید ببینی هر کدوم چه امکاناتی داره و کدوم به درد کار شما میخوره ! مثلا شما برای باز کردن پیچ شماره 7 از آچار 10 استفاده نمیکنی اینام یه چیزایی تو همین مایه ها هستن. من فکر میکنم هر میکرویی کاربرد خاص خودش رو داره !