PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Atmel Studio 6

pooriya
28-02-2012, 19:22
سلام

امروز که داشتم یه سری به سایت atmel می زدم اینو دیدم،واقعا atmel داره چند پله چند پله پیشرفت میکنه.این نسخه دیگه همه چی رو قاطی هم کرده(avr,avr32,cortex-m3) و یه چیز مشترک بیرون داده.

اطلاعات بیشتر:
You can see links before reply

hakimzadeh
28-02-2012, 21:45
واقعا" غم انگیزاست.هنگام ریجسترشدن جهت دانلود نام کشور عزیزمان را نمی بینی.

لینک دانلود

sadmonew
28-02-2012, 22:52
سلام

امروز که داشتم یه سری به سایت atmel می زدم اینو دیدم،واقعا atmel داره چند پله چند پله پیشرفت میکنه.این نسخه دیگه همه چی رو قاطی هم کرده(avr,avr32,cortex-m3) و یه چیز مشترک بیرون داده.

اطلاعات بیشتر:
سلام مهندس خبر دست اولي دادين.:hi::018::wink:
من كه دارم دانلودش ميكنم.
ميخوام ببينم چه تغييراتي كرده؟

alishekarriz
29-02-2012, 16:58
يكي از محيطهاي خيلي خوب براي نوشتن برنامه هست .. هدرهاي keil -STM32 رو بهش اضافه كنيم و برنامه رو بنويسيم .. اگر بشه كامپايلرش رو هم تعيين كرد كه براي Stm كامپايل بكنه ...
نشد ...
من از keil پرسيدم چرا برنامت اينقدر بيهوشه .. گفت ميتوني برنامه هاي ديگه را داخل keil صدا بزني و با اونها بنويسي و با keil كامپايل كني .. در محيط ديباگ و قسمت كامند گفت اين كار رو بكن و ديگه توضيحي نداده

اساتيد اگر اين كار رو تست كنند ممنون ميشم

sadmonew
29-02-2012, 18:21
سلام دوستان :hi:
بالاخره دانلود شد.:o
اينم چندتا عكس از محيط نرم افزار.

pooriya
29-02-2012, 20:34
يكي از محيطهاي خيلي خوب براي نوشتن برنامه هست .. هدرهاي keil -STM32 رو بهش اضافه كنيم و برنامه رو بنويسيم .. اگر بشه كامپايلرش رو هم تعيين كرد كه براي Stm كامپايل بكنه ...
نشد ...
من از keil پرسيدم چرا برنامت اينقدر بيهوشه .. گفت ميتوني برنامه هاي ديگه را داخل keil صدا بزني و با اونها بنويسي و با keil كامپايل كني .. در محيط ديباگ و قسمت كامند گفت اين كار رو بكن و ديگه توضيحي نداده

اساتيد اگر اين كار رو تست كنند ممنون ميشم

سلام
این کار هم احتمالا شدنی هست،ولی یکم اشنائی در سطح خوب با کامپایلر می خواد.و همچنین یک سری کتابخونه.خودشون هم در این مورد یه اشاره هائی اومدن.

alishekarriz
09-03-2012, 10:24
اگر فقط بخواهيم كد بنويسيم .. هدر فايلها رو كپي ميكنيم و برنامه ميشناسه و هينت ميده و قشنگ مينويسه ولي براي كامپايل نميدونم بشه يا نه !!

اگر تعداد زيادي پيشنهاد براي شركت keil و ST فرستاده بشه كه ما اين قابليتها رو ميخواهيم حتما در برنامه كارييشون ميزارن .. من كه زدم دو دفعه و گفت از محيط ديباگر كيل - eclipse رو صدا بزن كه من نتونستم

agape
09-03-2012, 10:55
جالبه !
داره از gcc استفاده میکنه ! امیدوارم که با این اقدام آتمل کامپایلر gcc کم کم تو ایران مشهور بشه و دوستان باهاش کار کنن!

behnam6500
22-03-2012, 16:04
این atmel studio 6 مبنای برنامه نویسیش روی gcc هست؟ چون من ازwinavr avr gcc استفاده میکنم میتونم با همین کار کنم؟

alireza9900
22-03-2012, 16:50
این atmel studio 6 مبنای برنامه نویسیش روی gcc هست؟ چون من ازwinavr avr gcc استفاده میکنم میتونم با همین کار کنم؟

نسخه 5 اش که از gcc استفاده می کرد. احتمال زیاد این هم از gcc استفاده می کنه.

sadmonew
22-03-2012, 20:13
سلام مهندس
ورژن هاي 5 و 6 نرم افزار AVRstudio موقع نصب، خودشون winavr يا همون كامپايلر gcc رو نصب مي كنند.
و طبيعتا جديدترين ورژن كامپايلر gcc با نصب نرم افزار AVRStudio6 كه در حال حاضر به Atmelstudio6 تغيير نام داده، نصب ميشه.

behnam6500
23-03-2012, 13:00
ورژن 6 رو نصب کردم...

به همه چیز پروژه ای که تو Winavr نوشته شده گیر میده!!!! چرا اینطوریه؟

یه مشت خطای بیخودی به برنامه میده!

esisafa
23-03-2012, 17:01
ببینین همه فایل های هدری که استفاده میکنین دقیقا در همون فولدر پروژه (جایی که main هست) کپی کنین. و از include "" استفاده کنین برای اونا.
هدر های gcc هم که مشکلی ندارن و با include <> کار کنین.

آیا مشکلتون غیر از اینا هست. به چیا گیر میده؟؟؟؟
از gcc استفاده میکنه ولی خود کامپایلر شبیه winavr نیست.
مثلا makefile اینو من هنوز نفهمیدم چه جوره. من هنوز نفهمیدم F_CPU از کجا تنظیم میشه.
کسی میدونه؟؟؟؟؟ که به منم توضیح بده

behnam6500
23-03-2012, 17:27
ببین الان من دو خور winavr هدرهایی که دارم در پروژم دسته بندی شده هست یعنی هر هدر که برای کاری هست در یه فولدر جداگونه قرار میگیره! مثل spi.h در فولدر spi

حالا همین فولدر رو بردم داخل پروژه کنار فایل main گذاشتم، داخل فایل main هدر io.h اضافه شده ولی توی اون هدر خودم که تو اون فولدر هست، سر PORT , PIN و... گیر میده میگه تعریف نشده هست! مجبوذ شدم برم اونجا هم io.h رو ضمیمه کنم!

یعنی نمیشه توی این برنامه فایلها به همون نحوی که توی winavr بوده قرار بگیره؟

الان یه هدر بیشتر ندارم برای lcd که کتابخونشه!!!!!!! اومده گیر داده که توابع و ثابتهای داخل کتابخونه دوبار تعریف شده! والا جایی تعریف نشده اضافه!!!!!

sadmonew
23-03-2012, 17:44
من هنوز نفهمیدم f_cpu از کجا تنظیم میشه.
کسی میدونه؟؟؟؟؟ که به منم توضیح بده
سلام داداش
به اين صورت تعريف ميشه. لطفا عكسو نگاه كنيد.

esisafa
23-03-2012, 19:11
ببین الان من دو خور winavr هدرهایی که دارم در پروژم دسته بندی شده هست یعنی هر هدر که برای کاری هست در یه فولدر جداگونه قرار میگیره! مثل spi.h در فولدر spi

حالا همین فولدر رو بردم داخل پروژه کنار فایل main گذاشتم، داخل فایل main هدر io.h اضافه شده ولی توی اون هدر خودم که تو اون فولدر هست، سر PORT , PIN و... گیر میده میگه تعریف نشده هست! مجبوذ شدم برم اونجا هم io.h رو ضمیمه کنم!

یعنی نمیشه توی این برنامه فایلها به همون نحوی که توی winavr بوده قرار بگیره؟

الان یه هدر بیشتر ندارم برای lcd که کتابخونشه!!!!!!! اومده گیر داده که توابع و ثابتهای داخل کتابخونه دوبار تعریف شده! والا جایی تعریف نشده اضافه!!!!!

میشه مسیر هدر ها رو از همون جایی که sadmonew قرار داده اضافه کرد. البته از قسمت symbol نه. از قسمت directories اضافه کنین

اونم که میگه دوبار تعریف شده چون هم شما اون هدر رو کپی کردین هم خود gcc داره. باید اسم هدر خودتون رو عوض کنین و با اسم جدید اینکلود کنین

behnam6500
23-03-2012, 19:46
من بصورت تست، اومدم یه پروژه ایجاد کردم، یه فولدر توی پروژه اضافه کردم با نام test داخل اون یه فایل test.c ساختم و یا تابع کوچیک نوشتم که دو ارگومان ورودی میگیره، با هم ضرب میکنه و نتیجه رو برمیگردونه! الگوی این تابع رو هم بالای همون تابع اضافه کردم!

به خاطر تعریف الگو، کامپایلر خطا میداد که تابع mul در این فایل دوبار تعریف شده است! مجبور شدم الگو رو پاک کنم، کامپایل شد!

خوب الان من پروژه ام را میخوام از winavr منتقل کنم توی این برنامه، اگه قرار باشه که برای هر کتابخونه ای اینطوری بساط داشته باشم که نمیشه!

-----

اگه این قرار باشه از مسیری که دوستمون گفتندمسیرها رو تعیین کنیم، پس include این وسط نقشش چی میشه؟!

sadmonew
23-03-2012, 20:47
من بصورت تست، اومدم یه پروژه ایجاد کردم، یه فولدر توی پروژه اضافه کردم با نام test داخل اون یه فایل test.c ساختم و یا تابع کوچیک نوشتم که دو ارگومان ورودی میگیره، با هم ضرب میکنه و نتیجه رو برمیگردونه! الگوی این تابع رو هم بالای همون تابع اضافه کردم!
به خاطر تعریف الگو، کامپایلر خطا میداد که تابع mul در این فایل دوبار تعریف شده است! مجبور شدم الگو رو پاک کنم، کامپایل شد!

سلام مهندس
ميشه اون پروژه اي كه خودتون ساختين رو اينجا هم قرار بدين. كنكاو شدم ببينم مشكل چيه؟

behnam6500
23-03-2012, 21:47
بفرما رفیق اینم برنامه هست

esisafa
23-03-2012, 21:48
اگر مسیر رو در دایرکتوری هم اضافه کنین باز باید اینکلود کنین
دایرکتوری فقط مسیرهای جستجوی هدر فایل به جز پوشه خود پروژه و مسیر خود gcc رو اضافه میکنه.

sadmonew
23-03-2012, 22:24
بفرما رفیق اینم برنامه هست
ممنون مهندس.
مشكلي نداره. فقط پسوند فايل test.c رو به test.h تغيير بدين. و مسير فايل test.h رو توسط directories، براي پروژتون تعريف كنيد.
فقط همين. پروژه بدون ارور كامپايل ميشه.

behnam6500
24-03-2012, 02:07
ممنون ولی الان در پروژه ای که دارم کار میکنم، در فایل main کتابخونه مربوط به tft lcd رو تعریف کردم.

دایرکتوری ها هم تعریف شدن برای پروژه. ولی موقع کامپایل، به توابع و ثابتهای lcd که در فایل مربوط به خوندن عکس از mmc هست گیر میده میگه تعریف نشده هست و وقتی داخل فایل sdbmp.c کتابخونه lcd رو ضمیمه میکنم خطا میده که توابع و ثابتهای مربوط به lcd دوباره تعریف شده اند!!!! این رو چه کنم؟

واقعن ما رو فیلم کرده این برنامه!!!! notepad winavr این همه اذیت نمیکرد والا!!!!

behnam6500
24-03-2012, 02:23
در اصل مشکل اینه که برنامه نمیفهمه که من با وجود تعریف دایرکتوری ها و ضمیمه کردن در فایل main فایلهای هدر رو به پروژه اضافه کردم و در بعضی هدرها خطا میده

sadmonew
24-03-2012, 16:00
ممنون ولی الان در پروژه ای که دارم کار میکنم، در فایل main کتابخونه مربوط به tft lcd رو تعریف کردم.
دایرکتوری ها هم تعریف شدن برای پروژه. ولی موقع کامپایل، به توابع و ثابتهای lcd که در فایل مربوط به خوندن عکس از mmc هست گیر میده میگه تعریف نشده هست و وقتی داخل فایل sdbmp.c کتابخونه lcd رو ضمیمه میکنم خطا میده که توابع و ثابتهای مربوط به lcd دوباره تعریف شده اند!!!! این رو چه کنم؟
سلام داداش گلم
فكر ميكنم اگه اون فايل كتابخونه يا كل پروژه اي كه خودتون ساختين بذاريد خيلي بهتره. اينطوري نميشه چيزي گفت.
خودمون هم تست كنيم ببينيم مشكل چي ميتونه باشه.

behnam6500
24-03-2012, 17:01
سلام داداش گلم
فكر ميكنم اگه اون فايل كتابخونه يا كل پروژه اي كه خودتون ساختين بذاريد خيلي بهتره. اينطوري نميشه چيزي گفت.
خودمون هم تست كنيم ببينيم مشكل چي ميتونه باشه.

این بخش های اصلی پروژه هست که شامل کتابخونه و خطاها هست!

در فایل main هدر tftlcd_functions.h وقتی اضافه شده باشه خطای redefinition of برای همه ثابتها و تو.ابع میده و وقتی هم که غیر فعال باز هم خطای دیگه!!!!:unh:

I love U WinAVR:wink:

behnam6500
25-03-2012, 11:33
دیدید پروژه رو؟!

sadmonew
25-03-2012, 20:33
دیدید پروژه رو؟!
سلام مهندس
نگاه كردم.
اما منم واقعا قاطي كردم. خيلي عجيبه؟!؟!؟! چرا اينطوريه؟

behnam6500
25-03-2012, 22:33
حلاا همین پروژه به راحتی با winavr کامپایل میشه! ولی با این نه!

من روی کتابخونه ها دست بردم و هدر ها رو تو هر فایلی که خطا میداد اضافه میکردم تا به اینجا رسیده!

در کل با همون winavr محبوب و عزیز کار رو ادامه میدم...

sadmonew
25-03-2012, 23:01
يه نكته اين وسط براي من جالبه.
اگه دقت كرده باشين آخرين ورژن WinAVR مربوط به 2010 ميشه. يعني قبل از توليد Avrstudio5 و AtmelStudio6.
بعد از توليد اين دو محصول ديگه ورژن جديدي از WinAVR بيرون نيومده.
حالا يه سوال پيش مياد: يعني شركت ATMEL كامپايلر WinAVR رو خريداري كرده و با اسم جديد از اون، تو دو تا محصول جديد خودش يعني AVRstudio5 و Atmelstudio6 استفاده كرده؟
به نظر شما يعني يه همچين اتفاقي افتاده؟
البته بعيد نيست. از شركت ATMEL با اون دبدبه و كبكبه هر كاري بگين، برمياد.

behnam6500
25-03-2012, 23:48
بعید میدونم!

من توی ورژن 6 این برنامه، وقتی خواستم پروژه winavr رو لود کنم، دیدم که فایل پروژه (مربوط به win avr) رو ساپورت نمیکنه! اگه اتمل میخواسته چنین کاری کنه باید فایل project winavr رو پشتیبانی میکرد.

و اینکه winavr برنامه ای open source هست!

تنها فرق این برنامه با winavr در اینه که دنگ و فنگ makefile رو یه جورایی مثلا ساده تر کرده!

sadmonew
26-03-2012, 01:29
سلام مهندس
فكر ميكنم بتونيم تو AtmelStudio6 و AVRstudio5 از كامپايلر WinAVR2010 استفاده كنيم.
اما تو عكس زير نشون ميدم. شما هم تست كنيد.
ابتدا اين مسير رو پيدا كنيد.

Tools-->Options

behnam6500
26-03-2012, 11:38
در ورژن 6 این قسمتی که گفتید نیست!

sadmonew
26-03-2012, 15:30
در ورژن 6 این قسمتی که گفتید نیست!
سلام مهندس
تو Atmelstudio6 به اين صورت تنظيم ميشه. لطفا عكسو نگاه كنيد.

behnam6500
26-03-2012, 17:29
ولی این گزینه تاثیری در کامپایل برنامه نداره!

این کار رو هم کردم ولی باز خطا میده!

sadmonew
26-03-2012, 17:44
البته بايد اين قسمت رو تغيير بدين. يعني تعيين كنيد كه پروژه با كامپايلر WinAVR2010 كامپايل بشه.

behnam6500
26-03-2012, 23:39
مرسی رفیق. ولی اینها در پروژه ای که گذاشته بودم هیچ تاثیری نداره و همچنان خطا میده!!!

ALIMORADI
01-09-2012, 20:44
با عرض سلام خدمت دوستان

در سایت Atmel نوشته بود که این نرم افزار میتونه ARM Cortex رو پشتیبانی کنه. اصلا تو ایران این ورژن(هسته corex( از شرکت Atmel وجود داره؟

morteza_rk
01-09-2012, 21:32
سلام

من تازه تاپیک رو دیدم. عجب محیط جذابی داره! دقیقا مثل محیط 2010 Visual Studio هست! واقعا که حرفه ایه.

silentshot
03-09-2012, 07:59
سلام من با این نسخه کار کردم خیلی حرفه ایی به نظرم دقیب خوبیه برای کدویژن اما حیف کتابخونه هاش به اندازه کد ویژن نیست؟
هرچند با AVRwiz تنظیم ریجیترهاش راحتتر میشه
دوستان میشه کتابخونه های کد ویژنو توش راه انداخت؟
من یه سری کتابخونه خودم براش درست کردم که وقت گیر بود
یا اگه کسی کتابخونه هاشو داره بی زحمت اپ کنه

mohamad_musav
09-09-2012, 01:07
سلام میشه در مورد این نرم افزار برام یکم توضیح بدید؟
من avr studio ورژن جدیدش رو میخوام دوستان راهنماییم کنید.ممنون
لینکی که اوله پست گذاشتید رو باز کردم سه نوع برا دانلود داشت کدومش رو باید دانلود کرد؟

sahbarayan
16-11-2012, 07:44
باسلام

اینم آخرین نسخه تا الآن که همراه با سرویس پک 2 هست

test00
02-05-2013, 10:18
با سلام :hi:
دوستان من ورژن 6.1 دانلود کردم 2بار اما هر بار موقع نصب این ارور داد
اگر میشه یه راهنمایی کنید
یا اگر لینک دیگه ای دارین بگین
ممنون

sarbaz13
02-05-2013, 14:54
دوستان من ورژن 6.1 دانلود کردم 2بار اما هر بار موقع نصب این ارور داد
اگر میشه یه راهنمایی کنید
یا اگر لینک دیگه ای دارین بگین
ممنون
سلام
اول شما تمامی برنامه های خودتون رو در درایوی که ویندوز خودتون رو نصب کردین نصب کنید.(بعدا علتش رو میگم)
من این عکس شما رو دیدم که 2 حالت داره
1- فایل شما بد دانلود شده و فایل اصلیتون خراب هست (چند فایلی کم داره )
2- برای نصب روی setup کلیک راست کنید و گزینه Run as Admini.... رو انتخاب کنید و همیشه با یوزر Admin بالا بیاید.

test00
04-05-2013, 14:01
منم همین کارو کردم اما بازم ارور داد
الان 3بار دانلود کردم اما بازم هر بار همون ارور
حتی تو درایو ویندوز نصبیدم اما ارور ..
اگر شما این ورژن دانلود و نصب کردین بدون مشکل
میشه آپلود کنید
ممنون

alielec1
06-05-2013, 20:51
اینم یه کتاب خارجی اموزش اتمل استادیو
لینک (You can see links before reply)

sarbaz13
06-05-2013, 21:47
میشه آپلود کنید
ممنون
سلام در اسرع وقت این کار رو برای شما انجام میدم

sahbarayan
06-05-2013, 23:20
میشه آپلود کنید
ممنون

من این فایلو هفت هشت ماه پیش از همین لینک دانلود کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد

بخاطر شما همین دیروز بازهم دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی نصب شد حتی توی درایو ویندوز

برای نصب نیاز به 6 گیگ فضای خالی در درایو ویندوز دارید و آنتی ویروس یا فایروال هم اگر نصب دارید غیر فعال کنید

انشأالله که بتونید نصب کنید

alielec1
07-05-2013, 00:49
دانلود ATMEL STUDIO 6

لینک (You can see links before reply)

بدون مشکل و تست شده توسط بچه ها و خودم

test00
07-05-2013, 10:23
دوست عزیز اگر امکانش هست رو یه سرور اپلود کنید
ممنون میشم
علی آقا من از این قیلا استفاده کردم
دنبال ورژن جدید هستم 6.1 یکی از دوستان گفته که امکانات بهتر و بیشتری بهش اضافه شده

CINAPA
26-07-2013, 00:53
سلام
من این ATMEL STUDIO 6 را دان و نصب کردم .اما گیج شدم کسی هست که اموزش بده چطوری ازش استفاده کنیم . من میخوام برنامه هایی که تو محیط winavr نوشتم را با این نرم افزار باز کنم و کامپایل کنم چطوری باید این کار را بکنم . محیطش یه جوریه ادم قاط میزنه . در ضمن بنظر میرسه یه کم هم کند هست . :baad:

CINAPA
01-08-2013, 12:09
خوب ممنونم که به این سرعت جواب میدین :018:
بخاطر همین هست که جواباتون مشخص و قابل دیدن نیست :018:

به این سوالم هم جواب بدین دیگه حله .
البته نه به اون سرعت قبلی .
این error برای چی هست . وقتی AS6 را نصب کردم این ارور را داد .

esisafa
07-04-2014, 02:30
در مورد برنامه نویسی sam3s64 که جایگزین sam7s64 هست یکم توضیج میدم. یک برنامه راه انداز اینه

#include "sam.h"

int main(void)
{
/* Initialize the SAM system */
SystemInit();
//--------- START UP ----------------
WDT->WDT_MR = WDT_MR_WDDIS;
RSTC->RSTC_MR = 0XA5000001;
//--------- SPEED UP ----------------
PMC->CKGR_MOR = 0XF01;
PMC->PMC_MCKR = 0X1;
PMC->PMC_SCER = 0X1;
while (1)
{
//TODO:: Please write your application code
}

که در keil باید اینطور رجیستر بنویسیم

AT91C_BASE_WDTC->WDTC_WDMR = AT91C_WDTC_WDDIS;
AT91C_BASE_RSTC->RSTC_RMR = 0XA5000001;
خوب تا اینجا نوشتن کمتر میخواد
اما حالا یک مشکل. چرا بدون تعریف هیچ متغیری در برنامه بالا حدود 13 کیلوبایت از رم پر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا این میکرو 16 کیلو رم داره و هنوز چیزی باقیمونده اما اگر از میکرو با رم کمتر مثلا 8 کیلو استفاده کنیم خطای کمبود رم میگیره
Program Memory Usage : 2116 bytes 3.2 % Full
Data Memory Usage : 13400 bytes 81.8 % Full

لطفا اگر کسی میدونه یک دلیلی بیاره

Atmel Studio 6.2 is now available, adding advanced debugging features such as Data and Interrupt Trace, improved RTOS integration, and better ability to debug code that has been optimized.

همچنین کسی میدونه این RTOS integration کجاش هست

esisafa
08-04-2014, 01:52
Program Memory Usage : 2116 bytes 3.2 % Full
Data Memory Usage : 13400 bytes 81.8 % Full

کسی نیست بدونه با توجه به نوشته بال چرا در برنامه ای که در اتمل استودیو برای sam3 نوشته شده بدون تعریف هیچ متغیری (فقط پروژه ایجاد شده) حدود 13 کیلوبایت از رم پر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در میکرویی که 8 کیلو رم داره خطای کمبود رم میده

esisafa
26-04-2014, 23:49
بالاخره جوابو فهمیدم. وقتی پروژه ای برای sam3 ایجاد میکنید به صورت پیش فرض اندازه stack size برابر 0x3000 تنظیم شده که میشه 12288 بایت. حالا به هر ترفندی باید این مقدار کاهش داده بشه مثلا در خطوط آخر فایل sam3s4a_flash.ld در خط
STACK_SIZE = DEFINED(STACK_SIZE) ? STACK_SIZE : 0x3000;
به جای 0x3000 بنویسید 0x500 .
نمیدونم چرا و طبق چه منطقی اینقدر استک در نظر گرفتن!!!!!!!!

esisafa
27-04-2014, 21:27
یک نکته ی دیگه هم در مورد برنامه نویسی arm sam در atmel studio بگم که کلا اساس برنامه نویسی بر اساس cmsis هست و لازم نیست هیچ پکیج و فایلی به پروژه اضافه بشه.
کافیه پروژه ایجاد کنید و از تمام امکانات cmsis و rtos اون و رجیستر نویسی کوتاه استفاده کنید.
هر کسی با cmsis کار میکنه خیلی راحت میتونه به این برنامه مهاجرت کنه.
فقط فعلا دوتا مشکل اساسی اینه که هنوز هم که هنوزه این میکروی sam کورتکس وارد ایران نشده و atmel studio برای arm شبیه ساز نداره و برنامه فقط باید روی سخت افزار تست بشه. یعنی در حال حاضر عملا قابل استفاده نیست.

Mehrdad201
22-05-2014, 13:20
ببخشید که سوالم اماتوریه

اما ایا با نرم افزار atmel میشه برای LPC1768 برنامه نویسی کرد ؟ و اگه پاسخ مثبته ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور.

ممنون

sobhan537
22-05-2014, 14:30
اما ایا با نرم افزار atmel میشه برای LPC1768 برنامه نویسی کرد ؟
خیر نمیشه، چون کامپایلر Atmel Studio مخصوص محصولات شرکت اتمل هستش. اما LPC1768 محصول شرکت فلیپسه.