PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلیه آموزش ها و نکات مهم برد eke2sam7x v3.0 کویرالکترونیک

kavir
28-02-2012, 02:45
سلام
از این پس تمامی نکات مهم و مثالهای برد EKE2SAM7X v2.0 (You can see links before reply) در این بخش قرار می گیرد
دوستانی که مثال یا پروژه ای با این برد تست کردند می توانند در ادامه قرار دهند.
لطفا از مطرح نمودن سوال در این بخش خود داری کنید
دوستانی که تمایل به خرید دارند می توانند از فروشگاه (You can see links before reply) تهیه نمایند
kavirelectronic.ir/eshop/product.php?id_product=1200089 (You can see links before reply)

شرکت کویرالکترونیک در اقدام جدید تولید بردهای آموزشی جدید را در دستور کار خود قرار داده است که هموراه برای میکرو کنترلر های دیگر از جمله سری cortex-m3,cortexm4و ... ادامه دارد.
این شرکت در اقدامی نو آموزش های آنلاین را در ایران راه اندازی نموده است که شما دانش پذیران عزیر می توانید با تهیه بردهای آموزشی این شرکت و شرکت در کلاس های آنلاین خیلی سریعتر به این میکروکنترلر تسلط یابید
مبنای تمامی آموزش های ما همین بردهای آموزشی می باشد
ما برای حمایت شما عزیزان در هر مرحله از تولیدات شرکت یک تخفیف ویژه قرار داده تا همگان بتوانند از این بردها استفاده کنند. برای کلاس های آموزشی آنلاین این میکرو کنترلر ثبت نام به عمل می آید با 50 درصد تخفیف به صورت محدود.!
برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس های آموزشی آرم اتمل کلیک کنید (You can see links before reply)

برد آموزشی میکروکنترلر آرم اتمل :EKE2SAM7X v3.0
این برد آموزشی با امکانات بالا ودر سایز بسیار مناسب طراحی شده و دارای السیدی رنگی +تاچ و... می باشد
این برد آموزشی دارای یک برنامه گرافیکی تست برای راه اندازی تمامی قسمت ها می باشد و مثال برای همه بخش ها در داخل DVD برد می باشد به همراه تمامی نرم افزار های مورد نیاز:
امکانات برد آموزشی:

ماژول السیدی رنگی 2.8 اینچ +تاچ اسکرین(قابلیت استفاده برای دیگر میکروکنترلرها و اتصال به برد برد)
کانکتور PS2جهت ارتباط با موس و کیبرد
پورت USB (جهت ارتباط با usb و تامین تغذیه)
push button جهت کاربری و متصل به پین های وقفه میکروکنترلر
LED جهت کنترل PWM
ارتباط با Ethernet با آیسی ENC28j60
کلید پاور جهت قطع و وصل تغذیه
پورت JTAG به صورت استاندارد(اتصال به ulink,jlink,hjtag,...)
مولتی ترن متصل پورت ADC جهت تست ADC
SPI فلش (AT45db161 )
سوکت mmc/sd
مجهز به آیسی AT24c02 (جهت تست I2c )
مجهز به کانکتور DIN3x32 (دسترسی به تمامی پورت های میکروکنترلر)

برخی برتری ها:
این برد آموزشی در سایز مناسب طراحی شده و دارای تمامی امکانات جانبی مورد نیاز می باشد و همچنین تغذیه آن فقط با یک کابل USB تامین میگردد و بسیار مناسب برای لپ تاپ ها می باشد.
یکی دیگر از مزیت های این برد مجهز به یک کانکتور DIN3x32 می باشد که تمامی پایه های میکرو به آن وصل می باشد که شما می توانید ماژول های خود را مستقیم به آن وصل کنید(توسط پین هدر) این کانکتور ذقیقا شبیه یک برد برد می باشد که شما میتوانید به سادگی با سیم برد بردی با آن کار کنید

یکی دیگر از مزیت های برد شرکت ما کامل بودن مثالهای آن برای بخش های مختلف می باشد که به جرات می توان گفت کاملترین کتابخانه منتشر شده در سایت های ایرانی می باشد که اکثر کتابخانه ها مجهز به ویزارد می باشد
از مزیت های مهم ما پشتیبانی ما در انجمن های ما می باشد تیم ساپورت شرکت کویرالکترونیک با نام ایران میکرو (You can see links before reply)می باشد که در حال فعالیت می باشد.

میکروکنترلرهای آرم اتمل مستقیم می توانند توسط USB پروگرام شوند و نیاز به پروگرامر ندارند ولی برای دیباگ کردن اگر شما نیاز به دیباگر دارید پیشنهاد ما جیلینک (You can see links before reply) می باشد که در فروشگاه موجود می باشد.برای توضیحات بیشتر و خرید کلیک کنید (You can see links before reply)

این برد مجهز به یک برنامه گرافیکی بسیار جالب می باشد که تمامی بخش ها را می توانید کنترل کنید و یک برنامه جامع می توان در نظر گرفت که برای همه قسمت ها سمپل دارد و این برنامه گرافیکی فقط برای مشتریان می باشد

مهم نیست برد آموزشی خود را از کجا تهیه می کنید مهم اینست چقدر از پشتیبانی و آموزش های آن شرکت بهره می برید

توجه:

نمونه مثالهای اولیه همراه برد در مرحله اول:

[01] AIC Sample
[02] Basic Runer V0.5
[03] Card_Reader-{WINARM}
[04] Copy of FULL SYSTEM
[05] FULL SYSTEM
[06] I2c EEPROM
[07] LCD FULL BASE
[08] MMC Driver
[09] MMC_SD & FAT32 & jpeg Decoder
[10] MMC_SD & FAT32 & jpeg Decoder-OLD
[11] MMC-SD With RL-FLASH
[12] MMC-SD(RL-FLASH) With TFT-LCD
[13] NETWORK-ICMP
[14] PS2 Kayboard
[15] PWM Sample
[16] SPI_File
[17] TFT LCD & Touch
[18] TFT LCD 2.8'' v1.0
[19] USART v1.0 sample
[20] USB CDC TEST
[21] VT100 Terminal

[22] Client NTP
[23] Tip UDP-WEB Control LED
[24] Tip- Web Server
[25] UDP - LCD
[26] Web IP Finder Use DNS
[27] MMC Driver v0.5
[28] Mini-term

همچنین کتاب آموزشی منطبق با همین برد در فروشگاه می توانید خرید نمائید (You can see links before reply)

منتظر آموزش ها و مثالهای تکمیلی این برد باشید

hmg
28-03-2012, 01:08
سلام چون من نیاز به یک حافظه با ظرفیت بالا داشتم پس ای سی روی برد که 24C02 بود رو با 24C1024 عوض کردم و مقاومت های پول اپ اونهم به جای ده کیلو یک کیلو قرار دادم و همون برنامه ای ای پی رام داخل دی وی دی رو هم پروگرم کردم و خیلی خوب جواب داد. فقط در هدر مربوطه قسمت آدرس دهی ناقص بود که با این دو خط کامل میشود:

i2csw_write( ((adr>> 8) & 0x00FF) ); //Send HI Byte Of ADR
i2csw_write( adr & 0x00FF ); //Send LowByte Adress

موفق باشید:o

shjafari
28-11-2013, 11:13
با سلام و درود

من یک برد اتمل خریده ام اما وقتی لپ تاپ من برد را هنگام اتصال نمی شناسد
لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

sarbaz13
28-11-2013, 17:18
ویندوز شما چی هست؟
چه پیغامی میده ویندوز شما هنگام اتصال ؟
یک عکس بگیر بفرست.

tirdad
07-02-2014, 21:28
با سلام و درود

من یک برد اتمل خریده ام اما وقتی لپ تاپ من برد را هنگام اتصال نمی شناسد
لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

سلام من هم همین مشکل را دارم .ویندوز8
خطایی که میده مربوط به درایور هست که احتمالا در سی دی پیدا نمی کند

solyman
22-02-2014, 11:09
سلام به همه ی بزرگواران
من میخواستم این برد رو از فروشگاه خریداری کنم اما چند سوال داشتم !!
بر روی این برد میتوان از lcd های "3.2 هم استفاده کرد؟؟
اگه میشه من برد بدون lcd رو بخرم؟؟
این برد رو میشه ارتقا داد؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

msamini2003
29-08-2014, 12:07
سلام دوستان
2 سوال اساسی یکی اینکه کسی تا به حال سیستم عاملهای بلادرنگ (RTOS) رو روی این برد پیاده سازی کرده؟
و مدل lcd این برد چیه؟
ممنون

msamini2003
14-09-2014, 11:03
سلام
این عکسی که از برد تو تبلیغاتش اومده مربوط به کدوم برنامه اس؟ (عکس اولی در پست اول همین بحث)

baha_manesh
21-01-2015, 17:05
[سلام دوستان من این بردو دارم اما هرکار میکنم به لپ تاپ وصل نمیشه با ویندوز 7 چیکارش کنم؟

baha_manesh
22-01-2015, 14:24
مشکل اتصال به لپ تاپ حل شد اما کسی از دوستان شماتیک بردو داره ؟

n2ziaee
23-01-2017, 15:40
ببخشید کسی شماتیک و فایلای این بردو داره ؟
من خودم بردو دارم ولی dvd شو نه :/