PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Cmsis

pumper
13-02-2012, 13:37
سلام دوستان
من تازه کار با آرم رو شروع کردم و برا شروع lpc1768 رو انتخاب کردم.
یه مشکلی توی استفاده از cmsis دارم.
برا cmsis من لایبرری lpc17xx.cmsis.driver.library.zip رو از سایت nxp دانلود کردم و یه پروژه جدید توی محیط keil ایجاد کردم کل فایلهای
.c ,.h رو کپی کردم توی یه فولدر و اونا رو add کردم به پروژه و به برنامه ساده نوشتم واسه پورت 0 اما این وارنینگ ها رو می گیرم :

main.c(22): warning: #223-D: function "GPIO_SetValue" declared implicitly
main.c(30): warning: #223-D: function "GPIO_ClearValue" declared implicitly
main.c(41): warning: #223-D: function "GPIO_SetDir" declared implicitly

مشکل کار چیه؟
کل پروژه رو آپلود کردم

sadmonew
13-02-2012, 14:03
سلام دوست عزيز
تو انجمن درباره دستورات كتابخونه CMSIS بحث شده اينم لينكش:
تشریح کامل دستورات cmsisبرای lpc1768 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

pumper
13-02-2012, 15:41
مشکل رو حل کردم
واسه کسای دیگه می گم اگه به این مشکل برخورد کردن:
باید مسیر فایلهای
inc,c مربوط به cmsis رو برای پروژه تعریف کرد.
برا این کار میرید به مسیر project ->options fo target و در برگه c/c++ توی include paths مسیر رو انتخاب می کنیم که برا مورد من میشد :.\CMSISDrivers;.\CMSISDrivers\startup\arm

alishekarriz
27-02-2012, 14:18
مهندسين به نظرشما .. مباحثي شبيه به اين موضوع رو يكي از دوستاني كه كار كرده و بلد هست از اول به صورت اموزشي در يكي از تاپيكهاي STM به صورت خلاصه درس بده و جلو بريم؟

كه هم كار مخصوص اين ميكرو باشه و هم افراد تازه كار مثل من مجبور نباشند بين چند صد كامنت بگردن
هم مطالب پيوسته و كنار هم باشه

از اول .. كه چيست و چرا با رسم شكل توضيح دهيد :wink:

در مورد همکاری و کمک باید بگم خود من دارم همین کار تو رو برای STM32 انجام می دم دقیقا !! پس از دست ما ناراحت نشو یه بار !

آقا سعيد .. لطفا راهنمايي بفرماييد:hi:

mansoory
12-12-2012, 09:40
فرزندم. در پنجره Projects باید فایلهای مربوطه رو Add کنی. درست میشه. فقط include کردن توی فایل اصلی کافی نیست

aiohalaziz
08-01-2014, 17:32
نفهمیدم شما کجا داری توضیح می دی؟!
من یه پروژه دارم با stm در حد شاتل فضایی:hi:
بعد در این مورد سواد دارم در حد خرس مهربان!:unh::unh:
حالا بگین چی کار کنم!!؟
ضمناً این فیلمای ایران میکرو را هم دارم ولی باز نمیشه!!!
یا علی:125: