PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگردانی فیوزبیت هایی که اشتباه پروگرم شده اند

navidr
09-02-2012, 23:54
سلام
بعد از کلی تلاش واسه ساختن STK500 و البته به نتیجه نرسیدنشون :unh: و زیرورو کردن اینترنت برای یافتن جوابم به یک مدار جالب رسیدم که کارمو راه انداخت گفتم بزارمش اینجا تا اگه کسی فیوز بیتهای میکروشو بخصوص فیوزهای مربوط به پایه ریست یا isp رو اشتباها فعال کرد بتونه میکروشو خیلی راحت به حالت تنظیمات پیشفرض کارخونه برگردونه :wink:

شماتیک و فایلهای hex رو ضمیمه کردم
فکر میکنم همه چیز تو شماتیک مشخص هست میتونین بجای ATmega8 از
ATmega 88/P , 168/P , 328/P استفاده کنین (کلاک 1Mhz داخلی و EESAVE رو هم فعال کنید)
اما اون دوتا LED :

green on – patient successfully cured, fusebits repaired. If lockbits are enabled, just verify fusebits with factory ones – and if they ok – light up green.
red on – signature problem, can’t read, no device in socket, or no such signature in database.
green flashing – signature ok, fusebits are wrong. Lockbits enabled, chip erase permission required (read below).
red flashing – signature ok, no lockbits, but for some reason can’t write new fusebits

اگه خواستین از فایل PCB ضمیمه استفاده کنین پایه های 29 تا 37 اون سوکت 40 پین رو در بیارید،اتصالات اون پایه ها جهت کوچک شدن برد انجام شده و نباید به میکرو 40 پین روی سوکت متصل شود.