PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا کامپایلری به زبان سی پلاس پلاس واسه ای وی ار هست؟

younes_ysf
05-02-2012, 03:42
سوال که از اسم تاپیک معلومه!!
اگه هست ادرس دانلود لطفا

naatamam
05-02-2012, 12:34
اگه هست ادرس دانلود لطفا

تا جایی که اطلاع دارم کامپایلری به زبان سی پلاس پلاس برای avr نوشته نشده است.
از کدویژن یا میکرو سی استفاده کنید که دستورات عمومی سی در آن کاربرد دارد.

ahnor
05-02-2012, 13:51
سری به صفحه اول سایت بزنی پیدا می کنی
دانلودavr studio 5.0.1163 full به همراه فیلم های آموزشی | ایــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply-906)

M.ABDOLLAHI
05-02-2012, 16:31
خود نرم افزار شرکت iar کیفیت کدش هم تا اونجائی که من میدونم از همه بالاتره

agape
05-02-2012, 21:14
بله دایی جان کامپایلر c++ برای ای وی آر هم هست
قدرتمند ترین کامپایلر جهان gcc این میکرو رو ساپورت میکنه!
من خودم با سی پلاس پلاس برای avr کد نوشتم و حتی کلاس تعریف کردم و کلی کار دیگه خیلی هم خوب کار میکنه
برای ویندوز اگر میخوای استفاده کنی باید از پگ winavr استفاده کنی ! تو نت زیاد هست یه سرچ بزنی لینک دانلودش رو پیدا میکنی ! حجمش 23 مگابایته!

M.ABDOLLAHI
05-02-2012, 21:48
سلام ببینم حالتون چطوره آقای مزارعی چه خبرا میگم میخواین یک مقایسه کیفیت کد برای کامپایلرهای c به صورت جدی بگذاریم من iar را با کدویژن مقایسه کردم ولی با gcc نه میخواین با هم اینکار رو انجام بدیم... البته با برنامه پیچیده؟

sadmonew
05-02-2012, 23:00
اگه هست ادرس دانلود لطفا
سلام:hi:
مهندس AVRstudio 5.0 كه دوستمون معرفي كردن مستقيما از ساختارهاي برنامه نويسي ++C پشتيباني ميكنه. مخصوصا ورژن آخرشو ميگم. خودم دانلود كردم. حتما دانلودش كن.
بهترينه ... . همه چي تمومه.!:o:mrgreen::018:

agape
05-02-2012, 23:36
سلام ببینم حالتون چطوره آقای مزارعی چه خبرا میگم میخواین یک مقایسه کیفیت کد برای کامپایلرهای c به صورت جدی بگذاریم من iar را با کدویژن مقایسه کردم ولی با gcc نه میخواین با هم اینکار رو انجام بدیم... البته با برنامه پیچیده؟
بله حتما چرا که نه ! ولی تا اونجا که من میدونم خود iar از هسته GCC استفاده میکنه !
پس نباید تغییر زیاذی باشه من یه برنامه سنگین با GCC داشتم برای این که میخواستم بدم به یکی از دوستان آوردم روی کدویژن ولی در حدود 3 سرابر کند تر عمل میکرد ! خودم تعجب کردم!

M.ABDOLLAHI
06-02-2012, 13:55
حالا احتمالا یک تاپیک برای مقایسه بگذارم ببینید من چه نتیجه گرفتم.

agape
06-02-2012, 15:51
بله حتما !
خوب از چه بر نامه ای شروع کنیم؟

M.ABDOLLAHI
07-02-2012, 17:12
من با برنامه تشخیص pwm با فرکانس بالا مقایسه کردم جالب بود...