PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع مشکل Operating System Error PIC Kit 2

sajjad_AD
03-02-2012, 19:49
سلام به دوستان عزیز :hi:
وقتی داشتم با پروگرامرم یه میکرو رو پروگرام می کردم,نفهمیدم چی شد که یهو از کار افتاد و چراغش شروع کرد به چشمک زدن و نرم افزار هم یه Error داد که مهم ترین بخشش Operating System بود,بقیش یادم نیست :mrgreen:
بعد از چند ساعت تو نت گشتن پی بردم که حالا به هر دلیلی برنامه ی میکروی پروگرامر تخریب شده (به جز قسمت بوت لودر که احتمالا قفل شده بود).
واسه رفع این مشکل باید:
1) پروگرامر رو به PC اتصال بدیم
2) نرم افزار PICkit 2 رو باز کنیم
3) از منوی Tools\Download PICkit 2 Operating System فایل هگز میکروی پروگرامر (آپلود شده) که همراه با نصب MPLAB رو PC کپی میشه رو آدرس بدیم
4) چند ثانیه تامل,بعد تمام.
ببخشید که سرتون رو درد اوردم,این پست رو واسه تازه کارایی مثه خودم گذاشتم که وقتشون بیخودی تلف نشه. :0013:

esi_52000
03-02-2012, 20:00
دستت درد نکنه داداش.پست مربوط ه pic مدتهاست که متروکه شده و دیگه کسی بهش سر نمیزنه و مطلب جدیدی نداره.دمت گرم از این مطلب باحالت

yaghot
27-03-2012, 10:33
باسلام وتشکراز شما دوست عزیز مشکل من هم همین بود که حل شد بازم ممنون :wink:

smaeil.irib
10-12-2012, 17:22
باسلام خدمت دوستان - نرم افزار pickit2 ver2.61 دارم . از ويندوز7 استفاده مي کنم با اين ويندوز مشکل داره run نمي شود از admin اقدام کردم باز هم نشد از قسمت compatibility هم ويندوز7 را انتخاب کردم بازهم run نمي شود. لطفا اگر کسي راه حل اين مشکل را مي داند به بنده هم کم کند.cry:::unh: