PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاسهای آنلاین استارت خورد! (مرحله آزمایشی)

kavir
22-01-2012, 21:59
سلام
دوستان مفتخر هستیم که اعلام کنیم اولین کلاسهای آنلاین میکرو و الکترونیک توسط شرکت کویرالکترونیک به زودی تشکیل میگردد.

روش کلی کار بدین صورت خواهد بود که دسکتاپ استاد برای دانش پذیر به اشتراک گذاشته می شود .
در مرحله اولیه آموزش زبان C برای آزمایش برگزار می شود و از دوستان در خواست همکاری و همیاری داریم
و اگر تجربه ای در این زمینه دارند در ادامه بفرمایند
آموزش های اولیه ما زبان cو میکروکنترلر آرم اتمل و تا قبل از عید آموزش میکروکنترلر lpc17xx هم آغاز خواهد شد

باتشکر
ثبت نام در کلاس
You can see links before reply

نرم افزار ها و جزئیات کلاس ها در این پست می تونید بخونید (You can see links before reply)

با افتخار اعلام می کنیم اولین تست موفقیت آمیز به خوبی انجام شد
برای دانلود فیلم نمایشی کلاس به لینک زیر مراجعه فرمائید
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - کلاسهای آنلاین استارت خورد! (مرحله آزمایشی) (You can see links before reply)
شروع رسمی کلاس ها از شنبه خواهد بود
دوستانی که برای ثبت نام ایمیل فرستادند با SMS و ایمیل با خبر خواهند شد برای ثبت نام از اینجا (You can see links before reply) اقدام فرمائید
تست های انفرادی 5 شنبه و جمعه صورت خواهد گرفت.

تست فینال:
تمامی دوستانی که تمایل به شرکت در تست فینال دارند باید از قبل با پشتیبانی صفحه اول انجمن هماهنگ کنند. پشتیبانی از ساعت 17 یعنی 2 ساعت قبل از شروع رسمی آماده راهنمایی شما دوستان می باشد.

توضیحات تکمیلی

قبل از هرچیزی چند تا نکته هست که باید بهش اشاره کنم و اونم این که برای شرکت در تست و به طبع شرکت در کلاس ها باید نرم افزار Readcall و همچنین نرم افزاز VNC بر روی سیستم شما عزیزان نصب باشد. برای سهولت کار شما به راحتی میتوانید از لینک های مستقیم شده زیر این دو نرم افزار رو دانلود نمایید.
You can see links before replyنرم افزار VNC:

با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود صفحه و بورد آموزشی رو به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید.
جهت استفاده شما نیاز دارید که فقط از VNC Viewer استفاده کنید و ملزوم به استفاده از server نیستید !
دانلود VNC از سرور های ایران میکرو:
سرور ۱: لینک دانلود (You can see links before reply)
سرور ۲:لینک دانلود (You can see links before reply)

You can see links before reply نرم افزار تبادل صوت(VOIP)

برای هماهنگی بیشتر و مشارکت بهتر در کلاس ها علاوه بر تصویر نیاز مبرم به نرم افزاری برای به اشتراک گذاری صدا نیز هست که استاد و دانشجو و دانشجو و استاد قادر به تبادل افکار و سوالات و ابهامات خود باشند . به این منظور ما از نرم افزار RAIDCALL که یک نرم افزار رایگان در این زمینه هست استفاده میکنیم .
دانلود RAIDCALL از سرور های ایران میکرو:
سرور ۱: لینک دانلود (You can see links before reply)
سرور ۲: لینک دانلود (You can see links before reply)

You can see links before replyتنظیمات نرم افزار VNC

بعد از نصب نرم افزار ULTRAVNC به منوی استارت رفته و در تب all program گزینه UltraVNC را انتخاب کرده و در آخر با اجرای برنامه UltraVNC Viewer با پنجره زیر مواجه خواهید شد:

در پنجره ظاهر شده مهم ترین پارامتر vnc server هست که باید آدرس آیپی سرور را در آن وارد نمایید ، که آدرس سرور ها در ادامه قرار داده خواهند شد .
بعد از وارد کردن آیپی باید تنظیمات مربوط به سرعت را انجام دهید، و هر شخصی با توجه به سرعت اینترنت خود قادر خواهد بود تصاویر را بهترین کیفیت داشته باشد. یک سری تنظیمات به صورت پیشفرض وجود دارد که شرح آنها به صورت زیر است :
Auto : با توجه به سرعت بهترین تنظیمات ممکن رو لحاظ می کند.
MEDIUM : برای سرعت هاای بیشتر از ۱۲۸ کیلوبیت مناسب است که کیفیت رنگ ۲۵۶color رو در اختیار قرار میده.
MODEM: مناسب برای سرعت های ۱۹ تا ۱۲۸کیلو و کیفیت رنگ ۶۴٫
SLOW : برای سرعت های زیر ۱۹ کیلو بیت مناسب هست.
و اما پیشنهاد ما گزینه manual هست و با کلیک بر روی دکمه options پنجره ظاهر شده رو مطابق عکس زیر تغییر بدید .
You can see links before reply (You can see links before reply)

مشخصات سرور ها :
سرور ۱ -> آیپی آدرس : ۱۸۴٫۱۰۷٫۱۰۸٫۱۸۱ (You can see links before reply)رمز عبور : kavir

سرور ۲ -> آیپی آدرس : ۱۷۶٫۹٫۱۹۳٫۹۴ (You can see links before reply)رمز عبور : kavir

تنظیمات نرم افزار RaidCall
ابتدا نرم افزار را دانلود و نصب و نمائید. و سپس مطابق شکل زیر روی ساخت اکانت جدید کلیک کنید
سپس مشخصات را کامل کنید و روی رجیستر کلیک کنید

در مرحله بعد مشخصات تکمیلی را انجام داده و روی finish کلیک کنید

در مرحله بعدی با وارد کردن یوزر و پسورد خود می توانید لاگین کنید

در مرحله بعد IDکلاس در قسمت مشخص شده وارد کنید و سرچ کنید(ID هر کلاس را باید از پشتیبانی بگیرید)

cmuiran
22-01-2012, 22:25
سلام
با تشکر فراوان از اقای زارعی
خیلی ایده خوبی باید باشه
اگر کمکی از دست من بر می اید من با این علم کم خودم حداکثر توانم را میزارم برای شروع این کار

Black-Black
22-01-2012, 22:45
بابا دمتون گرم.حالا اطاعات تکمیلی رو از کجا باید بفهمیم.کی هستش کلاسها؟

kavir
22-01-2012, 22:47
سلام
از شما ممنونم اقای غلامی
چیزی که توی برنامه هست اول کلاس C رو برای دوستان بذاریم تا همه سی کار بشن بعد از آرم اتمل شروع میکنیم می ره تا طراح PCB و در کنارش انشاءالله اگر طرح موفقیت آمیز بود آموزش های برنامه های کامپیوتری هم در نظر داریم
دوستان یک تست کلی هم روز جمعه میخوایم انجام بدیم .دوستانی که وقت میکنند جمعه بیان برای تست اعلام امادگی کنند:wink:

sadmonew
22-01-2012, 22:51
با سلام به مهندسين و دوستان گرامي:hi:
رو كمك منم ميتونيد حساب كنيد. اگه كاري از دستم بربياد، انجام ميدم.
ضمنا فكر و ايده جالبيه. انشاءالله موفقيت آميز هم باشه.
راستي اطلاع رساني فراموش نشه. خيلي مهمه.:0013::wink:

cmuiran
22-01-2012, 22:53
جالب باید باشه

armstk
22-01-2012, 23:17
بسیار عالی هستش ...
من به دوستان و آشنایانی که دارم حتما بهشون این خبر رو میدم
البته شرمنده هستم که نمیتونم بیشتر از این کمک کنم ولی واقعا دمتون گرم

خوشم میاد که توی همه کار اولین هستین
اولین مجله الکترونیک
اولین تولید کننده برد های آرم
اولین مرکز تخصصی tft lcd
اولین برگزار کننده کلاس های آنلاین برنامه نویسی و arm
و اولینو اولینو اولین ....

چه بسا که به نظرم توی خیلی از اینا فقط توی ایران اول نیستین , من که بعید میدونم تا حالا کلاس آنلاین میکروکنترلر رو جایی برگزار کرده باشه (یا باید خیلی کمیاب باشه)

و همیشه هم امثال سایت ... از روی شما تقلید کردن - شما اومدین برد آرم تولید کردن اونا هم اومدن بعد چند مدت برد آرم تولید کردن - شما اومدن مجله برق و الکترونیک دادین بیرون اونا هم مجله دادن میرون
تا چند روزه دیگه هم حتما میخان کلاس های آنلاین رو راه بندازن !

به نظره من داشتن رقیب خیلی خوبه , ولی نه رقیبی که بیاد زیراب بزنه و بخاد بازار خرابی کنه و یا پیشنهاد فعالیت به اعضا سایتمون بده و....

sigma-mx
22-01-2012, 23:58
با تشکر فراوان از تیم ایران میکرو ..........
خیلی دلم می خواست یه جمع بندی از اول اتمل تا اینجا بشه . من شاید هیچ وقت با اتمل طراحی نکنم ولی یاد گرفتنش که ضرری نداره . از وقتی برد اتمل رو گرفتم یکی دو بار فقط باهاش کار کردم. یا همون 2378 بیچاره که کسی دیگه سراغشو نمی گیره !
خیلی عالیه که قراره یه دوره c آموزش داده بشه ! بچه هایی که بیسیک کار می کنن دیر یا زود برای اینکه از پیشرفت تکنولوژی عقب نمونن باید به c سوییچ کنن . باید قبول کرد که آینده مال c هست !
در مورد سیستم های پیچیده حتی گاهی زبان c هم جواب گو نیست ! باید از شیئ گرایی استفاده کرد . مثل ++c .
یا حق

sigma-mx
23-01-2012, 00:01
لطفا اینم بگین که از چه نرم افزاری می خواین استفاده کنین ؟؟؟

esi_52000
23-01-2012, 00:52
جناب مزارعی سلام.دستون درد نکنه .خیلی کار قشنگیه.خدا خیرتون بده.ولی کاش به شکلی همه میتونستن از کلاسا استفاده کنن.آخه من و امسال من به دلیل سرعت کم اینترنت نمیتوین ازش استفاده کنیم.اگه بشه اون کلاسا رو به فرمت flv قرار بدین تا بقیه هم دانلودش کنن واقغا ممنون میشیم.عضو میشیم و بعد دانلود میکنیم.ممکنه حاجی ؟؟؟؟؟؟؟

kavir
23-01-2012, 10:02
سلام
از استقبال همتون تشکر میکنم
چند ما ه قبل من و آقای مزارعی این مورد کلاسهای آنلاین رو بررسی کردیم و به صورت رسمی اعلام نکردیم تا باز پیش دستی نشه . و یک تست اولیه هم با دوستان انجام دادیم.
روز جمعه دوستانی که وقت میکنند اگر چه در کلاس سی نمیخوان شرکت کنند بیان برای تست و همیاری کنند هر کسی می رسه به من پیام خصوصی بزنه یا در ادامه مطرح کنه

بابا دمتون گرم.حالا اطاعات تکمیلی رو از کجا باید بفهمیم.کی هستش کلاسها؟ روز جمعه یک تست با دوستان انجام میدیم هر کسی خواست می تونه درخواست بده بیاد برای مشارکت. انشاءالله از شنبه یا یک شنبه هفته بعد کلاسهای C شروع میشه .
جزئیات هم مخصوصا شهریه کلاسها دوستان زیاد ایمیل زدند باید عرض کنم این مرحله کلاس سی تست هست و قیمت خوبی برای دوستان می زنیم و از مرحله بعد قبل از ثبت نام قیمت ها اعلام میکنیم

خیلی دلم می خواست یه جمع بندی از اول اتمل تا اینجا بشه . من شاید هیچ وقت با اتمل طراحی نکنم ولی یاد گرفتنش که ضرری نداره . از وقتی برد اتمل رو گرفتم یکی دو بار فقط باهاش کار کردم. یا همون 2378 بیچاره که کسی دیگه سراغشو نمی گیره !
خیلی عالیه که قراره یه دوره c آموزش داده بشه ! بچه هایی که بیسیک کار می کنن دیر یا زود برای اینکه از پیشرفت تکنولوژی عقب نمونن باید به c سوییچ کنن . باید قبول کرد که آینده مال c هست !
در مورد سیستم های پیچیده حتی گاهی زبان c هم جواب گو نیست ! باید از شیئ گرایی استفاده کرد . مثل ++c .همونطور که از اول تا حالا اعلام کردیم کار رو نیمه تمام رها نمی کنیم. اتمل یا هر میکروی دیگه کارایی خودش داره. توی سایت ببینید تقریبا کاملترین کتابخونه اتمل رو بچه های خودمون گذاشتند و هیچ سایت یا گروهی ایرانی نمی تونه اعلام کنه کتابخونه هاش از ما کامل تر هست. در ضمن کتابخونه های پیشرفته اون با وایزارد برای دوستانی که در کلاسها شرکت کنند در راه هست.
زبان سی خیلی مهم هست و مبنای آموزش های میکرو کنترلر آرم ما هم همینه

لطفا اینم بگین که از چه نرم افزاری می خواین استفاده کنین ؟؟؟ دو سه نرم افزار تست اولیه شدن .نرم افزارهای پولی ایرانی که خیلی خیلی گرون میدادن بصرفه نبود ناچار از همین کرک شده ها باید استفاده کنیم
در صورتیکه نرم افزار خاصی سراغ دارین و یا نرم افزار ایرانی که قیمت قابل قبول داره اعلام کنید

جناب مزارعی سلام.دستون درد نکنه .خیلی کار قشنگیه.خدا خیرتون بده.ولی کاش به شکلی همه میتونستن از کلاسا استفاده کنن.آخه من و امسال من به دلیل سرعت کم اینترنت نمیتوین ازش استفاده کنیم.اگه بشه اون کلاسا رو به فرمت flv قرار بدین تا بقیه هم دانلودش کنن واقغا ممنون میشیم.عضو میشیم و بعد دانلود میکنیم.ممکنه حاجی ؟؟؟؟؟؟؟ من زارعی هستم اقای مزارعی agape هست
فعلا در مورد قرار دادن فیلم کلاس ها تصمیمی نداریم چون کلاسها هزینه داره و دوستانی که شرکت میکنند باید شهریه پرداخت کنند

Doloop
23-01-2012, 10:39
آقا کارتون واقعا حرف نداره.:018:
تو همه چی تکین.:wink:
نرخ رو تو پیام خصوصی میگین یا همین جا اعلام میکنید؟
راستی اون خبری که میگفتید همین بود درسته؟

aalamee
23-01-2012, 11:17
با سلام و تشکر از این اقدام خیلی عالی
من مدتها بود دنبال همچین کلاسهای آنلاینی میگشتم که البته حرفی برای
گفتن هم داشته باشن . فکر میکنم پیدا کردم . اسم مارو هم یک گوشه ای بنویسید

mehrdad22
23-01-2012, 13:44
فعلا در مورد قرار دادن فیلم کلاس ها تصمیمی نداریم چون کلاسها هزینه داره و دوستانی که شرکت میکنند باید شهریه پرداخت کنند

سلام ایده خیلی جالبیه
فقط یه پیشنهادی داشتم،
خیلی از دوستان هستند که اینترنت پرسرعت ندارند(دایال آپ) مثل خود من، اگه امکانش هست صفحات ویژه ایجاد کنید و فیلم های کلاس آموزشی رو با فرمت flv در اون صفحات ویژه قرار بدید و سپس دسترسی به اون صفحه ویژه با پرداخت هزینه ای، در دسترس قرار بگیره

این طوری با یه تیر چند تا نشون میزنید،
اول اینکه اونایی که میخوان شرکت کنند که شرکت میکنند
دوم اینکه اونایی که اینترنت پرسرعت دارن و موفق به حضور در کلاس نشدند از قافله عقب نمیمونن
و سوم هم که میرسه به ما دایال آپی ها که میتونیم استفاده کنیم

با تشکر

Doloop
23-01-2012, 13:53
افرین ایده خیلی خوبیه
البته امیدوارم مورد تائید اساتید و مدیران باشه

agape
23-01-2012, 15:54
سلام به همه دوسان گرامی !
اول در مورد سوالاتی که در مورد سرعت پرسیده میشه که هرکسی دسترسی به اینترنت آی دی اس ال 64 کیلو داره قادر خواهد بود از این کلاس ها استفاده کنه (تستی که با یکی از دوستان انجام دادیم موفقیت آمیز بود) و حتی در موردی اگر از اینترنت دیال آپ خوب هم داشته باشید قادر خواهید بود در کنفرانس صوتی شرکت کنید و این هم تست شده .
در مورد محتوای خود کلاس هم باید بگم که طبق برنامه ریزی که شده این کلاس ها برای تمام رده های کاربری قابل پیشنهاد هست! چه کاربر های مبتدی و چه کاربر های حرفه ای !
در ضمن یک اولین دیگه در راهه ! و اینشالا با شروع کلاس آرم رو نمایی خواهد شد !

mzarkoob
23-01-2012, 21:21
روز جمعه دوستانی که وقت میکنند اگر چه در کلاس سی نمیخوان شرکت کنند بیان برای تست و همیاری کنند هر کسی می رسه به من پیام خصوصی بزنه یا در ادامه مطرح کنه
روز جمعه یک تست با دوستان انجام میدیم هر کسی خواست می تونه درخواست بده بیاد برای مشارکت
فکر کنم جمعه باشم برای تست:0013: ولی چه ساعتی ؟ صبح نباشه که خوابمون میاد!!:mrgreen:

kavir
23-01-2012, 21:27
فکر کنم جمعه باشم برای تست:0013: ولی چه ساعتی ؟ صبح نباشه که خوابمون میاد!!:mrgreen:
سلام
حدودی 11 صبح خوبه؟:mrgreen: بیشتر دیگه میشه ظهر .
انشاءااله 10 نفری جمع بشن دوستان یک تست کامل بزنیم . پیش بینی که میشه هر نفر 5کیلو نیاز باشه تا 20 نفر میشه ساپورت کرد ولی خیلی شلوغ میشه در نظر داریم کلاسها 10 نفری باشن ولی این کلاس سی فعلا 5 نفره خواهد بود

sigma-mx
23-01-2012, 22:25
دادا نرم افزارشو نگفتین ! به نظر من TeamViewer یه چیز مناسب هست . هم رایگانه هم سرعتش مناسبه . البته من حالت کنترلشو تقریبا هر روز دارم کار می کنم . ولی حالت Presentation رو تا حالا تست نکردم . پیشنهاد می کنم دوستان یه تست بکنن. کمکی از دست من اگه بر میاد بگید.

kavir
23-01-2012, 22:37
دادا نرم افزارشو نگفتین ! به نظر من teamviewer یه چیز مناسب هست . هم رایگانه هم سرعتش مناسبه . البته من حالت کنترلشو تقریبا هر روز دارم کار می کنم . ولی حالت presentation رو تا حالا تست نکردم . پیشنهاد می کنم دوستان یه تست بکنن. کمکی از دست من اگه بر میاد بگید.
یکی از نرم افزار ها همینه ولی رایگان که نیست!؟

sigma-mx
23-01-2012, 22:51
چرا رایگانه . استفاده تجاریش پولیه . من دارم استفاده می کنم .

sigma-mx
23-01-2012, 22:54
اگه داریش می خوای تست کنیم ؟

kavir
23-01-2012, 22:55
اگه داریش می خوای تست کنیم ؟
من بیشتر توی گوگل تالک هستم بیا یه صحبتی میکنیم امشب نشد فردا صبح هستم
kavirelectronic.com[@]gmail.com

modj.ir
24-01-2012, 00:23
البته من فکر نکنم 5 کیلوبایت کافی باشه. اما خوب، خیلی زیاد هم نیاز نداره.
چیزی مثل چت روم اختصاصی یاهو که پسورد گذاشته بشه یا مواردی مثل اون می تونه مفیدتر باشه ( چون کسی که به عنوان استاد هست فقط یک لاین ارسال به سرور یاهو انجام می ده و بقیه از یاهو میگیرن، اینه که تعداد افراد کلاس محدودیتی نخواهد داشت )
و در نهایت نوشته شدن برنامه اختصاصی روی یک وی پی اس می تونه توو آینده مکمل باشه.
انشالله سرم که خلوت بشه برنامه های جالبی رو هم من هم در نظر دارم.

Elec_l0vE
24-01-2012, 01:43
سلام اقای زارعی منم میخام شرکت کنم . اگه میشه هزینشو یا همین جا یا پیغام خصوصی بگید دیگه !

اگه میشه در مورد هزینه با بچه ها راه بیاید چون بیکاریه هزار دردسر ! :(

راستش من بیسیک رو بلدم ولی هر کاری میکنم دستم به این سی نمیره.امید وارم این کلاسا منو مجبور کنه که یاد بگیرم.البته اگه عملی بشن ! اگه میشه توی کلاسا تکلیف و سرمشق بگین که یه جور زور و حرکت پشت بچه ها باشه.وگرنه میشه مثل کلاسای دیگه که به هیچ درد ادم نمیخورن :(

منتظر جوابتونم

kavir
24-01-2012, 10:00
البته من فکر نکنم 5 کیلوبایت کافی باشه. اما خوب، خیلی زیاد هم نیاز نداره.
چیزی مثل چت روم اختصاصی یاهو که پسورد گذاشته بشه یا مواردی مثل اون می تونه مفیدتر باشه ( چون کسی که به عنوان استاد هست فقط یک لاین ارسال به سرور یاهو انجام می ده و بقیه از یاهو میگیرن، اینه که تعداد افراد کلاس محدودیتی نخواهد داشت )
و در نهایت نوشته شدن برنامه اختصاصی روی یک وی پی اس می تونه توو آینده مکمل باشه.
انشالله سرم که خلوت بشه برنامه های جالبی رو هم من هم در نظر دارم.
سلام
مهندس مجتهدی نظر خوبی دارین شما ولی حتما باید دستکتاپ شیر باشه. در مورد اینکه از vps گرفته بشه هنوز نرم افزار درست و حسابی پیدا نشده ولی مشکلی نخواهد بود بعد از اولین کلاس تا نقاط ضعف رو تشخیص بدیم تعداد دانش ÷ذیر هر کلاس رو بالا می بریم
در مورد هزینه هم نگران نباشید تخفیف بهتون میدیم:0013:

mehrdad22
24-01-2012, 12:41
سلام
شما میتونید از خیلی از نرم افزارهای open source (رایگان) که هستند استفاده کنید
مثلا نرم افزار dokeos که هم رایگان هستش و هم امکاناتی مثل ویدیو کنفرانس و تخته وایت برد (وایت بورد شیرینگ) داره

و خیلی از نرم افزارهای دیگه که رایگان هستند مثل olat , moodle , ATutor, Dokeos و خیلی از نرم افزارهای دیگه

و اون نرم افزاری که دوستمون معرفی کرد زیاد کاربردی توی lms (سیستم مدیریت فراگیری) نداره و بیشتر کاربردهایی مثل همون ریموت دسکتاب ولی در شبکه وب رو داره! مثلا از این نرم افزار نمیشه 2 تا سیستم رو ریموت زد و اگه بخوایم سیستم دوم رو ریموت کنیم ، باید ازتباط رو با سیستم اول قطع کنیم و خیلی ضعف های دیگه!!!

برای اینکه بشه یه lms راه اندازی کرد یه سری استاندارد وجود داره که میشه گفت معیاری هستش واسه مقایسه نرم افزارهای lms

استاندارد SCORM
استاندارد اسکورم خیلی مهم و سیستم lms هرچقدر نزدیک به این استاندارد باشه بهتر مشه

استاندارد IMS

حتما شما این استاندارد ها رو مطالعه کردید ، ولی اگه احیانا از یاد رفته بود و اطلاعی ازشون نداشته باشید ، حتما بررسی کنید ، خیلی مفیده

لینک دانلود نرم افزار olat (You can see links before reply)

لینک دانلود نرم افزار ATutor (You can see links before reply)

در ضمن من نرم افزار TeamViewer , moodle رو هم خودم دارم اگه خواستید بگید تا همینجا بذارم

راستی یه نرم افزار هم میشناسم که مخصوص طراحی درسها هستش ، یعنی درسها رو به صورت شاخه درختی (اصطلاحا میگن tree یا همون درخت) و کاملا چند رسانه ای تولید میکند و با استاندارد اسکورم خروجی میگیره اگه این نرم افزار رو اسمش رو میگم اگه خواستید بگید میگردم و تو اینترنت پیداش میکنم و لینکش رو میذارم
Authorware

که اگه اشتباه نکنم یا واسه شرکت adobe هست یا واسه ماکرومدیا

SaeidJorablo
24-01-2012, 16:18
سلام بر همه دوستان
تبریک بابت این ایده خوبتان:o:018:
من هم هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم. برای شرکت در کلاس ها هم مایل هستم. منم بیشتر بیسیک کار کردم. سی را هم کمی بلدم اما به اندازه بیسیک وارد نیستم. خیلی خوشحال می شم بتونم سی را هم یاد بگیرم.
آن ایده دوستمان در مورد ایجاد تاپیک خصوصی با پسورد هم خوبه. چون اگر کسی از کلاس جا بمونه می تونه بعدا خودش بیاد سر کلاس و درس هایش را دنبال کنه که از دیگران عقب نمونه.
باز اولین کلاس برگزار بشه ایده ها بیشتر میشه و هر روز پیشرفت خواهیم داشت.:wink:

Elec_l0vE
24-01-2012, 16:38
فقط اگه میشه زود تر برگزارش کنید . میخام پروژه ی جدیدمو با arm ببندم.البته اگه تا عید بتونم از این میکرو چیزی یاد بگیرم

Doloop
24-01-2012, 17:01
البته به فکر ماها که هم امتحانات ترم رو داریم هم کنکور ارشد رو پیش رو داریم باشید
امتحانات ترم 12 بهمن تموم میشه
کنکورم 26-27-28 بهمنه

modj.ir
24-01-2012, 19:11
سلام
مهندس مجتهدی نظر خوبی دارین شما ولی حتما باید دستکتاپ شیر باشه. در مورد اینکه از vps گرفته بشه هنوز نرم افزار درست و حسابی پیدا نشده ولی مشکلی نخواهد بود بعد از اولین کلاس تا نقاط ضعف رو تشخیص بدیم تعداد دانش ÷ذیر هر کلاس رو بالا می بریم
در مورد هزینه هم نگران نباشید تخفیف بهتون میدیم:0013:

مهندس جان موضوعی که هست اینه که فرق کلاس با جزوه در این هست که شاگرد باید بتونه همون لحظه که مطلب ارایه می شه، سوال و جواب کنه. برای همین یک کانال کنفراس فقط صوتی 2 طرفه خیلی مهم هست. چیزی مثل اسکایپ یا چت روم یاهو یا هر کورد کنفرانس دار دیگه ای که فیلتر نباشه ( نمی دونم msn هم چت صوتی گروهی داره یا نه، چون این ریموت دسکتاپ هم داره )

در کنار اون یک نرم افزار که فیلم دستکاپ استاد رو نشون بده . برنامه ای که خودم می تونم بنویسم ، منتهی سر پیری معرکه گیری کردم و برای خودم مکافاتی ایجاد کردم که فعلا واقعا نمی دونم دارم چیکار می کنم ! باید یا سرم خلوت شه یا عزیزی بیاد بش یاد بدم اختصاصی این کار رو انجام بده تا باز هم همسایه ها تاپیک نزنن بگن :
ایده 1 سال پیشمون از امروز شروع شد و ال و بل !

موضوعی که یادم میره اینه که تلفنی بارها تاکید کردم الان هم نوشتاری اینجا می نویسم . من توو هیچ تاپیکی اعلام آمادگی نمی کنم ! چون از همه اعلام آمادگی ها فاکتور گرفتم گذاشتم قبل پرانتز !!!

kavir
24-01-2012, 20:51
مهندس جان موضوعی که هست اینه که فرق کلاس با جزوه در این هست که شاگرد باید بتونه همون لحظه که مطلب ارایه می شه، سوال و جواب کنه. برای همین یک کانال کنفراس فقط صوتی 2 طرفه خیلی مهم هست. چیزی مثل اسکایپ یا چت روم یاهو یا هر کورد کنفرانس دار دیگه ای که فیلتر نباشه ( نمی دونم msn هم چت صوتی گروهی داره یا نه، چون این ریموت دسکتاپ هم داره )

در کنار اون یک نرم افزار که فیلم دستکاپ استاد رو نشون بده . برنامه ای که خودم می تونم بنویسم ، منتهی سر پیری معرکه گیری کردم و برای خودم مکافاتی ایجاد کردم که فعلا واقعا نمی دونم دارم چیکار می کنم ! باید یا سرم خلوت شه یا عزیزی بیاد بش یاد بدم اختصاصی این کار رو انجام بده تا باز هم همسایه ها تاپیک نزنن بگن :
ایده 1 سال پیشمون از امروز شروع شد و ال و بل !

موضوعی که یادم میره اینه که تلفنی بارها تاکید کردم الان هم نوشتاری اینجا می نویسم . من توو هیچ تاپیکی اعلام آمادگی نمی کنم ! چون از همه اعلام آمادگی ها فاکتور گرفتم گذاشتم قبل پرانتز !!!
خوب دقیقا تا صوت نباشه که به درد نمیخوره .نرم افزاری که جمعه عصر با دوستان تست میکنیم دقیقا همین رو داره و اوکی هست

pooriya
24-01-2012, 22:02
سلام

اقایون کار ارزشمندی شروع کردین امیدوارم موفق باشین.اگه کاری از دستمون بر بیاد در خدمتیم.

starsoheil
24-01-2012, 23:22
هزینه کلاس ها ؟
چه جوری باید ثبت نام کرد ؟

kavir
24-01-2012, 23:36
هزینه کلاس ها ؟
چه جوری باید ثبت نام کرد ؟
در مورد هزینه فعلا فقط کلاس سی از شنبه شروع میشه به صورت تستی و یک قیمت خیلی کم چون مرحله تستی هست
و در ادامه کلاس میکروکنترلرها شروع میشه
ثبت نام هم فقط کافیه مشخصاتتون رو ایمیل کنید به ادرس گفته شده و عصر جمعه که ساعت دقیقش فردا اعلام میشه در تست شرکت کنید

Elec_l0vE
25-01-2012, 00:12
یه سوال :

اگه به کلاسی نرسیدیم آیا جوری هست که بعدان فیلمشو بشه نگاه کرد ؟

mmojtabaa
25-01-2012, 01:00
ما هم دوست داريم كه باشيم خبرشو به ايميلا بفرستند بد نيست
لطف كنيد به تمام ايميل هاي بچه هايي كه ثبت نام كردند خبر بدهند كه مثلا در شنبه 20/1/90 كلاس شروع ميشه. مثل تراوين

kavir
25-01-2012, 09:18
اگه به کلاسی نرسیدیم آیا جوری هست که بعدان فیلمشو بشه نگاه کرد ؟
در مراحل اولیه خیر

ما هم دوست داريم كه باشيم خبرشو به ايميلا بفرستند بد نيست
امروز ساعت دقیق کلاس تست تعیین میکنیم.و دوستانی که میخوان در کلاس ها ثبت نام کنند
اینجا رو بخونید و ایمیل بزنید
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - کلاسهای آنلاین کویرالکترونیک (تیم تخصصی ایران میکرو) (You can see links before reply)

Elec_l0vE
25-01-2012, 22:01
کاشکی نرم افزارش رو میزاشتین واسه دانلود که واسه جمعه آماده باشه

Elec_l0vE
25-01-2012, 22:01
کاشکی نرم افزارش رو میزاشتین واسه دانلود که واسه جمعه آماده باشه

kavir
25-01-2012, 23:09
نرم افزار احتمالا teamviewer یا vnc باشه که داریم برای صوتش هم به صورت کنفرانس یکی نرم افزار پیدا میکنیم
در ضمن جمعه ساعت 6 عصر یادتون نره برای تست دوستان زیادی ایمیل هم فرستادند که وقت نشد جواب بدم اگر این تاپیک میخونند تا فردا جواب همه داده میشه

agape
25-01-2012, 23:11
در حال تست نرم افزاری هستیم که حتی دوستانی که از دیال اپ هم استفاده میکنند قادر به مشارکت در کلاس باشند! فعلا با سرعت 19کیلوبیت در ثانیه هم جواب گفتیم !

kavir
25-01-2012, 23:14
دوستان نرم افزار کنفرانس صوتی درست و حسابی به نظرتون چیه؟

mmojtabaa
26-01-2012, 02:26
سلام برنامه ي RaidCall هست
TeamSpeak 3 Client اينم هست

kavir
26-01-2012, 12:11
با سلام و احترام
دوستان جمعه عصر ساعت 6 یعنی فردا 7 بهمن اگر وقت میکنید برای تست لطفا آنلاین باشین
لطفا برای هماهنگی بیشتر این دو ای دی رو به لیستتون اضافه کنید من سعی میکنم ساعت 5 عصر انلاین باشم دوستان لطفا سعی کنند زودتر بیان منو اد کنید و یک تست کوچیک به صورت انفرادی بزنیم
ای دی من توی گوگل تالک همون ایمیل اصلی شرکت هست
kavirelectronic.com@gmail.com
و ای دی یاهو
You can see links before reply@yahoo.com (You can see links before reply@yahoo.com)

دوستان لطفا قبل از هر کار ی این نرم افزار ها رو برای تست نصب کنید تا بهترین رو انتخاب کنیم
برای تصویر تست هایی که انجام دادیم بهترین نرم افزار این هست
لطفا با توجه به سیستم عامل خودتون انتخاب و دانلود کنید و نصب بفرمائید
Download UltraVNC 1.0.9.6.1 - UltraVNC - VNC - Remote Support Software - Remote PC Access Service - UVNC - Free - OpenSource (You can see links before reply)
در مورد کنفرانس صوتی که مهمترین بخش تست هست یکی نرم افزار یاهو مسنجر نصب کنید و یکی هم این نرم افزار که دوستان پیشنهاد دادند
Raidcall is a free,low-latency voice solution for professional gamers. (You can see links before reply)
سوالات متفرقه ای که دوستان پرسیدن:
1. شهریه: شهریه دوستان توی مرحله تست خیلی کم هست در حد 8 الی 12 هزار تومان و اگر کلاس با موفقیت برگزار نشه هزینه ای دریافت نمیشه
2.زمان برگزاری کلاس: بسته به نظر استاد و دوستان هست . معمولا زمان برگزاری عصر ها هست به جز روزهای تعطیل و روز های تعطیل هم با استاد هماهنگ کنید هر وقت می تونید شرکت کنید
3.مدت زمان دوره: 10 ساعت الی 15 ساعت و این زمان بسته به سطح یادگیری کلاس ممکنه متغیر باشه

درمورد نرم افزار vnc دوستان فقط شما نصب کردین نیاز به UltraVNC Viewer دارید
پس از اجرا نرم افزار مانند زیر باز میشود

1. در این بخش ایپی سرور و پورت ان داده می شود تا شما کانکت شوید یعنی قبل از شروع کلاس باید زودتر انلاین بشن و دریافت کنید که به صورت نمونه:

2300::32.34.12.12

2.در این قسمت شما می توانید بسته به سرعت اینترنتی که دارین گزینه ها رو انتخاب کنید برای اینترنت های ADSL تا 128 کیلو بهتر هست گزینه SLOW رو انتخاب کنید و سرعت های 64 کیلو و پایین تر گزینه آخری انتخاب کنید و روی بخش 3 option کلیک کنید
3. این قسمت برای دوستانی که سرعتشون کم هست و وقتی کلیک کنید پنجره زیر باز می شود

1. در این قسمت می بنیید که تا صفحه رو سیاه و سفید هم تبدیل می کنه برای نرم افزار هایی که کار میشه 8 بیت هم کافیه ولی تست میکنیم بهترین حالت برای سرعت خود انتخاب کنید
2. برای انتخاب سایز تصویر هست که میتونید تغییر بدین تا سرعت نمایشش بالا بره

mzarkoob
26-01-2012, 14:00
دوستان جمعه عصر ساعت 6 یعنی فردا 7 بهمن اگر وقت میکنید برای تست لطفا آنلاین باشین:wink:
دوستان لطفا قبل از هر کار ی این نرم افزار ها رو برای تست نصب کنید تا بهترین رو انتخاب کنیم
برای تصویر تست هایی که انجام دادیم بهترین نرم افزار این هست
لطفا با توجه به سیستم عامل خودتون انتخاب و دانلود کنید و نصب بفرمائید
Download UltraVNC 1.0.9.6.1 - UltraVNC - VNC - Remote Support Software - Remote PC Access Service - UVNC - Free - OpenSource (You can see links before reply)

در مورد تنظیمات هم یه کم بگید من زیاد بهش وارد نیستما! نصب کردم هی این صفحه میاد نمی دونم از جونم چی میخواد. هر چی هم می بندم باز میاد!! وقت ور رفتن بهش ندارم:

سوالات متفرقه ای که دوستان پرسیدن:
1. شهریه: شهریه دوستان توی مرحله تست خیلی کم هست در حد 8 الی 12 هزار تومان
میشه قسطیش کنید !!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
شوخی کردم:0013:

اگر کلاس با موفقیت برگزار نشه هزینه ای دریافت نمیشه با این گزینه موافقم!!

kavir
26-01-2012, 14:14
در مورد اون صفحه ای که شما باز کردی برای ادمین هست یا همون استاد شما نیازی بهش نداری

kavir
26-01-2012, 16:07
توضیحات توی پست 45 اضافه شد
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - کلاسهای آنلاین استارت خورد! (مرحله آزمایشی) (You can see links before reply)

kavir
27-01-2012, 13:49
دوستان برای هماهنگی بیشتر صفحه اول انجمن یک پشتیبانی قرار داده شد.لطفا قبل از 6 بیاین و یوزرو و پسورد رو دریافت کنید

silverhand
27-01-2012, 14:02
با عرض سلاو و ارادت
اگر میشه این ویدیو ها رو به صورت hd ضبط کنید و همین قیمتی که گذاشتید برای هرنفر رو برای دانلود تعیین کنید. تا کسانی که دارای وقت و زمان کمتری هستند هم بتوانند بهره ی کافی ببرند.
یا حق!

kavir
27-01-2012, 20:51
با سلام خدمت همه دوستان
اولین تست انجام شد
اول از همه از همه دوستانی که تا اخرین لحظه همیاری نمودند تشکر و قدردانی دارم و پوزش میخوام از همه دوستانی که کانکت بودن ولی امکان شرکت نبود
نتیجه تست:
در مرحله اولیه که با بچه ها همگی کانکت شدیم در صدا مشکلی نبود . و بعد از شیر شدن تصویر صدا در حد مطلوب و عالی نبود و گاهی قطعی داشت
دوستان در حال رفع کردن این مشکل هستیم برای اینکه ظرفیت کلاس ها می خواهیم بالا ببریم پس کمی صبر برای همه می طلبه
منتظر خبر های جدید باشید:wink:

kavir
28-01-2012, 09:34
دوستان خبر خوش:
دیشب با آقای مزارعی تست های نهایی انجام دادیم. مشکل اصلی این بود که مستقیم پهنای باند از طرف ایشون باید تامین می شد و 5 نفر که میشدیم توی صدا کم می یومد . که با راه کاری که پیدا کردیم مشکل حل
شد و شما وصل vps میشن و اصلا این مشکل نخواهد بود .و انشاءالله تست بعدی به صورت غیر رسمی با دوستان انجام میدیم . احتمالا 5/6 تست داشته باشیم
لذا دوستانی که همواره یاری نمودن توی یاهو یا گوگل به من یا اقای مزارعی پیام بدن تا تست های غیر رسمی اعلام کنیم
از صبر و شکیبایی همه دوستان ممنون
و نکته بعدی ...
برای ثبت نام دوستان به ایمیل اصلی من ایمیل کنید در چه کلاسی میخواین ثبت نام کنید و شماره تماس هم بفرستید بعد از تست نهایی و اوکی شدن اون باهاتون تماس میگیریم
موفق باشید

Elec_l0vE
28-01-2012, 23:33
سلام .من یه پیشنهاد داشتم اونم اینکه حالا که میخاین از سی شروع کنید در کنارش arm - keil رو هم شروع کنید که خسته کننده نشه و زود تر هم بتونیم پیش بریم. حالا باز نظر بقیه هم مهمه.

kavir
31-01-2012, 12:48
سلام
دوستان خبر خوش برای همتون دارم
دیشب تست کلاس با موفقیت انجام شد .از دوستانی که ما را یاری نمودند واقعا ممنونم فقط آقای زرکوب رو میشناسم که توی انجمن هستند و یکی دیگه از دوستان و آقای مزارعی و خودم هم بودم
فیلمش گرفتم براتون آپلود میکنم تا عصر
در ضمن دیگه محدودیتی نداریم و فعلا سرور ی که داریم برای تست هست و با روشی که پیاده سازی شد تا 20 نفر هم آنلاین ساپورت میکنه
جزئیات بیشتر رو تا فردا میذارم براتون و یک تست آخر هم باید انجام بدیم که اعلام میکنم

kavir
31-01-2012, 16:20
دوستان اینم فیلم که قولش داده بودم
دوستان یک صدا موزیک برای نشان دادن پیوسته بودن صدا و قطعی نداشتن برای کلاس پخش شده است
فعلا این کلاس تست هست و از شنبه به صورت رسمی کلاس ها شروع می شود
یک تست نهایی با دوستان انجام خواهد شد که به زودی زمان آن اعلام میگردد
onlineclass[You can see links before reply].mp4 (You can see links before reply)
onlineclass[You can see links before reply].mp4 - 4shared.com - online file sharing and storage - download - Mehdi zarei (You can see links before reply)
تصویر داخل کادری که خواهید دید در اصل همان تصویر کلاس می باشد که من تنظیمات رو ی 256 رنگ و سایز 80درصد گذاشتم که قابل تغییر خواهد بود
دوستانی که برای ثبت نام در کلاس ایمیل فرستادند از 5 شنبه تست های انفرادی و ثبت نام رسمی شروع خواهد شد که با ایمیل و sms با خبر خواهند شد

kavir
31-01-2012, 23:30
سلام
دوستان فردا شب مورخ 12/11/90 ساعت 7 شب تست فینال هست
دوستانی که وقت میکنند بیان خبر بدن
پشتیبانی صفحه اول انجمن از ساعت 17 فعال خواهد بود
از فردا دوستانی که درخواست شرکت در کلاس دارند تست انفرادی نیز صورت میگیرد
توجه:
تمامی دوستانی که تمایل به شرکت درکلاس تست دارند از قبل باید با پشتیبانی صفحه اول انجمن هماهنگ کنند تا همه موارد بررسی گردد و شما بدون مشکل بتونید بهره ببرید

hesam_hmf
01-02-2012, 22:21
من تست دادم عالی بود کلاسارو هم شرکت میکنم

kavir
01-02-2012, 22:42
سلام
دوستان تست ها تما م شده و فقط تست انفرادی برای ثبت نام در کلاس صورت می پذیرد دوستانی که تمایل به شرکت در کلاس دارند پست اول را بخوانند . از فردا که پنج شنبه باشه تست ها ی انفرادی و ثبت نام هست
به تمامی دوستانی که در خواست ثبت نام دادند خبر داده می شود

Doloop
01-02-2012, 23:23
سلام اقا من اینترنتم چند روزه قطع شده
الانم با GPRS ایرانسل کانکت شدم
ایا با سرعت این میشه تو کلاس شرکت کرد
بعد یه مشکل ساخت اکانت هم دارم برای من گزینه اولی تیک سبزش فعال نمیشه
چرا...؟

kavir
01-02-2012, 23:44
سلام من برات ساختم و توی پیام خصوصی فرستادم برات
مشکل از کانکشن شماست

Doloop
02-02-2012, 00:35
چند تا سوال دیگه :
زبان سی که اموزش میدید به زبان سی میکرو نزدیکه یا سی کامپیوتر؟
با چه نرم افزاری آموزش میدید؟
ترجیحا میشه با keil باشه یا اینکه تعین شده؟

kavir
02-02-2012, 11:50
سلام
بله زبان سی که گفته میشه کابردی همین میکرو هست چون کلاس ها زنجیر وار هست یعنی کسی که سی یاد گرفت بعدش می تونه کلاس آرم اتمل هم شرکت کنه

madar
03-02-2012, 14:01
سلام
آقای زارعی چه خبر از کلاس ها؟؟

kavir
03-02-2012, 23:08
سلام
با عرض پوزش از تاخیر ایجاد شده
تعداد در خواست ها زیاد بود و مجبور شدیم با دواستاد دیگه صحبت کنیم و این خودش دو روز وقت گرفت
خوب دوستان کلاس ها و شهریه ها مشخص شده
برای اطلاع از وضعیت قیمت ها و نحوه برگزاری کلاس ها لطفا این لینک رو ببینید
کلاسهای آنلاین وب سایت رسمی شرکت کویرالکترونیک (You can see links before reply)
از تمامی دوستانی که درخواست ثبت نام دادن تقاضا دارم لینک بالا را کاملا بخوانند و به شکلی که گفته شده در خواست ثبت نام بدن
البته تا آخر امشب برای همه این عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد
لطفا نظراتتون در ادامه بدین
با تشکر

kavir
04-02-2012, 12:48
سلام
دوستان یک تاپیک رو اتفاقی دیدم که برای دوسال قبل هست
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
اینو بخونید اقای هنر فر دوسال پیش پیشنهاد داد ولی با سرعت بد اینترنت اون موقع امکان پذیر نبود
الان خوشبختانه این امر محقق شد

Elec_l0vE
04-02-2012, 15:20
سلام اگه یکی از شب ها به کلاسی نرسیدیم فیلمش واسه دانلود برامون گذاشته میشه ؟

kavir
04-02-2012, 15:40
سلام اگه یکی از شب ها به کلاسی نرسیدیم فیلمش واسه دانلود برامون گذاشته میشه ؟
سلامسعی کنید به کلاس ها برسید چون حجمش خیلی بالا هست و شاید امکان اپلود نباشه
حداقل 100 مگ میشه اگه بیشتر نه من 5 دقیقه فیلم گرفتم با کیفیت خوب گذاشتم حجمش شد 5 مگ
ولی کلاس ها ضبط خواهند شد

Elec_l0vE
04-02-2012, 17:23
اخه این جوری که نوشته بودید کلاسا ی سی توی یه هفته و هر شب برگزار میشه . بعضی از شبا ممکنه نرسیم بیایم . کاشکی یه شب درمیون هر سکشنی رو میزاشتین که اگه امشب به درسی نرسیدیم فردا شبش بتونیم توی سکشن گروه بعدی شرکت کنیم

kavir
04-02-2012, 17:27
اخه این جوری که نوشته بودید کلاسا ی سی توی یه هفته و هر شب برگزار میشه . بعضی از شبا ممکنه نرسیم بیایم . کاشکی یه شب درمیون هر سکشنی رو میزاشتین که اگه امشب به درسی نرسیدیم فردا شبش بتونیم توی سکشن گروه بعدی شرکت کنیم
این مورد رو بررسی میکنیم
ما خیلی برای اساتید اجبار نمیذاریم هر زمانی اساتید و دانش پذیران تعیین کنند ما هم قبول میکنیم

cmuiran
04-02-2012, 21:12
سلام مهندس زارعی
وقت شما بخیر و خسته نباشید خدمت شما
مهندس بقیه دوره ها مشخص نشد چه تاریخی برگزار میشه و هزینه برای دوره چقدره ؟
البته هزینه نمیشه گفت و ارزش علم بیشتر از این چیزاست

m-arm
10-02-2012, 22:06
سلام
اقای زارعی بدلیل مشکلات ایجاد شده و عدم دسترسی به میل یاهو لطفا از اینجا و از طریق پیامک زمان شروع کلاسها را اعلام کنید. با تشکر

kavir
10-02-2012, 23:49
سلام
بله این مشکلات هست کلاس ها اگر با این وضعیت باشه با یک روز تاخیر شروع میکنیم
براتون زمان دقیقا اس ام اس می کنیم

kavir
11-02-2012, 13:47
سلام
دوستانی که در کلاس ثبت نام کردن فعلا اینترنت برخی دوستان مشکل داره انشاءالله کلاس ها از 23 بهمن شروع خواهد شد

reza_royal
18-04-2012, 14:16
با سلام
من تازه در سایت ثبت نام کردم . می خواستم بدونم نحوه ثبت نام در کلاس های انلاین چه طوری ، شرایت دارد یا ...
با تشکر

kavir
18-04-2012, 14:20
سلام
حدودا یک ماهی هست تست آزمایشی انجام نشده و یک خورده خورده کاریها مونده بود که شما هم حدودا یک هفته دیگه باهاتون تماس میگیریم برای بقیه دوستان هم که ثبت نام کردن از شنبه اینده تماس گرفته خواهد شد

reza_royal
18-04-2012, 14:27
بنده ثبت نام کردم ، شماره تلفن وارد نکردم ،از کجا اطلاعات کاربری خودم رو کامل کنم.

kavir
18-04-2012, 19:45
شما براتون ایمیل میشه
در کل تا یکی دو هفته دیگه سیستم سروسامون بهش میدیم
فعلا با همین ایمیل پیش میریم بعدا میدیم یک سیستم مخصوص اینکار بنویسن
اگر کسی سیستم مشابه سراغ داره اطلاع بده
با تشکر

reza.elec
06-05-2012, 14:55
سلام
لطفا یکی منو راهنمایی کنه....
دو هفته هست برا کلاس در خواست ثبت نام دادم اما هیچ تماسی با من گرفته نشده

kavir
06-05-2012, 14:59
سلام
لطفا یکی منو راهنمایی کنه....
دو هفته هست برا کلاس در خواست ثبت نام دادم اما هیچ تماسی با من گرفته نشده
سلام
کلاسها فعلا پر هستند تا تیر ماه کلاس جدیدی نخواهیم داشت تا همه بچه ها با خیال اسوده بتونند توی کلاس باشن
الان کلاس ارم در حال برگزاری هست
lms.kavirelectronic.ir
داریم سیستم رو اماده میکنیم نیازی به ایمیل و.. نباشه

MONTAZER_110
20-06-2012, 17:37
دوستان سلام :hi:
من هم خیلی مایلم تا توی این کلاس ها شرکت کنم شرایطش چیه
خواهش می کنم جواب بدید.:0013:
monotypic@gmail.com
بیشتر موتقع آنلاینم

kavir
20-06-2012, 18:28
سلام
منتظر اطلاعیه تیرماه باشید

sarab1
24-06-2013, 14:11
آقای مهندس زارعی یعنی دیگه نمیشه ثبت نام کرد؟ مگه محدودیت ظرفیت هم داره؟
من قیمتاش رو نمی دونم وگرنه منتظرم که تو چند تاش ثبت نام کنم.

dosjon
04-07-2013, 22:32
سلام
منم میخواستم تو کلاس آموزشی pic به زبان c شرکت کنم.کجا بایستی ثبت نام کنم و چه جوری