PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایبری واسه lpc

esi_52000
18-01-2012, 19:40
سلام به همه ی دوستان و مهندسین گرامی.علما من یه سر به تاپیک st91 sam7 زدم دیدم مهندس agapa زحمت کشیدن برای تمام قسمتای این میکرو فایل library نوشتن و همه رو از کار با این رجیسترهای دیوونه کننده راحت کردن.دستشون درد نکنه.ولی ای lpc بدبخت فقط بحثای پراکنده شده.دوستان میشه لطف کنین و همت کنین برای lpc هم library بزارین.آخه مگه lpc چیش از at91 کمتره آخه.دوستان کجایینننننننننننننننننننن نن.من خودم انگلیسیم افتضاح ولی دارم سغی میکنم یه کارایی بکنم.یا علی بگین بچه ها

kavir
18-01-2012, 19:55
سلام
بهترین گزینه در اصل توی lpc ها همون lpc1768 هست
برای کار باهاش تقریبا اون بردی که توی فروشگاه هست مثالهاش کامل هست ولی منتظر خبرهای خوبی تا دو هفته دیگه باشید....

esi_52000
18-01-2012, 20:01
سلام
بهترین گزینه در اصل توی lpc ها همون lpc1768 هست
برای کار باهاش تقریبا اون بردی که توی فروشگاه هست مثالهاش کامل هست ولی منتظر خبرهای خوبی تا دو هفته دیگه باشید....

جناب مهندس زارعی این برد رو من هنوز نتونستم تهیه کنم.میشه بفرمایین که توی cdهمراهش امکاناتت میکرو از طریق لایبری راه اندازی شده یا رجیستر نویسی.ممنون میشم اگه یه کم اطلاعات بدین .راستش کار با رجیستر آدم رو دیوونه میکنه.منم زبانم بده و نمیتونم دیتاشیت رو ترجمه کنم

M.ABDOLLAHI
18-01-2012, 21:32
بیا این کتابخونه عمومی که من برای LPC2378 نوشتم برای استفاده خودم شما هم استفاده کن گذاشتمشون در ادامه این تاپیکی که لینکش را میگذارم:
pwm on LPC2378 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

kavir
18-01-2012, 22:31
جناب مهندس زارعی این برد رو من هنوز نتونستم تهیه کنم.میشه بفرمایین که توی cdهمراهش امکاناتت میکرو از طریق لایبری راه اندازی شده یا رجیستر نویسی.ممنون میشم اگه یه کم اطلاعات بدین .راستش کار با رجیستر آدم رو دیوونه میکنه.منم زبانم بده و نمیتونم دیتاشیت رو ترجمه کنم
مثالهاش کامله و راحت می تونید استارت بزنید
کلا سری های cortex مجموعه کتابخونه هایی دارند که کار باهاشون خیلی راحته