PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : arm based SoC FPGA

esisafa
18-01-2012, 01:29
سلام

این تاپیک رو ایجاد کردم تا ببینین تکنولوژی به کجا رسیده.
وقتی که 2 تا هسته ی arm cortex و fpga های 28 نانومتری همه با هم در یک آیسی قرار میگیرن. به نظر شما چه کاری با اون نشه انجام داد.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!قکر کنم ماهواره هم بشه باهاش فرستاد فضا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

armstk
18-01-2012, 02:44
وقتی که یک FPGA با یک ARM بصورت مکملی کار کنن , این دیوانه کننده هست !
اطلاعات بسیار حجیم رو با FPGA میشه دریافت کرد و بصورت سریال داد به ARM و بعد از پردازش های لازم کار های دیگه کرد باهاش
فقط اون قسمت رو بخونین که نوشته 200Mhz TO 10Gbps !!!!!! 10 گیگا بیت بر ثانیه
فعلا که یک EP2M ALTERA آمریکایی دارم میخام راش بندازم , شاید به STM32F103 هم ارتباطش دادم و یه چیزی تو مایه های VGA کارت باهاش ساختم , البته اگه بشه !!

alishekarriz
18-01-2012, 08:17
بابا دكتر شما كه همه چيز داري داري راه ميندازي .. من كه اصلا تا حالا fpga نخوردم .. اما براي ايجاد يك ترافيك مجازي 10 گيگا بيتي يك بار يكي از دوستان بهم گفت .. گفتم تو كار من نيست .. بعد از stm32 اگر زنده گذاشتن بمونيم از اين پي جي ها هم خوشمزس

alimicro
18-01-2012, 11:54
سلام به تمامی دوستان ومهندسین بزرگوارمن خودم چیززیادی بلدنیستم ولی می دانم به یاری خداوهمت دوستان واساتیدهرکاری شدنیست چراآمرکیهامی تونن ولی نتونیم به امیدخداشروع کنیدمن خودم تحصیلاتم کمه ولی شماهاچراناامیدمی شید..نه توکل به خداماهم می تونیم من هم به امیدخداوکمک شماها اساتیدومهندسین بزرگوارراه می افتم.پس یاالله.موفق باشید