PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در رابطه با بورد پردازش تصویر

mihman
17-01-2012, 17:29
سلام.کسی تا حالا تونسته از بورد cmu cam3 جواب بگیره؟؟؟آیا کسی برای پردازش تصویر راه بهتری سراغ داره؟؟؟

sadmonew
18-01-2012, 23:07
با سلام
دوست عزيز قيمت اين دوربين اونقدر زياده كه حتي فكر استفاده از اون از سره آدم ميپره.:mrgreen:
البته ميدونم كه از يه سري دستور كه با پروتكل سريال به دوربين ارسال ميكنن، ميتونن دوربين رو كنترل كنن.
البته بستگي داره بخواين از كامپيوتر استفاده كنين(به عنوان بخشي از پردازش) يا نه؟

mojtaba_sky
24-01-2012, 13:24
سلام
بله استفاده شده و نتیجه خیلی خوبی رو هم داده. اما من به شخصه پیشنهاد میکنم که از برد RB-110 استفاده کنین. چون هم قیمت مناسب تری داره و هم سرعت و امکانات بالاتری. من با rb-110 که روش هم لینوکس نصب کردم و هم ویندوز xp تونستم تا 30 فریم پردازش خیلی سنگینی رو روش انجام بدم.
سرعت cpu برای rb-110 برابر 1GHz هست و 256 هم رم داره.

برای اطلاعات بیشتر به سایت RoBoard -- The Heart of Robotics (You can see links before reply) برو
همچنین شرکت هوشمند افزار با سایت پیشروبات:‌ مرکز روباتیک هوشمند افزار (You can see links before reply) این برد رو میفروشه.

همراه با برد میتونی یه حافظه MicroSD 8GB هم که روش سیستم عامل ویندوز یا لینوکس هست رو هم بگیری که این سیستم عامل ها رو من رو اون حافظه ها نصب کردم.

اگه سوالی بود بپرسید.
موفق باشید.