PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد

mahmood2816
09-01-2012, 14:32
سلام
-اول از همه ببخشید من یک تایپیک باز میکنم چون فکر میکردم واسه پیشنهادات یک تایپیک ثابت اگه باشه بهتره تا اینکه هر کسی باز کنه ( اگرم هست من پیدا نکردم شرمنده )
- به نظر من یک تایپیک درست بشه به نام تازه واردین یا آغاز کار راتیک یا هر چیزی و تمام چیز هایی که فرد لازم داره واسه فرا گرفتن این علم تو اون تایپیک باشه
مثلا اسم کتابایی که باید بخره و بخونه یا اگه تو سایت هست لینک دانلود اون کتاب
تخصص هایی که باید یاد داشته باشه یا کسیو پیدا کنه که این تخصص و داشته باشه

بعد لینک این تایپیک وقتی کسی ثبت نام میکنه به کاربر جدید پیام خوصصی شه مثل همون لینک فروشگاه و ... که تو پیام خوش آمد گویی هست

در صورتی که وقت این کارو ندارین میتونین مواردی که لازمه رو به من بگین من به محض این که وقت کنم همرو تو یک تایپیک قرار میدم

تازه واردهایی مثل من باید از شروع کاری که میخوان بکنن اطلاع کافی داشته باشن تا ببینن خودشونو میتونن با این وضعیت وقف بدن یا نه

ali_h
09-01-2012, 23:46
سلام، تاپیک "پیشنهادات" به نظرم ایده خیلی خوبیه
ولی راجع به تاپیک دوم، ببخشید به نظر من اینکه هرکی دنبال چیزی که می خواد تو فروم یا اینترنت بگرده بهتره، چونکه :
1- اگر احیاناً چیزی از قلم بیوفته و در تاپیکی که مد نظر شماست قرار داده نشه، اونوقت کسی که تازه داره شروع می کنه هیچوقت دیگه دنبال اون قضیه رو نمی گیره (چون با خودش فکر می کنه اگه لازم بود حتماً بقیه تو این تاپیک می ذاشتنش)
2- هنر جستجو در اینترنت و فروم ها و پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن هم یکی از تخصص هایی که باید یاد گرفته بشه

1nafar
09-01-2012, 23:52
سلام
-اصولا افراد زیادی توی انجمن ثبت نام میکنند ، بعضی از این افراد برای دانلود فایل ، بعضی ها برای مشاهده ی یک آدرس ، بعضی ها برای پرسیدن سوال و بعضی ها همجوری وارد سایت میشن .
با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که ما تعداد زیادی کاربر تازه وارد خواهیم داشت که هر کدوم به دنبال یک چیز در بوده و توسط موتور های جستوجو یا سایر سایت ها وارد این سایت شده .

-تازه کار های مثل شما باید ابتدا مسیر خودشون رو مشخص کنند و بفهمنن دنبال چی هستند .
تجربه ثابت کرده که افرادی که به صورت موازی چندین کار رو دنبال میکنند به جایی نمیرسن ، در عوض افرادی که خودشون رو بر روی یک موضوع خاص متمرکز میکنن علاوه بر موفقیت در اون موضوع مطالب جانبی زیادی رو یاد میگیرن .

-در صورتی که ما بخواییم چنین تاپیکی را ایجاد کنیم باید پستی داشته باشیم که تمامی سوالات از گردش دوارنی الکترون تا دیود های فوق سریع با ولتاژ 0.1 ولت رو پوشش بده و این عملا غیر ممکن خواهد بود .

mahmood2816
10-01-2012, 00:17
به نظر من این که میگین خیلی ها ثبت نام میکنن قفط برای اینکه یک لینک ببینن یا یک عکس یا ... تو همه سایت ها هست و به نظر من دلیل نمیشه که این کار انجام بشه
من که گفتم شما نمیخواید توضیح بدین فقط میگین مثلا به عنوان مثل برای شروع کار دانستن الکترونیک - دیجیتال و ... لازمه بعد چند تا کتاب که اساتید خوندن و میدونن کدومشون بهتره معرفی میکنن ( لازم نیست الکترونو تو سایت برای کسی تعریف کنین یا ... ) اینجوری یا فرد میره کتاب و میخره میخونه یا تو سایتا دنبال نسخه pdf میگرده ( خطاب به جمله 2 علی آقا )
برای اینم که میگین ممکنه چیزی از قلم بیفته به نظر من چیز غیر عادی نیست ، شما مگه تو کلاسا دانشگاه یا مدرسه معلم یا استاد همه نکاتو به شما میگه ؟؟؟ حافظه انسانه دیگه یک روز چیزی یادشه یک روزم یادش نمیاد - در ضمن اگه همه با هم همفکری کنن فکر نمیکنم چنین مشکلی پیش بیاد که چیزی از قلم بیفته

خلاصه من یک پیشنهاد دادم برای بهتر شده فروم سایت امیدوارم کسی ناراحت نشه چون من همیشه پیشنهادمو میگم این که طرف قبول کنه یا نه بستگی به خودش داره و اگه پیشنهادم واسه خودمم مهم باشه یکم رو طرف فشار میارم :mrgreen:

درسته من خودم میخوام همه کارارو یاد بگیرم و این خیلی بیشتر طول بکشه حتی منو پشیمان کنه ولی نمیخوام همه کارارو در حد فول یاد بگیرم ( بیشتر رو برنامه ریزی ربات علاقه دارم ) ولی دوست دارم از همه چیزش یک سر رشته ای داشته باشم ، امیدوارم این علاقم از اون علاقه های زود گزر نباشه که بعد 2 ماه یادمم بره
من هدفم از ربات درست کردن شاید یک چیز خیلی خنده دار باشه ( که از بچگی بهش فکر میکردم ) ولی تو این 5-6 ماهه اخیر خیلی بهش علاقه بیشتری نشان دادم
به امید خدا علاقم به این کار کم نمیشه

alishekarriz
11-11-2012, 23:11
سلام

به نظر يك قابليت در سايت لازم هست كه من نديدم هنوز

وقتي بعد چند روز به سايت سر ميزنم ميخوام بدونم كدوم پست من جواب داده شده و در واقع تمام پستهاي خودم رو ببينم

البته اين كار از طريق جستجوي پيشرفته ممكنه .. گفتم اگر يك كليد ميانبري براش بزاريد سريعتر به كار مياد

تشكر