PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : avr 910 usb programmer

Doloop
01-01-2012, 16:58
سلام
كسي ميدونه اين پروگرمري كه ساختم رو كدوم كامپايلر ساپورت ميكنه

You can see links before reply

agape
01-01-2012, 18:34
دای جان کار شما مثل کار این یاروه بوده که یه پیچ پیدا میکنه و میره بنگاه خرید ماشین میگه یه ماشین میخوام به این پیچ بخوره :0013:
شما اول پروگرامرش رو پیدا میکری یعد سخت افزارشو می ساختی
پروگرامر avrdude دو نوع اسم مشابه را ساپورت میکنه نمیدونم به این یخوره یا نه و اونام این هست avr910 , avr911

pooriya
01-01-2012, 18:47
سلام

این پروگرمر avr910 یا همون avrprog خودمونه و codevision , bascom و ورژن قبلی avrstudio اونو ساپورت میکنن.(البته نمیدونم ورژن جدید avrstudio 5 هم سا پورتش میکنه یانه).

یه پروگرمر رسمی و البته قدیمی atmel هستش.

Doloop
01-01-2012, 19:39
سلام

این پروگرمر avr910 یا همون avrprog خودمونه و codevision , bascom و ورژن قبلی avrstudio اونو ساپورت میکنن.(البته نمیدونم ورژن جدید avrstudio 5 هم سا پورتش میکنه یانه).

یه پروگرمر رسمی و البته قدیمی atmel هستش.

اقا پوريا من همه گزينه هارو تو بسكام امتحان كردم ولي هيچكدوم پروگرم نكرد
بسكام 1.11.9.8
ميشه يه عكس از گزينه avrprog برام بزاري
اين پروگرمر براي كسيه بايد تا سه شنبه تموم كنم وگر نه بد قول ميشم
اولش گفتما بزار usbasp رو بسازم نميدونم گفتم شايد اين از اون برتر باشه

pooriya
01-01-2012, 21:16
سلام

این پروگرمر avr910 ،پروگرمر خوبیه ولی از لحاظ سرعت یه مقدار از usbasp عقب هستش.اونم به این خاطره که دیگه قدیمی شده.

بهترین روش، استفاده از خود avrstudio نسخه 4 هستش .(چون یه مقدار قدیمی شده فکر کنم دیگه تو نسخه 5 پشتیبانی نمی شه)

در ضمن من تو bascom استفاده نکردم ولی تو codevision , avrstudio ازش جواب گرفتم.

به هر حال تنظیماتش رو تو bascom , codevision قرار می دم.(که تو بسکام به احتمال 90% همین جوریه)

Doloop
01-01-2012, 22:27
خيلي ممنون
همين تنظيمات رو قرار دادم
موقع پروگرم كردن اين پيغام رو داد و پروگرم نميشه
You can see links before reply

agape
01-01-2012, 23:06
با AVRDuDE هم آزمایش کن احتمالا اگه خطایی داشته باشه اونجا بهتر مشخص میکنه

pooriya
02-01-2012, 00:48
واقعیتش به این بسکام امید زیادی نیست.با avrstudio یه تستی بکن.اگه اونجا کانکت بشه که حله،اگه نه شاید یه مشکل سخت افزاری داشته باشی.