PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالاخره کامپایلر arm توسطmikroe عرضه شد

M.ABDOLLAHI
30-12-2011, 21:06
سلام دوستان بالاخره کامپایلر arm توسطmikroe عرضه شد البته تا اونجائی که من میدونم فعلا فقط سری تگزاس اینسترومنت CORTEXM3 رو پشتیبانی میکنه البته من الان دیدم هنوز دانلود نکردم ولی باید جالب باشه ...
MikroElektronika - mikroC PRO for ARM - C compiler for ARM Cortex M0, M3 and M4 device development (You can see links before reply)
You can see links before reply

sigma-mx
30-12-2011, 21:15
سلام دوستان . بالاخره شرکت Mikroe که قبلا کامپایلر های Mikroc ، MikroBasic و MikroPascal رو برای AVR PIC 8051 ارائه کرده بود همون طور که قول داده بود تو این روزها کامپایلر ARM که خیلی ها منتظرش بودن رو بیرون داد . از مزایای کار با کامپایلر های Mikroe کتابخانه های اون هست که به راحتی میشه به پروژه اضافه و استفاده کرد .

هم اکنون ورژن 1.00 برای دانلود گذاشته شده ولی عجله نکنید !!! بزارید برادران هکر کارشونو انجام بدن .. بعد استفاده می کنیم و برای متخصصان Mikroe هم دعا می کنیم !! از پول که بیشتر ارزش داره . بحث ثوابشه !! :wink::wink::o:o:018::018:
البته ورژن demo روگذاشته 17 مگه برای C محدودیتشم 8 کیلو بایته . دوستان حتما تست کنن و نظر بدن ..

MikroElektronika - mikroC PRO for ARM - C compiler for ARM Cortex M0, M3 and M4 device development (You can see links before reply)

MikroElektronika - mikroBasic PRO for ARM - BASIC compiler for ARM Cortex M0, M3 and M4 device development (You can see links before reply)

MikroElektronika - mikroPascal PRO for ARM - PASCAL compiler for ARM Cortex M0, M3 and M4 device development (You can see links before reply)

عجب سرعتی !! اومدم تاپیک بزنم دیدم جیک ثانیه یکی زودتر زد !! بابا اطلاع رسانی ..

sigma-mx
30-12-2011, 21:25
مدیران سایت لطفا این کامپایلرها رو بزارید صفحه اول سایت . این صفحه اول کپک زد اینقدر آپدیت نشده !! cry::
شب که می خوابم همش تصویر این برد 1768 میاد جلوی چشمم !!

M.ABDOLLAHI
30-12-2011, 21:52
من دانلودش کردم توی هلپش عکس سخت افزار نداره بعدش هم باید صبر کرد ورژن جدیدترش بیاد که میکروهای NXP و ST را پشتیبانی کنه ...

عجب سرعتی !! اومدم تاپیک بزنم دیدم جیک ثانیه یکی زودتر زد !! بابا اطلاع رسانی ..
کجای کاری بنده خدا من تقریبا هر روز نگاه میکردم منتظر ارائش بودم حتی صبح هم رفته بودم حالا عیبی نداره باشه برای دوتائیمون...:0013: کرکش هم راحت گیر میاد همون سایت Sonsivri تا چند وقت دیگه میگذاره...

M.ABDOLLAHI
30-12-2011, 22:13
این برد آموزشیش هم که عرضه کرده جالبه حالا میگم بچه ها نظرتون در مورد این سری CORTEXM3 چیه به نظرتون زمینه داره یکم روش کار کنیم.
MikroElektronika - EasyMx PRO v7 for Stellaris ARM is a development board for Cortex devices (You can see links before reply)

agape
30-12-2011, 22:22
باید جالب باشه ولی خوب نمیدونم چرا اصلا نمیتونم با این کامپایلر ها کنار بیام !
فکر میکنم خیلی محدود باشه ! ولی اگه بیسیکشم بده بیرون به خیلیا کمک کرده !

amin11
30-12-2011, 22:53
من خیلی وقتهمنتظر این کامپایلر هستم ورزن اصلیش میخوام نه دمو دقت کنید ورزن دمو این کامپایلر میزانذ حافظه اشغال شده توسط برنامه محدود میکنه با تشکر فراوان از دوستان

agape
30-12-2011, 23:05
دایی جان این کامپایلر تازه عرضه شده باید منتظر بود که هکرها اونو مورد عنایت قرار بدن ، بعد باید انتظار نسخه هک شدش رو داشت

pooriya
11-04-2012, 21:07
سلام

دوستان تا 1 ماهه دیگه ورژن جدید کامپایلر شرکت mikroe عرضه می شه که در ورژن جدید اکثر Arm های 32 بیتی شرکت ST سری STM32 ساپورت می شن همچنین، دیباگر ST-LINK در این کامپایلر پشتیبانی میشه.
منبع:
News - STM32® support in mikroC, mikoBasic and mikroPascal compilers for ARM® coming May 2012. - April 10 2012 08:53:00 AM EDT (You can see links before reply)

pooriya
25-05-2012, 12:50
با سلام
دوستان کرک این کامپایلر رو میزارم.اونطوری که من تست کردم محدودیت کد رو بر می داره و کار می کنه.ولی به شخصه فعلا وقت نکردم یه برنامه باهاش ران کنم.

hamidam
25-05-2012, 23:23
با سلام
دوستان کرک این کامپایلر رو میزارم.اونطوری که من تست کردم محدودیت کد رو بر می داره و کار می کنه.ولی به شخصه فعلا وقت نکردم یه برنامه باهاش ران کنم.

صفحه مورد نظر پیدا نشد - پرشین گیگ (You can see links before reply)

سلام
این کرک کدام ورژن است ؟ و مربوط به کدام کامپایلر میکرو ....