PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : LCD tft

azmic
27-12-2011, 17:48
سلام
من در پروژه کارشناسی در قسمتی روی ال سی دی رنگی مشکل پیدا کرده ام.ال سی دی tftاست و با ARM کار می کند.از لحاظ برنامه و وصل پایه ها مشکلی نیست، اما چیزی نمایش نمی دهد.کسی نمونه ای دارد؟یا می تواند کمکی بکند؟

arm-mohsen-avr
27-12-2011, 21:46
سلام دوست عزیز
با چه میکرویی کار می کنید اگه منظورتون سری at91sam هستش من نمونه برنامه دارم//
اگه مشکلی بود در خدمتیم//
:125:

sadmonew
27-12-2011, 21:51
با سلام
1-دوست عزيز دقيقا مشكلتون چيه؟
2- از چه مدل ال.سي.دي استفاده مي كنيد؟
3-اسمشو ميتونيد عنوان كنيد؟
4- ميكروتون چيه؟

Aghaeifar
27-12-2011, 23:05
سورس برنامه تان را هم قرار دهید.

ma-bah
28-12-2011, 09:01
سلام به همگی . اقا ما از فروشگاه سایت السیدی 2.8 اینچی رو خریدیم اما از دیروز تا حالا هر کاری می کنم نمی تونم راش بندازم . با avr با کلی مکافات فقط تونستم رنگ بک گراند رو عوض کنم اونم تازه اصلا رنگاش درست و حسابی نیست مثلا بجای مشکی سبز نشون می ده .

البته با lpc2378 هم برنامه ی آقای تروشه رو استفاده کردم عکس نشون داد اما رنگا مثل قبل مشکل داشت .

حالا دوستان اگر با این السیدی فروشگاه برنامه ای رو تست کردید ( یا با هر ال سیدی ای ) ممنون میشم در اختیارم بزارید که یه تست کنم ببینم مشکل چیه .
برنامه فرقی نمی کنه برای avr , lpc1768 و یا lpc2378 باشه

پایه ها رو هم چند بار چک کردم مشکلی نداشت و درست وصلشون کردم .

با تشکر

kavir
28-12-2011, 09:40
سلام به همگی . اقا ما از فروشگاه سایت السیدی 2.8 اینچی رو خریدیم اما از دیروز تا حالا هر کاری می کنم نمی تونم راش بندازم . با avr با کلی مکافات فقط تونستم رنگ بک گراند رو عوض کنم اونم تازه اصلا رنگاش درست و حسابی نیست مثلا بجای مشکی سبز نشون می ده .

البته با lpc2378 هم برنامه ی آقای تروشه رو استفاده کردم عکس نشون داد اما رنگا مثل قبل مشکل داشت .

حالا دوستان اگر با این السیدی فروشگاه برنامه ای رو تست کردید ( یا با هر ال سیدی ای ) ممنون میشم در اختیارم بزارید که یه تست کنم ببینم مشکل چیه .
برنامه فرقی نمی کنه برای avr , lpc1768 و یا lpc2378 باشه

پایه ها رو هم چند بار چک کردم مشکلی نداشت و درست وصلشون کردم .

با تشکر
نمونه سمپل خودش توی فروشگاه هست از اون استفاده کنید یکی از مشتریان تا 8 بیتش هم راه انداخته:wink: