PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : lpc کار مبتدی

esi_52000
27-12-2011, 00:52
سلام به همه ی مهندسین بامرام.مهندسین گرامی من تازه کارمو میخواستم کار با آرم رو شروع کنم.بین 2 تا arm مطرح فعلی به این نتیجه رسیدم که کار lpc2378 خیلی از at91sam7 درستره.ولی توی مجلات میکرو آموزش lpc رو کلا بیخیال شدن.حالا میخوام از علمای عزیز بپرسم چجور باید شروع کنم عزیزان.ممنون از همه ی بزرگواران

vahidasm
27-12-2011, 01:11
ولی توی مجلات میکرو آموزش lpc رو کلا بیخیال شدن.
سلام تا اونجا که من میدونم همچین بی خیال هم نشدن!!!
حتی یه برد آموزشی هم ساختن(شرکت کویر)که عکسشم میتونی بالای همین صفحه ببینی
شما اکه میخوای کار کنی بنظر من این برد رو بگیر فک کنم مثالای کاربردی(آموزشی) زیادی هم همراش باشه
تازه اگه سوالی هم داشته باشی میتونی تو همین انجمن بپرسی بچه ها جواب میدن

armstk
27-12-2011, 01:52
سلان
من که فکر میکنم دیگه پرونده lpc2378 بسته شد و رفت !! مطالب آموزشی هم کم در موردش نگفتیم
الان سریهای جدیدتر با قیمتی مناسب تر اومده و باید همه سوق پیدا کنن به چیز های جدید و جدیتر
یه چیزی رو سره انگشتی بهتون بگم که با این وضعیت توی ایران حتی , شما باید خودتو برای این آماده کنی که هر سال با یک میکروکنترلر جدید با دسترسی آسون روبه رو بشی
یعنی الان lpc1768 رو بورسه دو روز دیگه stm32f107 میاد رو بورس

M.ABDOLLAHI
27-12-2011, 08:49
یعنی الان lpc1768 رو بورسه دو روز دیگه stm32f107 میاد رو بورس
سلام این یکی دیگه پس رفته حداقل شما بگو stm32f207 چون اون مدل که شما میگی از LPC1768 ضعیفتر ولیکن برای برای همین سری هم که گفتم الان هم برنامه برای KEIL هست هم برای IAR انشاا... میگذارم روی سایت بعد اینکه متاسفانه هنوز برنامه درست برای این سری CORTEXM4 شرکت پیدا نکردم ولیکن من از قبل نظرم روی LPC1788 بود چنر وقت پیش داشتم PCB اون رو میکشیدم برای اتصال SDRAM خارجی و LCD PSP و اترنت و رابطهای دیگرش البته با توجه به مثالهای شرکت NXP انشاا... یک روز عملی بشه ...