PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست حل مدار مولتی ویبراتور مونو استابل با پروتئوس

RedHuman
15-12-2011, 07:54
سلام به بچه های خوب ایران میکرو.
من آدرس این سایت رو از دوستم که با اینجا آشنا شده بود گرفتم و بهم پیشنهاد داشتم.
توی پست اولم از بچه های ایران میکرو خواهش دارم که:

هفته پیش استاد" آزمایشگاه تکنیک پالس" ما یه تمرین داد و گفت مدار مولتی ویبراتور مونو استابل رو با Proteus شبیه سازی کنید و انجام بدید.

من این نرم افزار رو دانلود کردم و نصب کردم اما کار باهاش خیلی سخته و میان ترم الکترونیک 3 وقتم رو گرفته.

ازین رو از بچه ها خواهش دارم اگه در این مورد میتونن کمک کنن و فایل ذخیره ای ازین نرم افزار راجع به این مدار بهم بدن.

خییلی ممنون میشم.
ورژن پروتوس من 7.6 هست اما فک نکنم رو فایل خوانی از رو ورژن های مختلف مشکلی داشته باشن.

دستتون در نکنه

M.ABDOLLAHI
15-12-2011, 08:42
باور کن اشتباه میکنی پروتئوس تقریبا آسونترین و بهترین نرم افزاری که برای الکترونیک ارئه شده یک مقدار دیگه سعی کن خیلی آسون مثالهاش رو نگاه کن در ضمن توی اینترنت آموزش حتی فارسی براش زیاده انشاا... موفق باشی.:wink:

SaeidJorablo
29-12-2011, 02:17
منم نظر آقای عبداللهی را تایید می کنم. این نرم راه دست ترین و ساده ترین نرم اقزار برای شبیه سازی مدارات دیجیتال هست. به نظر من اگر دوستی شماتیک آماده به شما بده در واقع به شما ماهی داده و نگذاشته شما ماهیگیری یاد بگیرید!!! همه ما مثل شما در دانشگاه وقت کم میاوردیم اما این دلیل نشد که دوستان نروند و نرم افزارها را یاد نگیرند!!! همه دوستان هم خودشان کار با این نرم افزر ها را یاد گرفتند و در دانشگاه چیزی یاد نگرفته اند!!!!! باز خدا پدر استادتان را بیامرزد که به شما گفته پروتئوس یاد بگیرید زمان ما فقط orcad بوذ با هزار دردسر بیشتر از پروتئوس. تلاش کنید حتما موفق می شوید!!!:wink:
در ضمن این کار شما به نوعی تقلب هست:0013: به نظر من به جای گشتن در اینترنت اگر همان زمان را به پروتئوس داده بودید تا الآن موفق شده بودید!!!!

SaeidJorablo
29-12-2011, 02:22
باور کن اشتباه میکنی پروتئوس تقریبا آسونترین و بهترین نرم افزاری که برای الکترونیک ارئه شده یک مقدار دیگه سعی کن خیلی آسون مثالهاش رو نگاه کن در ضمن توی اینترنت آموزش حتی فارسی براش زیاده انشاا... موفق باشی.:wink:
برای کارهای راه دست بهترین نرم افزار محسوب میشه!!! برای بستن سریع مدار و دیدن فوری نتیجه عالی است اما در کل به پای نرم افزارهای صطلاحا فوق تخصصی نمی رسه!!! مثلا طراحی pcb آلتیوم خیلی قوی تره!!!
مثل برد بورده!!!:0013:
آقای عبدالهی ناراحت نشی قصد جسارت نداشتم:0013:

M.ABDOLLAHI
29-12-2011, 11:04
آقای عبدالهی ناراحت نشی قصد جسارت نداشتم
نه سعید جان این حرفها چیه استفاده میکنم اون قسمت pcb پروتئوس برای کشیدن مستقیم pcb خیلی عالی واقعا سریع میشه یک pcb رو کشید من که ازش خیلی راضیم ولی فکر میکنم برای میکروکنترلر EAGLE بهترین نرم افزار برای FPGA و کشیدن مادر برد و بردهای درکل خیلی بزرگ و پیچیده PROTEL DXP البته نظرات شما هم برام مهمه... ولی انصافا چینیها از همه بیشتر با PROTEL کار میکنند...

SaeidJorablo
31-12-2011, 01:59
نه سعید جان این حرفها چیه استفاده میکنم اون قسمت pcb پروتئوس برای کشیدن مستقیم pcb خیلی عالی واقعا سریع میشه یک pcb رو کشید من که ازش خیلی راضیم ولی فکر میکنم برای میکروکنترلر eagle بهترین نرم افزار برای fpga و کشیدن مادر برد و بردهای درکل خیلی بزرگ و پیچیده protel dxp البته نظرات شما هم برام مهمه... ولی انصافا چینیها از همه بیشتر با protel کار میکنند...
پروتل کمی بد قلق هست وگرنه اگر دستتان در اون راه بفته دیگه هیچ نرم افزاری را قبول نخواهی داشت. جدا می گم. به قول خودت مدارات fpga و مادربورد و مدارات بزرگ را معمولا با آلتیوم می زنند.
منم اوایل برام کار باهاش سخت بود اما الآن خیلی راحتم. تاپیک هایی که ایجاد کردم هم برای این بود که بتونم کمک دوستان کنم که دستشان راه بیفته.
به هر حال نظر شما برای من ارزشمند هست. منم سعی می کنم چند مدار با پروتئوس و ایگل بکشم ببینم چطور از آ در میان. ولی فکر نکنم این دو بتونن من را مثل آلتیوم راضی کنند.

M.ABDOLLAHI
31-12-2011, 08:04
حالا باز شما امتحان کن شاید خوشت بیاد بخصوص pcb پروتئوس خیلی عالی...

a.faridam
26-05-2015, 02:26
سلام دوستان من از گوگل به اینجا هدایت شدم
روی این مدار کار میکنم منتها جواب نمیگیرم (شکل موج مستقیم نشون میده )یکی میتونه کمکم کنه واقعا مهمه
این فایل Download استابل rar (You can see links before reply)
عکس
You can see links before reply