PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتابخانه جدید برای دانلود

M.ABDOLLAHI
13-12-2011, 12:17
این کتابخانه برای انواع SD کارت و...
You can see links before reply
:125::125::125::125::125:

kavir
13-12-2011, 15:49
سلام
این پست رو مهم میکنم چون بسیار بسیار ضروری هست. مخصوصا خودم که خیلی .وقتها باید طراحی کنم

M.ABDOLLAHI
13-12-2011, 20:11
جدا چه جالب من چون خودم فقط با پروتئوس pcb میکشیدم کتابخونه هائی از protel گیر میاوردم از روی کامپیوتر پاک میکردم اینها رو هم همینجوری گذاشتم ولیکن باشه از این به بعد انشاا... ایجا قرار میدم شاید بدرد شما بخوره...:0013:

SaeidJorablo
14-12-2011, 02:02
بسيار تشكر. كتابخانه نايابي هست. اما كمي تغييرات نياز داره تا استاندارد بشه (براي مثال ترك هاي لايه سيلك بايد از روي پدها برداشته شوند چون مانع لحيم كاري پايه ها مي شوند.)همچنين مي توانيد كتابخانه هاي آلتيوم را در در خواست کتابخانه برای Altium 10.7 - صفحه 2 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply) بيابيد.

M.ABDOLLAHI
14-12-2011, 13:55
خیلی ممنون خوب باشه من سعی میکنم بیشتر برای protel99 قرار بدم...

ghaem313
28-12-2011, 17:39
اگر ممكنه لينك رو اصلاح كنيد

M.ABDOLLAHI
28-12-2011, 19:37
سلام لینک درست چطور مگه؟

ghaem313
29-12-2011, 00:44
تشكر

نزديك ظهر زدم مي گفت فايل مورد نظر يافت نشد اما الان درسته

armstk
29-12-2011, 03:23
سلام
واقعا عالیه
مرسی ممنون همشهری

agape
29-12-2011, 10:14
دایی جان کارت درسته !
کتابخونه بس پر استفاده هست

ghaem313
30-12-2011, 22:55
فوت پرينت اين سوكت هايي كه تو بازاره كدوم يكيه
من از جوان مي خوام بخرم.sd2 را انتخاب كردم درسته؟

ghaem313
31-12-2011, 10:47
محض بالا آوردن

Doloop
17-01-2012, 18:40
سلام
کتابخونه arm cortex-M3 برای پروتئوس اومده
متاسفانه پولیه
منم هرچی گشتم رایگانشو تو سایت های دیگه پیدا کنم موفق نشدم
اینم ادرس سایت پولیه

لطفا هرکی گیرش اورد ماروهم بی نصیب نزاره

M.ABDOLLAHI
17-01-2012, 19:12
سلام خوب این فقط برای تگزاس اینسترومنت شاید بشه گفت برای نرم افزار mikroc خوبه ...

Z.F.K
26-11-2013, 10:10
سلام.من اینو دانلود کردم ولی به صورت فیلم هستش.مشکل چیه؟

Z.F.K
26-11-2013, 10:25
خواهش میکنم جواب بدین.

1nafar
26-11-2013, 20:08
سلام.من اینو دانلود کردم ولی به صورت فیلم هستش.مشکل چیه؟
چی رو دانلود کردید که مثل فیلم هست ؟

خواهش میکنم جواب بدین.
شما میتونید با مراجعه به ادرس زیر اطلاعات مفیدی رو در مورد " پرسیدن " بدست بیارید :
چطور بپرسیم ؟ - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

Z.F.K
27-11-2013, 12:32
سلام.خوب این تاپیک مربوط به اس دی کارت هستش و سوال من هم دراین باره هستش.درباره کتابخانه ای که آقای عبدالهی قرار دادن.من به کتابخونه ا سد یکارت احتیاج دارم .دانلود کردم ولی چه طور ازش استفاده کنم؟

1nafar
27-11-2013, 18:23
سلام.خوب این تاپیک مربوط به اس دی کارت هستش و سوال من هم دراین باره هستش.درباره کتابخانه ای که آقای عبدالهی قرار دادن.من به کتابخونه ا سد یکارت احتیاج دارم .دانلود کردم ولی چه طور ازش استفاده کنم؟
سلام
این کتابخونه ها فاقد مدل شماتیک هست و در اونا فقط مدل pcb ( فونت پرینت ) وجود داره . برای استفاده از این مدل ها روش های مختلفی وجود داره که من در زیر یکیشون رو میگم ( همه ی روش ها نهایتا به یک جا ختم میشه و در اونا فقط نام منو ها فرق داره )
برای استفاده از این کتابخونه ها مراحل زیر رو دنبال کنید .
باز کردن کتابخونه ها
1- نرم افزار پروتل رو باز کنید و از پالت system گزینه ی libraries رو انتخاب کنید .

در پالت باز شده مطابق تصویر زیر بر روی libraries... کلیک کنید تا پنجره ی Availiable libraries باز بشه ، در این پنجره بر روی install کلیک کنید و به محلی که فابل دانلودی ( که در پست اول توسط آقای عبدالهی قرار داده شده ) رو در آن از حالت فشرده خارج کردید برید و فایل های pcblib.LIB و SDCard_ShawnLinson.Lib رو باز کنید :

همانطور که میبنید کلیه فوت پرینت های موجود در این دو کتابخونه در پنجره ی libraries نمایش داده میشه . شما میتونید مراحل بالا با انتخاب کردن گزینه ی open از منوی فایل و باز کردن دو فایل مذکور انجام بدید .
استفاده از فایل ها :
این قطعات فاقد مدل شماتیک هستند .شما میتونید در محیط شماتیک از یک کانکتور یا هر قطعه ی دیگه ای که دارای تعداد پایه به اندازه ی سوکت مورد نظر هست استفاده کنید و در مراحل بعدی فوت پرینت سوکت رو به مدل شماتیک ربط بدید . همچنین میتونید کلیه اجزای مداراتون رو به صورت استاندارد رسم کنید و بعد در محیط pcb فوت پرینت سوکت رو انتخاب کرده و مسیر کشی های اون رو به صورت دستی انجام بدید ، من در زیر روش انتخاب قطعه رو توضیح میدم .
3- مموری کارتی که قصد دارم برای اون فیبر مدار چاپی رسم کنم ، مشابه با مدل SD-1 در کتابخونه یpcblib.LIB هست ، همون که میبینید این مدل دارای 11 تا پایه ی اصلی و 4 تا پایه ی نگهدارنده است . پس من در محیط شماتیک یک کانکتور 15 پایه انتخاب میکنم و اون رو در محیط شماتیک میزارم :
4- در محیط شماتیک بر روی کانکتور 2 بار کلیک کنید و در پنجره ی باز شده مطابق تصویر در بخش MODEL FOR P? بر روی زبانه ی کشوی جلوی گزینه ی ADD کلیک کنید و بعد foot print رو انتخاب کنید :

5- توی پنجره ای که باز میشه بر روی browse.. کلیک کنید و در پنجره ی جدیدی که باز میشه ، مطابق تصویر زیر از پالت کشویی کتابخونه ی pcblib.LIB رو انتخاب کنید و بعد در بخش پایینی بر روی sd-2 ( مدل مورد نظرمون ) کلیک کنید تا انتخاب بشه ، در اخر بر روی ok کلیک کنید . در صورتی که نمیخوایید از مسیر کشی دستی در محیط pcb استفاده کنید ، میتونید مدل ها رو به صورت مستقیم هم انتخاب کنید ، در این حالت کتابخونه در پالت libraries نمایش داده نمیشه

ادامه در پست بعدی

1nafar
27-11-2013, 18:35
بعد از کلیک کردن بر روی ok پنجره ی browse library بسته میشه م مدل انتخابی در پنجره ی pcb model نمایش داده میشه ، در این پنجره بر روی pin map کلیک کنید و مشخص کنید که پایه های مدل شماتیک ، به کدوم یک از پایه هایث مدل pcb متصل میشه :

در اینجا شما یک قطعه دارید استاندارد دارید که میتونید از اون در نقشه هاتون ، مثل سایر قطعات استاندارد استفاده کنید .
برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به آدرس زیر مراجعه کنید :
آموزش Protel DXP - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

Z.F.K
30-11-2013, 09:17
واقعا ممنون.یه تشکر کمه واسه این توضیحات شما.

Z.F.K
30-11-2013, 09:36
توضیحات شما کامل ولی من وقتی دانلود میکنم به این صورت میشه که توی عکس هست.با چه پروگرمی باید باز کنم؟

1nafar
30-11-2013, 10:49
توضیحات شما کامل ولی من وقتی دانلود میکنم به این صورت میشه که توی عکس هست.با چه پروگرمی باید باز کنم؟
نرم افزار winrar رو روی کامپیوترون نصب کنید ( لینک دانلودش توی گوگل فراوونه ) .
فایل SD%20FOOTPRINT.7z رو از پست اول دانلود کنید .
بعد از نصب نرم افزار ، روی فایل SD%20FOOTPRINT.7z راست کلیک کنید و گزینه ی extract here رو انتخاب کنید .
با اینکار در کنار فایل SD%20FOOTPRINT.7z یک پوشه به نام SD FOOTPRINT ایجاد میشه که فایل های کتابخونه در اون وجود داره .

Z.F.K
30-11-2013, 13:34
مرسی حل شد.بااینکه winrar داشتم نمیدونم چرا باز نمیکرد.تویه سیستم دیگه انجام دادم.مرسی.

Z.F.K
01-02-2014, 16:34
سلام.من کتابخونه cp2102 رو میخواستم.اگه کسی داره میشه برام قرار بده؟

Z.F.K
03-02-2014, 09:23
یعنی کسی این کتابخونه رو نداره واقعا..؟؟لطفا اگه دارین قرار بدین..:(:(:(

khavaninzadeh
17-10-2014, 21:36
سلام..
فتو پرینت مادگی تلفن (رو بردی) برای التیوم کسی داره.. ممنون میشم

alidadashi
10-06-2016, 20:23
سلام دوستان برای 2n3055 هم کتابخونه دارید بزارید ما هم استفاده کنیم ممنون