PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعات قابل بازیافت از موبایل

shayanmelody
11-12-2011, 22:59
سلام دوستان.
من یه گوشی nokia n97 داشتم که چندی پیش به رحمت خدا رفت !
میخواستم ببینم میشه دوربین یا سایر چیز هاش رو بگیریم و استفاده کنیم ؟!
کسی نظری نداره ؟!

armstk
12-12-2011, 00:40
سلام
استاد n97 اصلی داشتی و خراب شده؟
فکر نکنم که چیزه زیادیش بدرد بخوره , سوکت مموری کارت , سوکت سیم کارت , و شاید هم lcd یا دوربینش تازه به شرطی که دیتا شیتش پیدا بشه بدرد میخوره
ولی به نظرم برو به این اوراقیا بفروشیش بیشتر میصرفه تا این که خودت بخای اوراقش کنی !

shayanmelody
12-12-2011, 01:31
بله ، اصلی بوده ! :(

تو کمربندی داشتم میرفتم ، یهو دیدم از پشت یه چیزی افتاد بیرون.زدم بغل و پریدم بیرون دیدم خاک برسرم شد ، گوشیم بودcry::
رفتیم چندجا نشونش دادیم و همشون متحدالقول گفتند که خدایش بیامرزاد:125:
و اینچنین بود سرگذشت و این شدنی کار بود ! (اقتباس ها رو داشتین ؟ آمارش در رفت که از چند نفر شد ! )

خلاصه ، 700 تومن مال پرید .
گفتم شاید بشه یه چیزهایی رو از روش برداشت.

armstk
12-12-2011, 08:59
بله ، اصلی بوده ! :(

تو کمربندی داشتم میرفتم ، یهو دیدم از پشت یه چیزی افتاد بیرون.زدم بغل و پریدم بیرون دیدم خاک برسرم شد ، گوشیم بودcry::
رفتیم چندجا نشونش دادیم و همشون متحدالقول گفتند که خدایش بیامرزاد:125:
و اینچنین بود سرگذشت و این شدنی کار بود ! (اقتباس ها رو داشتین ؟ آمارش در رفت که از چند نفر شد ! )

خلاصه ، 700 تومن مال پرید .
گفتم شاید بشه یه چیزهایی رو از روش برداشت.

اشکال نداره زیاد غصه نخور , موبایل رو میشه دوباره خرید اما آدم رو نمیشه , منظورم اینه که موبایل رو میشه دوباره خرید ولی سلامتی و جان رو نمیشه خرید
ببین یا بهتره که یادگاری نگهش داری :) یا این که به همون موبایل فروشی های بزخر (!)بفروشی

M.ABDOLLAHI
14-12-2011, 20:07
یعنی واقعا 700 تومان یک زمانی برای این گوشی پول دادی ؟؟؟ من چند ساله یک گوشی چینی دارم اون از دست من خسته شده ولی من نه... از من هم میشنوی نگهش دار ببین اگه میتونی عکسش رو بگذاری ببینیم چی شده شاید بتونی یک کاریش بکنی.

shayanmelody
14-12-2011, 23:13
اوکی ، میفرستم ، اما باید یه گوشی پیدا کنم باهاش عکس بگیرم !!!!!!!