PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل پورت سریال به اترنت با مودم adsl

ali_elect62
10-12-2011, 11:26
سلام به اساتید محترم
اکثر مودم هایADSL بر روی بردشون یک پورت RS232 TTL دارند.مودم من D-LINK DSL-2520U هستش که عکس پایه های پورت براتون می گذارم.می خواستم بدونم که با این پورت چه کارهای میشه کرد و آیا میشه از مودم برای تبدیل اترنت به سریال استفاده کرد و به avrاتصال داد و بتوان از پورت اترنت استفاده کرد؟
D-Link DSL-2520U - OpenWrt Wiki (You can see links before reply)
D-Link - OpenWrt Wiki (You can see links before reply)
این سایتی که می تونید پورت سریال مودم خودتون ببینید.
من خیلی نیاز به مبدل اترنت به سریال دارم، با توجه به ارزون بودن مودم های اگر بشه در این مورد استفاده کرد خیلی عالی میشه.اگر کسی به نتیجه ای رسید دیگرانم بی خبر نذاره You can see links before reply

armstk
10-12-2011, 16:47
سلام
مطمئن نیستم که این پورت سریال که روی مودم هستش یک مبدل سریال به اترنت باشه , ممکنه که برای فریم ور مودم استفاده بشه
ولی من ماژول مبدل سریال به اترنت میشناسم و قیمتش هم حدوده 35 تومنه , اسمش یادم نیست سرچ کن ببین پیداش میکنی؟
اگه پیداش نکردی بگو تا برات آمارش رو در بیارم

ali_elect62
10-12-2011, 17:29
این سایتها ببینید

You can see links before reply (You can see links before reply)

You can see links before reply (You can see links before reply)

301 Moved Permanently (You can see links before reply)

من ماژول مبدل سریال به اترنت میشناسم و قیمتش هم حدوده 35 تومنه , اسمش یادم نیست سرچ کن ببین پیداش میکنی؟
اگه پیداش نکردی بگو تا برات آمارش رو در بیارم لطفاً اسم این ماژول بگید و از کدوم فروشگاه باید خریداری کنم؟

kavir
10-12-2011, 20:24
سلام
اگر spi بدردت میخوره همون enc424j600 استفاده کنید و سرعت 100 مگ هم ساپورت میکنه توی فروشگاه هم هست

ali_elect62
11-12-2011, 09:08
سلام
اگر spi بدردت میخوره همون enc424j600 استفاده کنید و سرعت 100 مگ هم ساپورت میکنه توی فروشگاه هم هست
فکر می کنم راه اندازی این ماژل کاره راحتی نباشه.من در حد مبتدی با avr کار کردم و فقطم با زبان bascom cry::

armstk
11-12-2011, 10:03
لطفاً اسم این ماژول بگید و از کدوم فروشگاه باید خریداری کنم؟
سلام
یک فرصت بدین باید از یکی از دوستان بپرسم
تماس میگیرم و آمارش رو برات در میارم

ali_elect62
11-12-2011, 15:27
سلام
یک فرصت بدین باید از یکی از دوستان بپرسم
تماس میگیرم و آمارش رو برات در میارم
ممنون، من منتظر هستم

alamdar
11-12-2011, 16:17
یه سوال در گوشی بپرسم : اون قرمزا که شبیه لوبیا میمونه چیه رو برد؟ همچنین اون سیم پیچ ها که یکی وسط به شکل مستطیل هست و یکی هم پایین به شکل چرخ و فلک شهربازی ؟ و همینطور اون سبزهایی که به شکل استوانه هستن سمت چپ مدار و در آخر هم اون استوانه مشکی بزرگه که وسطش نقره ای هست

میشه یکی بگه اینها چین؟

سوالام ربطی به تاپیک نداشت ولی امیدوارم یکی جواب بده ...ممنون

agape
11-12-2011, 16:27
دایی جان ! اون قرمزا که شبیح لوبیا هست یه جور خازن ظرفیت پایین و بودن پلاریته هست و معروفن به عدسی ، اون چرخ فلک شهر بازی هایی که سیاه رنگ هم هستن احتمالا چوک هستن ، منظوت رو از اون سبز های استوانه مانند نفهمیدم ولی به احتمال زیاد اونمام خازنن ولی از نوع پلاریته دار ، در آخر اون بزرگه هم باز خازنه پلاریته دار و ظرفیت بالاست که احتمالا برای تثبیت برق ورودی کار گذاشته شده .