PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال میکرو

saeedbdn3000
08-12-2011, 21:48
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
مهندس من دانشجوی ارشد الکترونیکم
یه سوال جزیی داشتم
استادمون گفته 1 برنامه بنویسید(فرقی هم نداره چه برنامه ای باشه --مثلآ برنامه کیبورد کامپیوتر) .حالا این برنامه رو روی حافظه خارجی بنویسید
با برنامه کد ویژن و پروتیوس
ممنون میشم راهنماییم کنید و اگه بشه برنامه ای رو بهم بدید
با تشکر

armstk
09-12-2011, 03:54
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
مهندس من دانشجوی ارشد الکترونیکم
یه سوال جزیی داشتم
استادمون گفته 1 برنامه بنویسید(فرقی هم نداره چه برنامه ای باشه --مثلآ برنامه کیبورد کامپیوتر) .حالا این برنامه رو روی حافظه خارجی بنویسید
با برنامه کد ویژن و پروتیوس
ممنون میشم راهنماییم کنید و اگه بشه برنامه ای رو بهم بدید
با تشکر
سلام رفیق
بار ها گفتیم که این جا ما فقط میتونیم به شما راهنمایی بدیم , شما خودت شروع کن اگه جایی مشکل داشتی بگو کمکت کنیم
پروژتم که چیزه خاصی نیست که

saeedbdn3000
09-12-2011, 04:09
من مشکلم اینه که نمیدوم منظور از حافظه خارجی چیه؟
تو نوشتن برنامش هم مشکل دارم و سردر گمم
ممنون میشم راهنماییم کنید

josephx86
09-12-2011, 04:38
درود
من هم مثل شما تازه کارم ولی اگه بگید با چه میکرویی می خواهید شاید بتونم کمکتون کنم.
توی سایت avrfreaks.com هم میتونی یه سرچ کنی.سورس کد زیاد توش هست.البته اینجا هم متخصص های زیادی هستند که میتونن کمکت کنند.فقط باید شروع کنی و مشکلاتت رو بپرسی.موفق باشید.

medadnoki
09-12-2011, 11:14
تو google سرچ کن.....فراوونه(برنامه).........بر نامت خیلی آسونه.فقط یه کم زیاده......توکتاب میکروکنترلر AVR....تالیف : دکتر حسن سید رضی عین برنامت هست.
حافظه خارجی هم یادم نیست....اونم تو google هست.....تو کتابهای AVR هم هست.......اگه نتونستی پیدا کنی پیغام خصوصی بده برات بگردم

saeedbdn3000
10-12-2011, 17:09
سلام
من هر چی تو نت سرچ کردم برنامه ای که روی حافظه خارجی نوشته شده باشه رو ندیدم
من پرسیدم از بچه ها گفتن یعنی اینکه میکرو رو به یک ROMوصل کنیم و بعد بزنیم به lcd
حالا اینجا چی باید کنیم
بخدا گیییج شدم
ممنون میشم کمکم کنید
آخه تا 4 شنبه وقت دارم
بازم ممنون