PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبتدیان / ب بسم ا...

ljah
04-12-2011, 12:19
:(سلام مایی که اول راه هستیم رو فراموش نکنید.
آخه من تازه یه مدت بیشتر نیست وارد این عرصه شدم وخیلی چیزها رو نمیدونم داخل چند تا از انجمن ها هم گشتم بیشتر گیج شدم.
خواهشی که دارم اینه که دست مارو هم بگیرید تا به کمک وراهنمایی شما دوستان باتجربه ماهم به جایی برسیم .lov:

alimicro
04-12-2011, 14:21
آخه من تازه یه مدت بیشتر نیست وارد این عرصه شدم وخیلی چیزها رو نمیدونم داخل چند تا از انجمن ها هم گشتم بیشتر گیج شدم.
خواهشی که دارم اینه که دست مارو هم بگیرید تا به کمک وراهنمایی شما دوستان باتجربه ماهم به جایی برسیم .lov:

سلام دوست عزیزشماکجامشکل داری درچه مرحله ای هستیداصلامی خواهی چه یادبگیری سوالت واضحتربیان بفرمایداینجامهندسین ومتخصصین زیادی داره حتماکمکت می کنندمنهم مثل جنابعالی هستم وخیلی چیزهارارواینجایادگرفتم خودم مدیون این سایت وکاربران واساتیداین سایت می دونم قول می دم به شماهم کمک می کنندبنده هم درحدتوانم درخدمتم البته الکترونیک ومیکروکنترلر.موفق باشید

agape
04-12-2011, 15:58

دایی جان ناراحتی نداره !
شما هرجای کار مشکل داشتی بپرس ! و البته برای یادگیری خیلی زیاد عجله نکن مثل ادمی که خیلی تشنه باشه و به آب برسه اینقدر ولع آب داره که ممکنه خودشو خفه کنه!
همه چیز آروم و با حوصله و تفکر جلو بره تنیجه خیلی خوببی خواهد داشت در ضمن هرجایی سوالی داشتی حتما مطرح کن و مطمئن باش بچه ها تا اونجا که بتونن جوابگو خواهند بود:hi:

Doloop
04-12-2011, 19:56
رو كمك منم ميتوني حساب وا كني
بهترين سايت رو انتخاب كردي اينجا مشكلاتي حل شده كه اصلا فكرشو نميتوني بكني.
شما شروع كن ما هم كمكت ميكنيم.
موفق باشي

armstk
05-12-2011, 03:57
سلام
منم اگه کمکی از دستم بر بیاد دریق نمیکنم در مورد آنالوگ , رادیویی , میکروکنترلر , برنامه نویسی

medadnoki
05-12-2011, 09:24
دوست عزیزم!!!
شما سوالی که دارید را در قسمت مربوطه در سایت قرار دهید تا سریع تر پاسخ بگیرید
شک نکنید که دوستان و متخصصان در زمینه ی مربوطه به شما کمک میکنند