PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ربات فوتبالیست z:z

userkavir
02-12-2011, 22:11
با سلام و تشکر از سایت کامل و بسیار خوبتون
من می خوام با lpc2378یه ربات(فوبالیست) ساده بسازم که یه توپ نارنجی رو تو زمین ببینه و به طرف اون حرکت کنه میشه بگین مکانیزم و مراحل کار چین؟و کدهای لازم رو هم لطفا برام بذارید

armstk
03-12-2011, 03:06
سلام دوست عزیز
شرمنده ولی کسی واسه شما کد که سورس نمیزاره !
شما برنامت رو خودت باید بنویسی اگه جایی مشکل داشتی توی انجمن بگو تا بچه راهنماییت کنن

موفق باشین

agape
03-12-2011, 16:09
دوست من کسی ایجا وقت لازم رو نداره که بخواد برای کسی برنامه ای بنویسه !
ولی در مورد راهنمایی تا جایی که ممکن هست کمکت می کنیم!
و اما مراحل کار:
شما اول باید بیای از محیط یه عکس تهیه کنی که توسط دوربین های که فعلا شرکت کویر داره میشه انجامش داد، بعد باید یه مقدار پردازش تصویر کنی، توی پردازش تصویر باید اول لبه ها رو مشخص کنی که با استفاده از تشخیص تغییر فرکانس رنگ میشه این کار رو انجام داد! بعد بری برای تشخیص رنگ !
فکر میکنم برای این کار میکروی خوبی رو انتخاب نکردی!:sa:

javad naderi
03-12-2011, 17:00
سلام بهتره از آرم 9 یا 11 و با استفاده از کتابخانه های OpenCV هاین کار رو انجام بدی.

ljah
04-12-2011, 12:12
راهنمایی که میشه کرد به هر حال چشم ما به کمک شماست که تجربه بیشتری دارید:baad:

ljah
04-12-2011, 12:15
برای حرکت رباتم هیچ پیش زمینه ای ندارم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید تا حرکتم جهت دار باشه.راستش نمیدنم چرخ ها -موتور -گیر بکس- راه انداز و... چطوری باید کنار هم قرار بگیرن تا رباتم حرکت کنه؟

sadmonew
04-12-2011, 14:41
با سلام
برای شروع، لینک گروه رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ،ام.ار.ال ، Small Size (You can see links before reply) بخش ربات فوتبالیست سایز کوچک رو قرار دادم.

اینم لینک یه فایل PDF که اطلاعات خوبی داره. میتونید استفاده کنید.
You can see links before reply

sadmonew
04-12-2011, 20:30
با سلام
تو همين سايتي كه تو پست قبل آوردم، تو بخش ربات سايز متوسط يه فيلم و يه فايل زيپ شده قرار داده كه شماتيك تمام مدارات استفاده شده تو ربات رو قرار دادن. لينك هر دو تا رو اينجا ميذارم. توصيه مي كنم حتما مطالعه كنيد اطلاعات خيلي خوبي هم تو سايت گذاشتن.
لينك اون بخش:
Qualification Materials (You can see links before reply)
لينك فيلم:
لينك فايل شماتيك:

kargaranamir
10-07-2017, 20:59
سلام این سایت دان شده
شما فایل هارا دارید ؟

واقعا ممنونتونم میشم اگه داشته باشید