PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بورد Cortex1768 فوق العادست

microprocesor_2002
19-11-2011, 15:32
سلام به همه دوستان عزیز .... من بورد Cortex1768 رو خریدم ... میشه گفت فوق العادست ... مثالهای داخل cd خیلی خوبن .... من با تایمر ، ال سی دی ، پورت سریال ، SSP , SPI ، آنالوگ به دیجیتال ، ساعت داخلی و اینتراپت سریال ، خارجی , تایمر کار کردم ...... واقعا لذت بخشه .... بچه های ایران میکرو و کویر دمتون گرم ................................

kavir
19-11-2011, 15:39
سلام
خواهش میکنم
من بیشتر با بخش مثالهای شبکش حال کردم خیلی عالی بود
نحوه کامپایل مثال ها توی سایت یکی از دوستان توضیح داده
موفق باشید

agape
19-11-2011, 15:55
بله خیلی خوبه
در حد عالی هست و میشه کار های خیلی زیادی باهاش کرد.
مثال هایی که ازش وجود داره خیلی جامع هست و به جرات میشه گفت تقربا میشه از تمام امکانات میکرو استفاده کرد!

torabi.ieee
20-11-2011, 14:29
سلام شما هم که کارکردین اطلاعات بزارین تو سایت تا ما هم استفاده کنیم منم خریدم اما هنوز کار نکردم

goldperson
05-01-2012, 15:53
سلام
شنیدم که قراره آموزش این برد تو سایت قرار داده بشه .
درسته ؟
چه موقع ؟

kavir
05-01-2012, 16:47
سلام
شنیدم که قراره آموزش این برد تو سایت قرار داده بشه .
درسته ؟
چه موقع ؟
سلام
الان فصل امتحانات هست انشاءالله دو هفته دیگه استارت میزنیم

goldperson
07-01-2012, 00:27
من با iar کار میکنم . ممکنه در حین آموزش مثال ها رو برای محیط iar هم آماده کنید ؟

goldperson
04-02-2012, 14:42
سلام
الان فصل امتحانات هست انشاءالله دو هفته دیگه استارت میزنیم

آموزش شروع نشد ؟

:brk:

kavir
04-02-2012, 15:06
آموزش شروع نشد ؟

:brk:
انشاءالله بزودی
خبر خوش اینکه بردهای خودمون که طراحی کردیم در حال مونتاژ هست تموم بشه و بیاد برای فروش شروع میکنیم

dr-data
13-02-2012, 17:49
دوستان شما در مورد كدوم برد حرف ميزنيد؟!!!!! من فقط يه برد ميبينم تو فروشگاه اونم واس sam7 هستش كه قيمتشم 94000 تومنه.

اگه برد جديدتري هم هست لطفاً بگيد من جديدترينشو بگيرم.
براي sam7 برد ديگري كه وجود نداره؟
براي sam9 هم كه هنوز نيومده
براي cortex رو الان دارم اينجا مي شنوم. لطفاً يه توضيحي بديد.

ممنون

kavir
13-02-2012, 18:04
دوستان شما در مورد كدوم برد حرف ميزنيد؟!!!!! من فقط يه برد ميبينم تو فروشگاه اونم واس sam7 هستش كه قيمتشم 94000 تومنه.

اگه برد جديدتري هم هست لطفاً بگيد من جديدترينشو بگيرم.
براي sam7 برد ديگري كه وجود نداره؟
براي sam9 هم كه هنوز نيومده
براي cortex رو الان دارم اينجا مي شنوم. لطفاً يه توضيحي بديد.

ممنون
این برد وارداتی بوده که از بس گرون شده دیگه بصرفه نیست بیاریم .برد تولید lpc1768 ما هنوز توی فروشگاه قرار داده نشده و تا هفته دیگه توی فروشگاه قرار داده میشه
از لحاظ ظاهری دقیقا مشابه اتمل هست +یو اس بی هاست که بهش اضافه شده:0013:

mzarkoob
13-02-2012, 20:46
یعنی پورت سریال هم نداره؟

kavir
13-02-2012, 20:58
یعنی پورت سریال هم نداره؟
سلام
در حالت کلی پورت سریال یعنی کانکتور روی برد نیست
برای ارتباط به سریال بردهای مبدل خیلی کوچیک طراحی شده که هم پروگرام میکنه هم ارتباط با سریال هست و نیاز به یک کانکتور بزرگ و... نیست
مورد مهم بعدیش اینه این برد ایده آل برای لپ تاپ طراحی شده هم تغذیه از لپ تاپ میگیره هم کلیه ارتباطاتش سعی کردیم لپ تاپ ملاک باشه تا بشه همه جا استفاده کرد

M.ABDOLLAHI
14-02-2012, 08:14
سلام
در حالت کلی پورت سریال یعنی کانکتور روی برد نیست
برای ارتباط به سریال بردهای مبدل خیلی کوچیک طراحی شده که هم پروگرام میکنه هم ارتباط با سریال هست و نیاز به یک کانکتور بزرگ و... نیست
مورد مهم بعدیش اینه این برد ایده آل برای لپ تاپ طراحی شده هم تغذیه از لپ تاپ میگیره هم کلیه ارتباطاتش سعی کردیم لپ تاپ ملاک باشه تا بشه همه جا استفاده کرد

فکر خوبیه من یکی که پورت سریال ندارم همون usb واجبتر سریال که دیگه قدیمی شده و همه جواب گرفتند.

mahdi74
14-02-2012, 17:58
این برد وارداتی بوده که از بس گرون شده دیگه بصرفه نیست بیاریم .برد تولید lpc1768 ما هنوز توی فروشگاه قرار داده نشده و تا هفته دیگه توی فروشگاه قرار داده میشه

با سلام خدمت مدیریت.
ما که این بردهای وارداتی رو تهیه کردیم و فکر میکردیم مبنای آموزشها همین بردهای وارداتی هست , حالا باید چکار کنیم ؟
تازه من که به خیال خودم این برد رو زودتر تهیه کردم تا قبل از شروع آموزشها کمی با برد کلنجار برم تا آمادگی داشته باشم !!!
تو راه اندازی بعضی از مثالهای همراه خود برد هم مشکل داشتم ولی منتظر شدم تا آموزشهای قدم به قدم شما شروع بشه و یکی یکی مشکلاتم رو حل کنم .:sa:
لطفا بگید شماتیک بردهای جدید و این بردهای وارداتی چقدر با هم فرق دارند ؟
و ما چقدر میتونیم از آموزشهای شما استفاده کنیم ؟
یا اینکه برای استفاده از آموزشها باید حتما بردهای جدید رو تهیه کنیم .:(
با تشکر .

kavir
14-02-2012, 18:04
با سلام خدمت مدیریت.
ما که این بردهای وارداتی رو تهیه کردیم و فکر میکردیم مبنای آموزشها همین بردهای وارداتی هست , حالا باید چکار کنیم ؟
تازه من که به خیال خودم این برد رو زودتر تهیه کردم تا قبل از شروع آموزشها کمی با برد کلنجار برم تا آمادگی داشته باشم !!!
تو راه اندازی بعضی از مثالهای همراه خود برد هم مشکل داشتم ولی منتظر شدم تا آموزشهای قدم به قدم شما شروع بشه و یکی یکی مشکلاتم رو حل کنم .:sa:
لطفا بگید شماتیک بردهای جدید و این بردهای وارداتی چقدر با هم فرق دارند ؟
و ما چقدر میتونیم از آموزشهای شما استفاده کنیم ؟
یا اینکه برای استفاده از آموزشها باید حتما بردهای جدید رو تهیه کنیم .:(
با تشکر .
سلام
مهندس اصلا نگرانی نداره
مورد اول این برد خیلی مثال همراهش هست و هیچ گونه ناقصی نداره
مورد دوم خوب کلاس های آنلاین که قراره برگزار بشه مبناش برد کویر هست حال این مبنا یعنی چی؟
یعنی اینکه مثلا برناممه tft که نوشته میشه پایه هاش مطابق برد کویر هست

شما در کل خیلی جلوتر هستین چون مثال کامل د راختیارتون هست و مهم خود میکرو هست که قراره همین میکرو انشاءالله اموزش داده بشه
بقیه قسمت ها که خیلی مهم نیستند

پس هیچ گونه نگرانی نداره!

86442222
28-03-2012, 13:27
:0013:
سلام مهندس زارعی
امروز چهارشنبه 9ام فروردین در ایران... :owe love you PMC
هنوز آماده نشده؟؟؟؟:sa:

shaparak33
04-06-2013, 21:11
سلام

کسی نمایشش ساعت عقربه ای با lpc17xxروی lcd کارکزده؟

می تونین کمک کنین!!!