PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گردهمایی چهارم ایران میکرو - نمایشگاه تلکام

armstk
11-11-2011, 00:51
سلام رفقا
همون تور که میدونین تا حالا 3 بار قبلا ما با بچه های سایت گردهمایی داشتیم و در اون 2 دفعه ای که خودم بودم حقیقتا خیلی حال داد و از نزدیک با چند تا از بچه های کار کن الکترونیکی ملاقات کنی یه چیز دیگست
این دفعه هم با آقا مهدی زارعی صحبت کردم و موفق بودن
خودم هم با farzadsw و علی آقایی فر صحبت کردن و مشکلی نداشتن , خودمم که دارم همین فردا بلیط میگیرم تا بتونم به نمایشگاه برسم !
تاریخ نمایشگاه تلکام (نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مخابرات) از 24 تا 27 آبان ماه هستش
که 24 میشه سه شنبه و مصادفه با عید غدیر
هر کی از بچه ها میتونه تاریخ خودش رو اعلام کنه که کی باید بیایم تا بعد با هم هماهنگ کنیم
این فرصت رو از دست ندین چرا که اونایی که بخان میتونن با ما بیان تا بریم بازار (جمهوری)و مقداری هم خرید قطعات الکترونیکی داشته باشیم !
چند تا از بچه های ایران میکرو هم که جدیدا متاهل شدن متاسفانه نمیتونین بیان ! مثل محمد هاشمی خودمون

خوب , هر کی خواست بیاد لطفا همین جا درخواست آمادگی کنه

vahidasm
11-11-2011, 02:17
من از 25 همین ماه تا دهم ماه بعد چنتا امتحان میانترم خیلی سخت دارم که همون 25 ام اولیشه ولی سعی میکنم تو همون تاریخی که معلوم میشه بیام
امیدوارم بتونم بیام

microprocesor_2002
11-11-2011, 13:45
سلام به همه .... من 3 شنبه رو پیشنهاد می کنم ....

morteza_rk
11-11-2011, 19:02
سلام

بر خلاف دفعات قبلی ، اینبار خیلی دیر اعلام کردید! من نمی تونم بیام. حیف شد. cry::

sadmonew
12-11-2011, 01:14
با سلام دوستان عزيز
منم نميتونم بيام.:(كاراي پايان نامه ديده كم كم داره تموم ميشه اونقدر سرم شلوغه حتي نميتونم سرمو بخارونم.:alc:
البته از دوستاني كه ميخوان برن(كه انشاء الله سفر خوبي در پيش داشته باشن) يه خواهش دارم ، لطفا مارو بي خبر نذارن، اگه براشون مقدوره همين جا از اتفاقاتي كه تو نمايشگاه ميفته مارو مطلع كنن.

با تشكر از همه دوستان عزيز

armstk
12-11-2011, 01:20
من که میخاستم 24 یعنی سه شنبه بیام ولی بلیط پیدا نکردم
بلیطی که دارم میگیرم 24هم حرکتش هست که فرداش یعنی 25هم میرسم
اونایی که میخان بیان شماره گوشی خودشون رو به من پیغام بزنن

kavir
12-11-2011, 15:41
سلام
متاسفانه بچه ها منم سرم شلوغه نمی تونم بیام

armstk
16-11-2011, 17:56
متاسفانه این دفعه خودم هم نتونستم بیام ! به دلیل این که بلیطی موجود نبود
ایشالله دفعه بعد
انگار این دفعه قسمت نبود قرار بزاریم :)
البته حقیقتش تلکام پارسال که رفته بودیم چیز های زیاد خاصی نداره , یعنی 90 درصدش خارج از بحث های مت هستش , همیشه هم شرکت های ایرانسل و همراه اول , مبین نت و این جور شرکتا رو میبینیم

vahidasm
18-11-2011, 20:18
سلام
من امروز از صبح نمایشگاه بودم
چیز خاصی نداشت
فقط همراه اول و ایرانسل اومده بودن یه سری تبلیغات کرده بودن و یه سری خدمات ارایه میدادن
بیشتر بازار وایمکس گرم بود
اینا رو برای کسایی گفتم که نتونستن بیان که حسرت اینو که نتونستید بیاین نخورید چون چیز خاصی نداشت

vahidasm
18-11-2011, 20:18
سلام
من امروز از صبح نمایشگاه بودم
چیز خاصی نداشت
فقط همراه اول و ایرانسل اومده بودن یه سری تبلیغات کرده بودن و یه سری خدمات ارایه میدادن
بیشتر بازار وایمکس گرم بود
اینا رو برای کسایی گفتم که نتونستن بیان که حسرت اینو که نتونستید بیاین نخورید چون چیز خاصی نداشت

kavir
18-11-2011, 21:07
سلام
انشاءالله بعد از امتحانات که میشه توی بهمن یه قراری می ذاریم
vahidasm (You can see links before reply)
از شما هم ممنون گزارش نمایشگاه فرستادین

sajjad_AD
18-11-2011, 21:25
سلام :hi:
تو این گردهمایی ها جایی واسه ما تازه واردا هم هست؟ :mrgreen:

vahidasm
19-11-2011, 00:02
سلام
انشاءالله بعد از امتحانات که میشه توی بهمن یه قراری می ذاریم
vahidasm (You can see links before reply)
از شما هم ممنون گزارش نمایشگاه فرستادین

سلام خواهش میکنم مهندس وظیفه بود

سلام
تو این گردهمایی ها جایی واسه ما تازه واردا هم هست؟
چرا که نه؟؟؟

Aghaeifar
10-12-2011, 19:37
من دارم تازه این تاپیک رو می بینم. کاش یه جور خبر رسانی شه. خیلی بد شد که.
برای گردهمایی حداقل 1 ماه قبلش خبرش باید روی سایت باشه. همین روزا نمایشگاه الکامپه که کاش از ماه قبل براش برنامه می ریخیتم.

در ماه های آتی به جز نمایشگاه کتاب در اردیبهشت نمایشگاه خوب چی هست که بشه بچه های شهرستانی رو کشوند تهران؟
اگه نبود به نظرم برای همون نمایشگاه کتاب برنامه می ریزیم و یاد گردهمایی دوم رو زنده می کنم.

kavir
10-12-2011, 20:23
سلام
به نظرم بذاریم اوایل بهمن که امتحانات تموم شده باشه

Aghaeifar
10-12-2011, 20:57
سلام

باید بهونه ای دیگه هم کنار اصل گردهمایی باشه که بشه جمع کرد بقیه رو. اون زمونا نمایشگاهی، مسابقه استقلال پرسپولیسی :mrgreen:، یا چیزی هست آقای زارعی؟
اگر نبود به نظرم تعجیل در گردهمایی بعد مدت مدیدی خوبه ولی طوری نشه که تعداد کمتری بیان. راستی در هر حالت هر زمون باشه شما باید بیایید ها بهانه هم نیارید که دفعه قبل نیومدید!!!! :baad:
دلم واسه مرتضی دادا هم یه ذره شده.lov:
من که تهرانم هر موقعی باشه میام.

kavir
10-12-2011, 22:25
منم خیلی خیلی مشتاقم بچه ها رو یکبار دیگه هر چه زودتر باهم ببینم هاشمی فرزاد ارسلان مرتضی حسینا هنر فر و مخصوصا خودت علی جون و... که خیلی مشتاق دیدار هستیم
خیلی بچه ها هم هستند خیلی مشغله دارند کم به سایت سر میزنند و هر 3 سال یکبار دوستان جدید میان و این کلا طبیعیه که همه وقت ازدشون مثل دوران دانشجویی نباشه
از دوستانی که جدیدا هم اومدن مشتاق دیدار هستیم اقای مزارعی اینالو و خیلی بچه های دیگه که درجشون هم مدیر زدن اسم هاشون یادم نمی یاد فقط ای دی کاربریشون یادمه

morteza_rk
11-12-2011, 01:06
منم خیلی دوست دارم بیام بچه هارو ببینم. دلم برای برو بچه های قدیمی تنگ شده ، مخصوصا علی و ارسلان و افشین.

خلاصه مشتاق دیدار همه ام ، اما آقای زارعی حتما باید بیاد ، وگرنه حال نمیده. گردهمایی بدون رئیس مگه میشه؟ :hi:

vahidasm
16-12-2011, 18:53
سلام

سلام
منم موافقم
این امتحانا بدجوری یقه مون رو چسپیده
من که این چن روزه وقت سر خاروندن نداشتم حتی نمیتونستم یه سز به سایت بزنم امتحانات میانترمش که اینقد سخته خدا پایانترمشو بخیر کنه
به نظر منم بمونه بعد امتحانات بهتره چون احتمال اومدن اونایی که دانشجو هستن خیلی بیشتر میشه

sadmonew
16-12-2011, 21:03
با سلام
من براي ديدن شما دوستان دارم لحظه شماري ميكنم.:018:
اي خدا چي ميشه يه چند روز وقت آزاد داشته باشيم بي دغدغه بيايم همديگرو ببينيم.:125:
راستي به فكر ما شهرستانيا هم باشيد!!!:0013:

mzarkoob
16-12-2011, 23:59
میگم این گرد همایی که میگید اگه اصفان بود که خیلی خوب میشد!!ii998) مخصوصا اگه پنج شنبه جمعه باشه دیگه نور علی نور ..... البته تا آب رودخونه را دوباره نبستند:018:
شوخی کردم. اومدن به تهرون خاطرات جالبی برام نداره!!

armstk
17-12-2011, 00:28
میگم این گرد همایی که میگید اگه اصفان بود که خیلی خوب میشد!!ii998) مخصوصا اگه پنج شنبه جمعه باشه دیگه نور علی نور ..... البته تا آب رودخونه را دوباره نبستند:018:
شوخی کردم. اومدن به تهرون خاطرات جالبی برام نداره!!
من چاکر همه بچه های گله اصفهونی هم هستم , چقدر این اصفهان شهر زیبایی برعکس تهران ...
ولی اجبارا بهترین نقطه برای گردهمایی همن تهران هستش , چون مرکز کشوره و به اکثریت فاصله ای تقریبا برابر داره و خوب طبق معمول هم بیشترین آپدیت بازار الکترونیک هم در تهرانه

Aghaeifar
10-01-2012, 22:02
آقای زارعی اگر قرار گردهمایی ماه بهمن جدی تر شده است باید از همین روزا اطلاعیه اش رو برای ست کردن زمان و مکان اعلام بشه که فرصت بشه روش بحث شه و همه بتونن ببینن تاپیکش رو.
در 3 گردهمایی قبل هم از 25-30 روز قبلش تاپیک گردهمایی فعال شده بود.
من در تمام روزها که می تونم بیام.

armstk
10-01-2012, 23:39
سلام
منم کاملا موافق علی هستم , خواهشا سریعا نظراتتون رو بگین و تاریخ دقیق اعلام بشه که بعضیا مثله خودم که میخان بلیط رو از قبل تهیه کنن بتونیم بیایم
منم هر تاریخی باشه میتونم بیام انشالله - کاره مهمی که ندارم ولی باید از قبل اعلام بشه !

Doloop
11-01-2012, 00:14
ما هم منتظر زمان و مکانشیم
انشاا... که میتونیم و میتونید بیائید

morteza_rk
11-01-2012, 00:18
تکلیف من معلوم نیست بچه ها. حالا شما تاریخ رو بگین تا من ببینم می تونم بیام یا نه؟

Aghaeifar
11-01-2012, 00:56
تکلیف من معلوم نیست بچه ها. حالا شما تاریخ رو بگین تا من ببینم می تونم بیام یا نه؟
تکلیف تو رو ما مشخص کردیم. تو حتما می آیی.

armstk
11-01-2012, 01:12
دادا مرتضی بدون تو اصلا نمیشه , !!! باید بیای
البته شوخی میکنما - شاید واقعا کارت گیره

یادت باشه فکر کنم گردهمایی دوم بود که هر چی بهم اصرار کردی نتونستم بیام , و کلی هم شرمنده شدم

morteza_rk
11-01-2012, 01:30
تا ببینیم خدا چی می خواد!

چون خودم همینجوریش دو بار باید برم تهران ، از طرفی از شنبه تا چهارشنبه هم میرم مدرسه ، نمی تونم خیلی درخواست مرخصی بدم. رو همین حساب میگم. مگه اینکه بتونم یکی از کارامو همراه با گردهمایی ردیف کنم.

اینجوری دو بار میام تهران ولی سه تا نشون میزنم! :mrgreen:

Black-Black
13-01-2012, 13:11
اقایون گردهمایی بعدی اوکی شده تاریخش؟کجا برگذار میشه؟