PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجله تخصصی میکروکنترلر pmm شماره 18

armstk
01-11-2011, 11:31
مجله تخصصی میکروکنترلر pmm شماره 18

با گذشت حدود 2 سال از اولین مجله pmm که اولین مجله میکروکنترلر در کشور است بیش از 17 شماره آن به صورت رایگان در اختیار شما دوستان قرار گرفت که شامل مطالبی ناب و عملی است که برخلاف مجلات دیگر که اطلاعات تئوریک را در اختیار شما قرار میدهد ما فقط بر این اساس مطالبی را برای شما قرار میدهیم که کاملا تجربی و عملی باشد که بتوان این تجارب را در سطح صنعتی و حتی موارد ابزار دقیق یا نظامی به کار برد.
تعدادی مطلب برای مجله شماره 18 تا الان تالیف و ویرایش شده است که شرح آن به نحو زیر است:

1:دیتا شیت فارسی و توضیحات سخت افزاری میکروکنترلر های سری stm32f103 که باز هم با افتخار برای اولین بار در ایران آموزش این میکروکنترلر را استارت زده ایم.

2:برد آموزشی برای avr - یک برد آموزشی با امکانات بسیار کامل که توسط تیم ایران میکرو تست شده است که pcb و شماتیک آن در اختیار علاقه مندان قرار میدهیم.

3:شروع کار با میکروکنترلر lpc1768 و lpc1313 که شامل دیتا شیت فارسی lpc1313 و توضیحات سخت افزاری در مورد آن است.

4:کار با pc104 مادر برد fpga که توضیحات کاملی برای آن جمع آوری شده

4:کار با چیپ مخابراتی nrf24l01

5: کار با چیپ ft2232 دیباگر همه کاره

به اضافه مطالبی که از طریق شما برای ما ارسال می شود.
خواهشمندیم که مطالبی که برای ما میفرستید فقط در مورد میکروکنترلر و اجزا آن باشد و همچنین فایل ارسالی خود را در قالب یک فرمت قابل ویرایش مثل word برای ما ارسال کنید.

بزودی مجله تخصصی میکروکنترلر pmm شماره 18 منتشر خواهد شد.

kavir
01-11-2011, 11:47
سلام
دوستان لطفا اگر مطلبی دارند هر چه سریعتر برای من یا اقای حسینا ارسال کنند تا مجدد مجله پیش ببریم

M.ABDOLLAHI
23-12-2011, 08:18
سلام دوستان قضیه چیه پس چرا مجله منتشر نمیشه مشکلی هست؟

armstk
23-12-2011, 13:40
سلام
برای مجله از حدود 2 هفته پیش مطالب کافی رو جمع آوری کرده بودیم , ولی یه سری مشکلات کاری خوردیم - خیلی سرمون شلوغه متاسفانه نتونستیم ویرایش و صفحه آرایی کنیم
حتما سعی میشه تا فردا پس فردا بدیم منتشرش کنیم

sigma-mx
31-12-2011, 02:10
دوستان عزیز مثل اینکه بازم یادتون رفت مجله رو ...:(
تو رو خدا بیاین دوباره مثل یه سال پیش با انرژی کار رو جلو ببریم . واقعا حیف هست این همه تلاش دوستان و شما همین طوری رها بشه . هنوز همون میکروهای نخستین جمع بندی کلی نشده !
یه نگاهی به آمار بازدید این صفحه کنید . خیلیا منتظرن کار پیش بره ...

kavir
31-12-2011, 03:23
سلام
مطالب اماده شده بود ولی متاسفانه به دلایلی منتشر نشد
اشناءالله بعد امتحانات بجه ها به جد پیگیر میشیم

alireza9900
01-01-2012, 12:37
سلام
نمی دونم برای این کار برنامه ریزی شده یا نه؟
ولی به نظرم توی این شماره اگه اقا جرابلو مشکل ندارن آموزش های protel توی مجله گذاشته شه

kavir
01-01-2012, 12:55
پیشنهاد خوبه اقای اینالو
منتظرمچند تا مرحله دیگه مونده تموم بشه بعد به صورت یک جزوه اموشی دربیاد با اجازشون منتشر کنیم

SaeidJorablo
05-01-2012, 07:55
نمی دونم چرا من همه جا دیر می رسم؟؟؟؟:0013:
من یکم سرم شلوغه و شاید وقت نکنم خودم مطلب بنویسم!!! راستی می خواهید آموزش سه بعدی سازی را اولین بار در مجله ذکر کنم؟؟؟؟ هنوز در ترفندهای آلتیوم بهش اشاره نکردم!!!!
من دو روز نمی تونم آنلاین بشم پس دوستان تماس تلفنی بگیرن و نتیجه را بگن.
09194688403
در ضمن آقای زارعی اجازه لازم نیست!!! شما هر طور دوست دارید عمل کنید اگر من گفتم چرا!!!! شما از طرف من وکیلید هر طور خواستید مطالب من را به کار ببرید!!! من خودم بی صبرانه منتظر شماره بعدی مجله هستم.
وقت ندارم وگرنه در ویرایش مجله هم کمک می کردم. در جوانی منم در مجله دانشگاه ویرایش می کردم!!! حالا که دیگه پیر شدیم و از رده خارجیم:0013:

SaeidJorablo
05-01-2012, 08:01
یک پیشنهاد!!!
می خواهید سیل ارسال مطلب به مجله را شاهد باشید؟؟؟ برای ارسال مطلب یک تشویقی تعریف کنید!!! مثلا اگر کسی مطلبی داد که مورد تایید سردبیران مجله قرار گرفت سری کامل مجله رایگان برایش ارسال میشه!!!
اولا میشه در سی دی های ارسالی تبلیغ محصولات را کرد دوما وقتی یک نفر در مقابل کاری که انجام میده تشویق میشه بیشتر انگیزه می گیره و بیشتر کار می کنه!!! اینو من نمی گم روان شناس ها میگن:0013:

kavir
05-01-2012, 09:56
یک پیشنهاد!!!
می خواهید سیل ارسال مطلب به مجله را شاهد باشید؟؟؟ برای ارسال مطلب یک تشویقی تعریف کنید!!! مثلا اگر کسی مطلبی داد که مورد تایید سردبیران مجله قرار گرفت سری کامل مجله رایگان برایش ارسال میشه!!!
اولا میشه در سی دی های ارسالی تبلیغ محصولات را کرد دوما وقتی یک نفر در مقابل کاری که انجام میده تشویق میشه بیشتر انگیزه می گیره و بیشتر کار می کنه!!! اینو من نمی گم روان شناس ها میگن:0013:
پیشنهاد خوبیه. سعید جان یک شوک به تیم مجله وارد شد و اینم این بود اقای هاشمی از پیش ما رفت و دیگه نتونست فعالیتش ادامه بده. من واقعا خوشحالم از اینکه مدیرای جدید سایت واقعا فعال هستند و توی این چند ساله برای اولین بار بوده بچه ها این همه فعال هستند.
فعلا تا بهمن صبر میکنیم همه سرشون خلوت بشه و کارو شروع میکنیم و دیگه به امید خدا تاخیر نخواهیم داشت:o

1nafar
09-01-2012, 23:35
سلام
من برگشتم .
در اینجا جا داره از تمامی دوستانی که قصد داشتن مطالب پربارشون رو برای ما ارسال کنن اما به دلیل مشغله و... هنوز موفق نشدن و از تمامی دوستانی که مطالبشون رو برای ما ارسال کردن تشکر ویژه داشته باشم .
تمام سعی ما در این هست تا مجله ی شماره ی 18 pmm رو تا آخر این هفته منتشر کنیم .

sigma-mx
09-01-2012, 23:37
اوخی ...خیالم راحت شد . صاحابش اومد !!!! :018::018::018:

alishekarriz
14-01-2012, 16:29
سلام دوستان
:hi:
من خيلي وقته ميخوام آرم و مخصوصا Stm32 رو شروع كنم و تا حالا بسكام كار ميكردم ..

اگر بتونم كمكي در صفحه آرايي و يا جمع آوري مطالب داشته باشم خوشحال ميشم.

پيشنهاد ميكنم آموزش stm32 رو از اول براي كسي كه ميخواد از صفر شروع كنه اما سريع هم سخت افزاري و هم نرم افزاري .. انجام بديم
طوري كه هم از نرم افزارهايي مثل keil استفاده كنيم و هم اگر كسي خواست تمام open source كار كنه بتونه ..
يا به نظر من استفاده مستقيم از رجيسترها خيلي جاها آسانتر از حفظ دستور طولاني هست كه اون رجيستر رو ست ميكنه ... خب بهتر هست هر دو روش گفته بشود .. يه آموزشي تهيه كنيم كه سختي هر چي ميكرو هست از ريشه دربياد

خوشبختانه يا متاسفانه من وقتم آزاده و تا اواخر فروردين ميتونم همراهتون باشم .. اميدوارم طي اين مدت بتونيم حدود 200 صفحه مطلب كاربردي درباره stm32 جمع كنيم و به صورت آزاد در اختيار بچه هاي پارسي زبان قرار بديم ..

منتظر پيشنهادات دوستان هستم:wink:

M.ABDOLLAHI
14-01-2012, 19:09
سلام
من برگشتم .
در اینجا جا داره از تمامی دوستانی که قصد داشتن مطالب پربارشون رو برای ما ارسال کنن اما به دلیل مشغله و... هنوز موفق نشدن و از تمامی دوستانی که مطالبشون رو برای ما ارسال کردن تشکر ویژه داشته باشم .
تمام سعی ما در این هست تا مجله ی شماره ی 18 pmm رو تا آخر این هفته منتشر کنیم .
به سلام خوب انشاا... این هفته دیگه منتشر میشه انشاا...

hesam1
22-01-2012, 21:08
سلام
یه هفته گذشت!!!
مرحومه مغفور مجله شماره 18 که همه دوستان ماه هاست منتظرشن.
البته همین جا، جا داره از همه دست اندرکاران انواع فایل های آموزشی مخصوصا pmm تشکر کنم.

kavir
22-01-2012, 21:32
سلام
تا یکی دوروز دیگه منتشر میشه:0013: مطالب برای دوستان ارسال شده روی گرافیکش که وقت گیر شده کار کنند
فعلا بچسبین به اولین کلاسهای آنلاین که دست کمی از مجله نداره
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - کلاسهای آنلاین کویرالکترونیک (تیم تخصصی ایران میکرو) (You can see links before reply)

M.ABDOLLAHI
23-01-2012, 09:19
سلام
تا یکی دوروز دیگه منتشر میشه:0013: مطالب برای دوستان ارسال شده روی گرافیکش که وقت گیر شده کار کنند
فعلا بچسبین به اولین کلاسهای آنلاین که دست کمی از مجله نداره
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - کلاسهای آنلاین کویرالکترونیک (تیم تخصصی ایران میکرو) (You can see links before reply)
سلام خسته نباشید ولی ای کاش انشاا... هم میگفتید.

kavir
23-01-2012, 09:43
سلام خسته نباشید ولی ای کاش انشاا... هم میگفتید.
اقای عبدالهی جان ما بچه مسلمونیم و ته دلمون با اهل بیت و هدفمون رضایت الله هست
در اصل قضیه اینه هیچ کاری بدون انشاءااله ممکن نیست حالا در گویش های ما شاید خیلی این کلمه به زبون نیاد ولی بدین معنی نیست که خواست خدا رو فراموش کرده باشیم:0013:

M.ABDOLLAHI
23-01-2012, 09:58
اقای عبدالهی جان ما بچه مسلمونیم و ته دلمون با اهل بیت و هدفمون رضایت الله هست
در اصل قضیه اینه هیچ کاری بدون انشاءااله ممکن نیست حالا در گویش های ما شاید خیلی این کلمه به زبون نیاد ولی بدین معنی نیست که خواست خدا رو فراموش کرده باشیم:0013:

متوجه منظورتون میشم دلیلش بخاطر این بود که هر دفعه گفتید و نشد گفتم ایندفعه بگیم انشاا... شاید ایندفعه بشه.

kavir
23-01-2012, 10:09
متوجه منظورتون میشم دلیلش بخاطر این بود که هر دفعه گفتید و نشد گفتم ایندفعه بگیم انشاا... شاید ایندفعه بشه.
این مورد قطعا . خواست خدا نباشه قطعا نمی شه . فایلهای برای اقای هاشمی همون 1nafar فرستادم و تا یکی دوروز دیگه می فرستند
انشاءالله کلاسهای آموزشی بتونه زیر تست با موفقیت بیرون بیاد میتونه جای دهها مجله رو بگیره
چون انلاین بودن انها و دسترس بودن تا 80 درصد برای کاربران خودش مسئله بسیار مهمی هست
مخصوصا اینکه هیچ اموزشی جای کلاس آموزشی و آنلاین رو نمیگیره!

alishekarriz
27-02-2012, 22:50
اتفاقا به نظرم مجله جاي دهها كلاس اموزشي كار ميكنه .. اميدوارم به هفته نامه تبديل بشه و پربارتر

sina_mehraban
30-07-2014, 16:33
با سلام خدمت دوستان
ما همچنان منتظر مجله ی 18 هستیم :d
شاید این جمعه بیاید شاید :d

milad.gh
24-10-2014, 16:50
با عرض سلام و خدا قوت
ميخواستم بدونم آيا مجله pmm براي هميشه متوقف شده و يا اينكه دوباره ممكنه شماره جديدش بياد؟

aryan 48
04-02-2015, 14:36
با سلام
منتظر شماره 18 هستم:018::018::018::018::(:(

mansoory
18-03-2015, 15:42
خیلی غم انگیزه که انتشار این مجله متوقف شده. چه شور و هیجانی داشتم وقتی شماره جدیدش رو میدیدم.
حیف و یادش بخیر...

mas-elec
13-06-2015, 13:49
خیلی غم انگیزه که انتشار این مجله متوقف شده. چه شور و هیجانی داشتم وقتی شماره جدیدش رو میدیدم.
حیف و یادش بخیر...
واقعا حیففففففففففففففففففف...cry::