PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **بهترين كمكي كه تاحالا از ايران ميكرو گرفتيد**

wiki
23-10-2011, 23:06
سلام
با اجازه مديران سايت ميخواستم اين تاپيك را باز كنم وبا اين عنوان كه بهترين كمكي كه ايران ميكرو بهتون كرده چي بوده؟
من خودم خيلي ازاين سايت خوشم مياد حداقل روزي يه بار سر ميزنم. از همه گردانندگان سايت ممنونم:hi:
خود من بهترين كمكي كه تا حالا گرفتم تو اين تاپيك بوده خيلي فوري بود و واقعا هم نتيجه داد
ذخيره ماندن متغير بعد ازريست - صفحه 2 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

از بقيه دوستانم خواهش ميكنم تو اين بحث شركت كنند.
البته اگر ازنظر مديران سايت اشكالي نداره

microprocesor_2002
24-10-2011, 10:11
من هرچی از arm می دونم مدیون سایت و بچه های مجله pmm و ایران میکرو و.... هستم .... درووووووووووووووود...

vahidasm
24-10-2011, 11:52
سلام
خیلی چیزا از بچه های ایران میکرو یاد گرفتم همشون خوب بوده نمیتونم بگم کدومه از همه بهتر بوده aa) aa)

kavir
24-10-2011, 18:46
سلام
با اجازه مديران سايت ميخواستم اين تاپيك را باز كنم وبا اين عنوان كه بهترين كمكي كه ايران ميكرو بهتون كرده چي بوده؟
من خودم خيلي ازاين سايت خوشم مياد حداقل روزي يه بار سر ميزنم. از همه گردانندگان سايت ممنونم:hi:
خود من بهترين كمكي كه تا حالا گرفتم تو اين تاپيك بوده خيلي فوري بود و واقعا هم نتيجه داد
ذخيره ماندن متغير بعد ازريست - صفحه 2 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

از بقيه دوستانم خواهش ميكنم تو اين بحث شركت كنند.
البته اگر ازنظر مديران سايت اشكالي نداره
سلام
کار بسیار قشنگی کردی و ممونم ازت این پست رو مهم میکنم همه ببینند
من خودم به نوبه خودم از همتون بیشتر یاد گرفتم:mrgreen:
چون از اول تا حالا اینجام
مطالب بسیار بسیاری بوده که دوستان توی انجمن مطرح کردند که برام مفید بوده
و اصول انجمن هم همینه آنچه بلدی یاد بده و هر آنچه نمی دانی بپرس و یاد بگیر

mahdi8888
24-10-2011, 21:50
مجله های pmm توی ایران تکه خیلی کوتاه مفید arm توضیح داده جا داره از همه بچه های این سایت تشکر کنم
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

mazyar
25-10-2011, 00:07
با درود به تمامی گردانندگان سایت ایران میکرو.
من هم نیز از مطالب و نظرات دوستان ، مطالبی مفید یاد گرفتم و خواهم گرفت. جا دارد از تمامی کسانی که در راه اندازی و نگهداری سایت دخیل هستند و حتی حضور کاربران نهایت تشکر رو داشته باشم. چون هر کدام برای من معلم هستید.

armstk
25-10-2011, 00:09
مجلات pmm واقعا عالی بوده و یک رفرنس بسیار خوب برای آرم بوده و هست

morteza_rk
25-10-2011, 02:01
سلام

کلا می تونم بگم که تجربه کردن بهترین راه یاد گرفتن هست. منم از روزی که وارد این سایت شدم خیلی از چیزهارو تجربه کردم و همینطور از تجربه های دوستان دیگه استفاده کردم ، تقریبا میشه گفت که هر روز یه چیز جدید یاد گرفتم! هر چند که کوچیک و جزئی بوده باشه.

گاهی سوالات ریز و نکته داری پرسیده میشه که تا بحال واسه آدم پیش نیومده تا بخواد یادش بگیره ، ولی وقتی میای اینجا و به اون سوال بر می خوری یا میری یاد می گیری یا از تجربه ی دیگران می فهمیش! و این خیلی خوبه.

اما مهمترین کمکی که من از این سایت گرفتم کار کردن با تایمرهای avr و نوشتن برنامه برای اندازه گیری فرکانس و تولید یه فرکانس دیگه بود. (اون موقع ها هنوز با تایمر/کانتر کار نکرده بودم ، یادش بخیر) چون این قسمتی از یک پروژه ی مهم بود خیلی برام اهمیت داشت ، بحث آبرو بود!

wiki
25-10-2011, 10:09
تقریبا میشه گفت که هر روز یه چیز جدید یاد گرفتم! هر چند که کوچیک و جزئی بوده باشه.منم همينطور دقيقا همين تجربه را كسب كردم هرروز بهتر از ديروز دينگ دينگ ايران ميكرو.:mrgreen:

گاهی سوالات ریز و نکته داری پرسیده میشه که تا بحال واسه آدم پیش نیومده تا بخواد یادش بگیره ، ولی وقتی میای اینجا و به اون سوال بر می خوری یا میری یاد می گیری یا از تجربه ی دیگران می فهمیش! و این خیلی خوبه.:wink:

agape
25-10-2011, 17:48
بهترین کمک !
حدود 2 سال پیش پروژه پایانی نیاز به پردازش سیگنال دیجیتال داشتیم (پروژه اون زمون خیلی خفنگ بود {در آوردن نوار قلب جنین بود}) dsp رو سراغ گرفتیم بهمون گفتن حدود 1 تومن فقط برد راه اندازش در میآد و ما هم که اونقدرا بودجه نداشتیم، اون موقه تازه گروه کویر بردهای آرم رو زده بود ، اگه خاطرتون باشه برد های سبز رنگ بود که دو تا idc 40 پین داشت، ما هم تهیه کردیم و کارمون راه افتاد ، و البته مدیون آقای یک نفر {هاشمی} عزیز بابات آمورش هاشون هم هستیم

sajjad_AD
19-11-2011, 00:14
سلام :hi:
من جدا از مباحث علمی,دوستی و همبستگی با برادرانم و یاد گرفتم
و این واسه من بهترین چیز بوده :gop:

hakimzadeh
19-11-2011, 00:33
باتشکرازاقای زارعی
بابت معرفی یک نفر
اگه دوست داشتید خوشحال میشیم در صنعت نفت با هم باشیم.
شما در صنعت نفت -گاز با پیشرفته ترین دستاوردهای صنعت در زمینه برق-الکترونیک-مکانیک دست وپنجه نرم خواهید کرد.
اگه خدا بخواهد کاری بزرگ در شرف وقوع است.اگه دوست داشتی میتونی عضوی ازاین تیم باشی.

Doloop
19-11-2011, 19:26
بايد بگم واقعا همين سايت و اعضاي اون بودن كه منو متحول كردن و از خوابي بيدار شدم كه شايد اگه اون دوستي كه اين سايت رو به من معرفي كرد نبود من حالا حالا خواب بودم و از اتفاقاتي كه دوروبرم مي افته بي خبر...
ولي الان خيلي خيلي خوشحالم كه توجمعي هستم كه واقعا با علاقه دارن به هم اموزش ميدن همشون هم به فكر پيشرفت كشورشون (ايران) هستن.
اون روز اول هيچوقت يادم نميره كه تو تايپيك تابلو روان يه سوال بي ربط پرسيدم و اقاي شايان نيكزاد كه الان واقعا جاش خاليه علاوه بر جواب دادن به سوال من خيلي مودبانه گفت كه سوالم رو تو جاي اشتباهي مطرح كردم.
يادش بخير...
به اميد موفقيت همه ي ايراني ها تو تمام عرصه ها

shayanmelody
19-11-2011, 20:47
سلام.:hi:
کسی منو صدا کرد ؟! :)

sky_man847
10-05-2013, 14:13
با سلام به همه دوستان
منم جا داره از این سایت کمال تشکر رو داشته باشم منم بیشترین چیزهایی رو که یاد گرفتم از این سایت بوده که بیشترین کمکی که گرفتم پروژه کارشناسیم بوده که یکی از کاربرای همین سایت که واقعا وقت زیادی رو واسم گذاشت تا اخر کار باهام بود ومشکلاتم رو حل کرد که میخوام تشکر ویژه ای داشته باشم از khmهر کجا هست موفق وباشه:o:mrgreen:

sobhan537
10-05-2013, 17:38
یکی از کاربرای همین سایت که واقعا وقت زیادی رو واسم گذاشت تا اخر کار باهام بود ومشکلاتم رو حل کرد که میخوام تشکر ویژه ای داشته باشم از khm هر کجا هست موفق وباشه:o:mrgreen:
مهندس کهرم تاحالا به من هم خیلی کمک کرده. خدا خیرش بده...

KHM
10-05-2013, 20:18
ممنون دوستان...لطف دارین نسبت بهم...

sarbaz13
10-05-2013, 21:52
خوب منم به نوبه خودم دوست دارم یک ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــلامی بلنــــــــــــــــــــــ ــــــــد
و یک خسته نباشید خدمت تمامی همکاران و کاربران سایت داشته باشم.
تایپیک خوبی زده شده ولی دوستان وقت تلف نکنند راه زیادی مونده و کارهای بزرگی باید انجام بدهیم.
بحث تعارف را کنار بگذارید و تلاش کنید برای ادامه راه
الحمدالله دوستان و همکاران حرفه ای و خوبی در کنار هم جمع شده ایم باشد که در کنار هم بمونیم و راه را برای نسل های آینده هموارتر کنیم.
و از علمی که در اختیارمون قرار داده شده استفاده کنیم و بر آن بیفزاییم.
و دوستان و شرکت ها و موسسه های بیشتری رو به این سایت معرفی کنیم تا تبادل نظر و عمل بیشتری نسبت به قبل داشته باشیم.
یا علی

burning dict
10-05-2013, 22:29
کمکی که من گرفتم این بود که فهمیدم ما ایرانی ها چقدر بدبختیم که یک وسیله ی 30-40 دلاری رو باید 200-300 تومن بخریم.
شرمنده ولی راستشو گفتم

shahrivar88
11-08-2013, 19:13
منم اولین بار arm رو با مجلات pmm شروع کردم اون زمان واقعا منبعی وجود نداشت ولی pmm کاملا منو راه انداخت الان هم واقعا متاسفم که دیگه pmm ادامه داده نمیشه.

amiray
30-08-2013, 00:42
سلام
منم به نوبه خودم از این انجمن خیلی چیزا یاد گرفتم ولی بهترینش اینه که یاد گرفتم باهم پیشرفت کنم.:o
در اخر هم از همه دوستان تشکر میکنم. و براشون ارزوی موفقیت میکنم