PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال اولیه در مورد keil

jale
20-10-2011, 18:34
سلام دوستای خوب و محترم من تازه شروع کردم با آرم کار میکنم اما با کلی مشکل مواجه شدم خدا رو شکر این سایتو دیدم و به نظرم تنها جاییه که بتونم جواب سوالامو بگیرم. اگه بتونین کمکم کنین خیلی خیلی ممنون میشم..
1- وقتی توی keil برنامه رو دیباگ میکنم بهم میگه بیشتر از 32 کیلو نمیتونم بنویسم اما تو فیلمای آموزشی که توی این سایت هم هست این پیام داده نمیشه !! چرا؟؟
2- من اصلا نمیدونم چه جوری از مثالا و کتابخونه هایی که خود کیل نوشته استفاده کنم!!!
( ببخشید این سوال دومی خودمم میدونم که چرته ولی خب چی کنم بلد نیستم دیگه میگید چیکار کنم؟؟!!:(... هر چقد کپیشون میکنم اجرا نمیشن!! -- نحوه ساخت پروژه رو بلدما فک نکنین بلد نیستم!!!!)
..
مرسی.

mzarkoob
20-10-2011, 18:48
در مورد سوال اول که فکر کنم keil را کرک نکردید

sadmonew
20-10-2011, 19:08
با سلام
در مورد سول اولتون، همونطور كه دوستمون هم گفتن شما Keil رو كرك نكرديد يا درست كرك نكردين.
در مورد سوال دوم: مثلا اگه بخوايم از پروژه Blinky ميكروي AT91sam7x256 استفاده كنيم ميتونيد اين پروژه رو تو مسير: E:\Keil412_ITD\ARM\Boards\Atmel\AT91SAM7X-EK\Blinky پيدا كنيد. بعدش فايل Blinky.uvproj رو اجرا كنيد.
نرم افزار Keil باز ميشه. به منوي Project بريد و روي گزينه Build Target كليك كنيد. با اين كار پروژتون كامپايل ميشه.
اگه بازم سوالي بود مطرح كنيد.