PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود مدار ماژول راه انداز آلتراسونیک

M.ABDOLLAHI
10-10-2011, 22:41
به نام خدا سلام دوستان این هم یک مدار برای ساختن یک ماژول راه انداز آلتراسونیک PCBو شماتیک با PROTEL
این هم لینک دانلود:
You can see links before reply(microelectronic.persiangig.com).7z
You can see links before reply
You can see links before reply

morteza_rk
11-10-2011, 01:15
سلام دادا

چیز جالبیه ، من یه نگاه انداختم. اگه بتونی لینک سایت اصلی رو هم بدی عالی میشه. چون می خوام توضیحاتشم بدونم. البته مدار کاملا واضحیه ، ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه.

خروجی Reciver رو میشه وصل کرد به یه میکرو و تغییرات فرکانسی ایجاد شده رو اندازه گرفت و مسافت رو محاسبه کرد....
خلاصه منبعش باشه خوبه دادا.

ممنون

درگاه
10-01-2012, 02:03
سلام دوستان.من رشتم الکترونیک نیست اما نیاز مبرم به مدار التراسونیک باسنسور ضد اب دارم.که فاصله بین 1 تا 200 سانت رو روی lcd نشون بده.
لطفا کمک کنید.

atmahdi
10-01-2012, 10:51
سلام
مدار خیلی خوبیه
اگر لطف کنید و لینک مرجع رو هم بدید خیلی خوب می شه
باتشکر

armstk
10-01-2012, 14:58
سلام
مدارش رو منم نگاه کردم , خیلی عالی بود
فقط اگه بتونین یه لینکی از مرجعش بدین خوب میشه , چون که من نحوه راه اندازی این ماژول رو دقیقا نمیدونم چطوریه؟؟!!

البته مدارش یکمی بی دلیل پیچیده هستش , 4 تا مولتی ترن داره !!! احتمالا تنظیم و کالیبراسیون مشکلی داره

M.ABDOLLAHI
13-01-2012, 08:48
اینرو یک زمانی از یک سایت چینی درآوردم تو فروم بود همینه باور کنید چیز دیگه ای نبود من خودم درستش نکردم حالا شما درستش کنید زیاد هم پیچیده نیست...

kamran0080
03-04-2014, 16:11
发一个 [超声波模块] 资料 含原理图 PCB 及实物图 调试中 (amoBBS 阿莫电子论坛) (You can see links before reply)