PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به معرفی آی سی تقویت صوت با تغذیه کم

Aghaeifar
09-10-2011, 01:48
سلام
یه بردی دارم می کشم که تمام قطعات اون 3.3 ولتی هستن و تغذیه من هم 3.6 ولتی است توی این بردم نیاز به به تقویت کننده صوتی دارم. قبلا از LM386 استفاده می کردم که این حداقل ولتاژ کاریش اش 4 ولته و یحتمل اگه استفاده کنم با اعوجاج مواجه شم. دوستان ای سی تقویت کننده صوتی رایج در بازار چیزی رو می شناسن معرفی کنن به من؟

هم چنین کسی بلندگوهای کوچیک دیده در جایی که صدای بلند تولید کنند؟ مثل هم بلندگوهای موبایل ها باشه.

با تشکر و تقدیم احترام.
:hi:

kavir
09-10-2011, 02:40
سلام برای ایسی
You can see links before reply

Aghaeifar
09-10-2011, 21:13
آقای زارعی الان اون ای سی اولی که لینک گذاشتی در بازار یافت میشه؟
ممنون اقای زارعی من هم یک سری کلا تقویت کننده صوتی دیدم که توی سایت nxp بود خیلی جالب بود دانلود کنید دوستان و با انواع ای سی های تقویت کننده صوتی اشنا بشید

esisafa
09-10-2011, 21:22
تو ایران چی هست. کسی نمیدونه؟؟؟؟ با چیزایی که تو اینترنت هست آپولو هم میشه هوا کرد ولی ایران...
نمیشه از آیسی صدای موبایل های قدیمی استفاده کرد که تو تعمیرگاهای موبایل هم موجود باشه؟؟؟؟
کسی تعمیرکار موبایل نیست اینجا؟؟؟؟؟

morteza_stp
10-10-2011, 02:39
سلام.
من از آی سی md3303 و md3302 استفاده کردم.البته از نوع 8 پایه.
یه آمپلی کلاس d استریو سه وات هست.

esisafa
10-10-2011, 10:46
چیز خوبی به نظر میاد
از 2.2 ولت تا 5.5 ولت رو جواب میده
فقط راحت پیدا میشه؟؟؟؟؟

morteza_stp
10-10-2011, 23:34
سلام.
آره بابا راحت پیدا میشه.
من که تو قزوینم سفارش دادم راحت واسم آورد.
قیمتش تو تهران هزارو پانصد بود که تا بیاد قزوین واسه من درومد سه هزار تومان.
این همون ic هست که تو اسپیکر های موبایل استفاده شده.
شماره ic اصلیش(فکر کنم) tda6203 بود که این دوتا ic که بالا معرفی کردم مشابهاش هست.
من این ic رو با باطری mp3 player راه انداختم.حدود 5 ساعت با حد اکثر صدا گوش دادم و با یک جعبه خوب صدای واقعا واضح و شفافی داره.

Aghaeifar
11-10-2011, 00:44
دست شما درد نکنه، شما که زحمت کشیدی اسم ای سی رو گفتی اگه اسم مغازه که داره رو هم بگی که ما هی از مغازه دار های بد اخلاق نپرسیم. الان من توی چندتاشون که فروشگاه انلاین داشتن سرچ کردم نبود

راستی این دیتاشیتی که پیوست کردی 8 پایه نیست ای سیش !

morteza_stp
11-10-2011, 01:14
سلام.
راستشو بخواین ic رو دوستم تماس گرفت و سفارش داد.در حال حاضر هم بهش دست رسی ندارم.:(
بابت اون 8 پایه هم حق با شماست،وجود ندارهii998).منظورم 16 پایه بود:wink: