PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش PIC با زبان C

5aztv8
13-10-2008, 14:57
سلام به همه دوستان

کسی کتاب آموزشی PIC با زبان C که فارسی هم باشه نداره؟؟

حتما نمیخام الکترونیکی باشه،اگه نام کتاب و مولف یا مترجم کتاب روهم بگید خریداری میکنم

با تشکر

kavir
13-10-2008, 21:32
سلام
من تا حالا ندیدم ولی راهنمای CCS واقعا عالیه و به زبان ساده هست و خیلی مثال داره که به راحتی می تونید باهاش کار کنید

5aztv8
15-10-2008, 00:07
میشه درمورد وقفه ها و فیوزبیت ها و چگونگی کار کردن با آنها و ست کردن آنها توضیح بفرمایید یا اگر مقاله ای فارسی در این زمینه(( وقفه ها و فیوزبیت و چگونگی ست کردن آنها)) در سایت قرار دهید؟؟

اگه ممکنه چگونگی ست کردن اونها رو با زبان سی بگید

ممنون

maedekaviani
13-08-2010, 15:23
یه کتاب فارسی هست
میکروکنترلر های piic به زبان c
نویسنده هورا بطحایی

اما در پیدا کردن کامپایلر pic به زبان c احتمالأ مثل من به مشکل برخورد می کنید

Division
13-08-2010, 19:09
یه کتاب فارسی هست
میکروکنترلر های piic به زبان c
نویسنده هورا بطحایی

اين كتاب اسم كاملش هست : " پروژه هاي پيشرفته ميكروكنترلرهاي PIC به زبان C " كه خيلي كتاب خوبيه و من ازش استفاده كردم واقعا حرف نداره تنها نقطه ضعفش استفاده از كامپايلر Close Source MicroC بوده و در حدود 550 صفحه هستش

o_r_555123200
22-12-2011, 02:39
عالی بود

picc
25-05-2012, 01:03
کتاب میکروکنترلر pic مهندس حسین چهرقانی به زبان c می باشد و کامپایلر ccs را آموزش داده است کتاب بسیار عالی است 288 صفحه و 8000 تومان هم قیمت کتاب است
You can see links before reply
hossein209@gmail.com

reza6x
18-07-2012, 23:51
کتاب مرجع کامل برای میکروکنترلرهای PIC

یک کتاب خوب برای برنامه نویسی میکروکنترلرهای PIC به زبان C که هم مبتدی ها و هم حرفه ای ها میتونن از اون استفاده کنند. زبان c با جزئيات كامل توضيح داده شده و نحوه تركيب زبان اسمبلي با زبان c توضيح داده شده. مطالب زيادي راجع به پروژه هاي پيشرفته توسط USB ،كارت هاي (SD (Micro sd, mini sd ,sd و شبكه كردن چندين ميكروكنترلر PIC توسط گذرگاه CAN و پروژه هاي مكاترونيك و ساخت ربات (موتورهاي DC و استپر موتورها) به همراه پروژه هاي LCDهاي گرافيكي (GLCD) با مدلهاي مختلف (سامسونگ ، توشيبا و ....) و صفحه لمسي (Touch Panel) در اين كتاب موجود است.

دانلود عناوین کتاب (You can see links before reply)